Shark Esintisi
Bugün bu jiletle tıraş oldum. R41'e taktım. 3 günlük sakalım vardı. Sanırım hatam da buydu. Wtg ve xtg perdeleri çok güzel geçti ta ki atg'ye kadar. Atg'de bıyık bölgemi bayağı tahriş etti. İlginçtir ki benim ve çoğu kişinin de en fazla sorun yaşadığı boyun bölgesi tıraş esnasında ve sonrasında çok rahattı. Keskinlik olarak r41 kullanmayı gerektirecek kadar kör değil bence. Sanırım en uygun kullanımı atg'siz günlük tıraş ve orta agresif makine şeklinde.
Komşum aynı fikirde olduğumuzdan 2 kartela almisligim var Smile uygun fiyatli ve kolay harcanabilir bir jilet olması da cabası
(10/10/2019, Saat: 19:53)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum aynı fikirde olduğumuzdan 2 kartela almisligim var Smile  uygun fiyatli ve kolay harcanabilir bir jilet olması da cabası

Ben şimdilik 1 paket almıştım deneme amaçlı. Daha deneyeceğim jiletler var onlardan sonra tekrar günlük sakalda rocca sonrasında da de89 ile tekrar deneyip o zaman karar veririm kartela alıp almamaya. Yani en az bir 2 aya kartela almam gibi. Big Grin Ama piyasa jiletleri arasında (derby serisi , yeşil astra , pembe rapira , gilette perma-sharp) bana göre günlüğe en uygun bu gibi geldi.
Roccaniz varsa onunla devam edin derim. De89 biraz Keskin jiletleri seviyor alt kategori jiletler olumsuz gelebilir bu sebeple
(10/10/2019, Saat: 20:03)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Roccaniz varsa onunla devam edin derim. De89 biraz Keskin jiletleri seviyor alt kategori jiletler olumsuz gelebilir bu sebeple

Yarın ya da cumartesi geliyo inşallah Big Grin
İlk WS classic ile deneyip ilk perdede çekiştirme yapmıştı. Bugün future klon 4 ayar ile denedim yine sonuç vasat. Forumda ilk yorumlara bakıyorum yokluk zamanında bu jileti dahi yurt dışından getirtme arzusu var. Bugün ulaşabilirlik çok kolay. O yüzden bu jilet ile vakit harcamak o kadar seçeneğin içinde benim için zaman kaybı oldu. R41 ve rimei ile de deneyip yorum yapacaktım ama benim için gerek kalmadı.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/11/2019, Saat: 00:08)mrden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk WS classic ile deneyip ilk perdede çekiştirme yapmıştı. Bugün future klon 4 ayar ile denedim yine sonuç vasat. Forumda ilk yorumlara bakıyorum yokluk zamanında bu jileti dahi yurt dışından getirtme arzusu var. Bugün ulaşabilirlik çok kolay. O yüzden bu jilet ile vakit harcamak o kadar seçeneğin içinde benim için zaman kaybı oldu. R41 ve rimei ile de deneyip yorum yapacaktım ama benim için gerek kalmadı.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

R41 cok farklı bi alet deneyin derim hocam jilet degil teneke taksan sinekkaydı yaparım abi modunda takılan bir alet.
Kendisini alırken tereddütlerim vardı. Forumlarda vs yakın tıraş alamayacağım söylendi. Ben de denemek için bir paket aldım. Şu an fazlasını almadığıma pişmanım. İyi hazırlık yaptığım takdirde aklımdaki yakın tıraşı tek perdede alıyorum. En ufak bir kızarıklık veya tahriş yok. Sadece yüzümdeki sivilceler kesilirse kanama oluyor o kadar. Çok beğendim kendisini.
Tıraş bağımlısı bir genç
Bugün çok ilginç birşey yaşadım. Her zaman olduğum gibi tıraş oldum fakat jilet normalden daha keskin geldi. Paketin içinden kör jilet çıkar da normalinden keskin jilet çıkması beni çok şaşırttı. Bir iki kesik de attı.
jiletin keskinliği zayıf geldi konforuda zayıftı ciltden cilde değişir ama bana uymadı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,727 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  SHARK SUPER CHROME evreseli 19 26,899 01/02/2021, Saat: 00:50
Son Yorum: MERCAN.04

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: