Profesyonel Bar Blender Yardım
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ;

Uzun zamandır araştırdığım bar tipi blender hakkında varsa kullananlarınızdan görüşlerini almak istiyorum. Piyasanın en iyi ürünü tabi ki vitamix fakat fiyat olarak yüksek olduğundan onu eliyorum ardından elimde kalan iki ürün var var bunlardan birincisi;

http://www.n11.com/stilea-lucca-bl008-pr...-P56687918

İkinci marka ise ;

http://www.bumutfak.com/Eddy-Bar-Blender...oCJnXw_wcB

Evde smoothie ve kokteyl için kullanacağım araştırdığım kadarıyla en büyük arıza sorunu dişli kısmından kaynaklanıyor bu tip ürünlerde bu yüzden bu iki ürün arasında kaldım sizlerin görüşlerinizi almak istedim farklı bir göz olarak yada kullanıcı olarak herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Bahadır
Uzun yıllardır yaklaşık 18 sene boyunca işim gereği devamlı hamilton beach kullandım bana göre pro blenderda en sağlamıdır. Vitamix hiç kullanmadım zaten fiyatından dolayı elemişsiniz. Yukarıdaki 2 modelde ev için fazlası ile yeterli fakat stilea marka olanda dişler çelikmiş oldukça önemli bir ayrıntı.
e mail adresim tipsol@me.com
Merhaba Eddy Bar Blender Pro ürünümüz de harika bir üründür.
Ancak maalesef stoklarımızda kalmamıştır.
Ağustas 2015'te stoklarımıza tekrar girecektir.

Ürünü Türkiye'ye biz dağıttığımız için başka yerde de bulmak mümkün olmayabilir.
Daha iyi fikir edinmek için Eddy Bar Blender ile ilgili tanıtım videolarını da inceleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=OsKTJYCvRg8

http://www.bumutfak.com/Eddy-Bar-Blender,PR-33.html
Hoşgeldiniz @bumutfak

Açıkçası bu tıraş sitesine, ve bu konu başlığının olduğu sayfaya nasıl ulaştınız çok merak ettim Smile
www.BarbarosRazors.com

Wink 
Merhaba Arkadaşlar,

Değerli yorumlarınız için öncelikle teşekkür ederiz.
İnternetteki veriler her gün, belli anahtar kelimeler ile filtrelenerek takip ediliyor.
Bu foruma post gönderildiği anda bize bilgi geliyor ve biz de hemen ürünümüz ile ilgili yorum yazılan foruma üye olarak konuya cevap veriyoruz.

Süreç böyle işliyor Wink
Bumutfak hoşgeldiniz,

Keşke bütün firmalar sizin gibi olsa, koca Evyap firması emaillere bile cevap vermezken sizin böyle duyarlı olmanız, müşterilerinizi takip etmeniz mutluluk verici.

Forumda şef bıçakları, döküm demir ve çelik tencere-tava ile ilgilinen üyelerimiz de var. Sizin bunlar gibi başka mutfak gereci satışlarınız da var mı?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/07/2015, Saat: 11:50)bumutfak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Arkadaşlar,

İnternetteki veriler her gün, belli anahtar kelimeler ile filtrelenerek takip ediliyor.
Bu foruma post gönderildiği anda bize bilgi geliyor ve bizde hemen ürünümüz ile ilgili yorum yazılan foruma üye olarak konuya cevap veriyoruz.

Süreç böyle işliyor Wink

Sistem güzel görünüyor beğendim, oldukça da hızlısınız. Böyle hızlı geribildirimde bulunan firmalar ilgimi çekmiştir daima.
www.BarbarosRazors.com

(08/07/2015, Saat: 12:07)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bumutfak hoşgeldiniz,

Keşke bütün firmalar sizin gibi olsa, koca Evyap firması emaillere bile cevap vermezken sizin böyle duyarlı olmanız, müşterilerinizi takip etmeniz mutluluk verici.

Forumda şef bıçakları, döküm demir ve çelik tencere-tava ile ilgilinen üyelerimiz de var. Sizin bunlar gibi başka mutfak gereci satışlarınız da var mı?

Değerli arkadaşlar,

Endüstriyel mutfak sektöründe aradığınız hemen hemen her ürünü sizlere sunuyoruz.
BuMutfak.com'da görmediğiniz ürünler için de bize sormaktan çekinmeyin lütfen.
Web sitemize ürün ekleme işlemlerimiz hali hazırda devam ediyor.
O yüzden sitedeki kategoriler eksik olabilir.

Başlıca; kafeteryalar, barlar, restoranlar, oteller ve hazır kahve sektörüne çözümler sunuyoruz.
Ürünlerimizi İzmir Bornova'daki mağazamızda görebilirsiniz.
Ya da online sipariş verdiğinizde kargo ile Türkiye'nin tüm illerine ürünlerimizi ulaştırabiliriz.

Ürünlerimizi 2 yıl garanti, teknik servis güvencesi ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sizlere sunuyoruz.
Ayrıca özellikle sosyal medyada harika kampanyalarımız oluyor, kaçırmayın deriz.
Facebook & Twitter > @bumutfak

info@bumutfak.com / 0232 478 63 73
@tipsol hocam çelik diş konusunda size katılıyorum sizinde belirttiğiniz gibi evde kullanım olacağından ihtiyacı karşılayacaktır.

@bumutfak valla tebrik ediyorum sizi hassasiyetiniz karşısında sizinle ayrıca irtibata geçeceğim.
Thumbs Up 
(08/07/2015, Saat: 17:08)bhdr003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol hocam çelik diş konusunda size katılıyorum sizinde belirttiğiniz gibi evde kullanım olacağından ihtiyacı karşılayacaktır.

@bumutfak valla tebrik ediyorum sizi hassasiyetiniz karşısında sizinle ayrıca irtibata geçeceğim.

Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
Bilgi çağında, bilgiler artık çok daha hızlı yayılıyor, haklısınız.
Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz lütfen.

info@bumutfak.com / 0232 478 6373

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Otomobil Alımı Yardım Monsieur 41 17,187 14/09/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: lim10
  ahşap işleme/boyama hk. yardım Viyaduk 34 16,577 14/02/2020, Saat: 15:01
Son Yorum: cerdinc
  Pc Toplama Konusunda Yardım SKYBRAVE 20 12,067 02/06/2018, Saat: 01:08
Son Yorum: SKYBRAVE
  Oyun Konsolu Hk. YARDIM izbe 13 10,463 20/01/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: ohtararan
  İngilizce İletişim Yardım utunc 15 11,264 04/11/2015, Saat: 14:54
Son Yorum: utunc
  Bıçak Bileleme Taşı Hakkında Yardım bhdr003 2 6,257 30/12/2014, Saat: 23:30
Son Yorum: bhdr003
  Saat tercihinde yardım Lord Sparhawk 20 27,939 28/07/2013, Saat: 13:20
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Papağan Ve Kuş Besliyenler Yardım yarhasan 3 10,148 20/01/2013, Saat: 00:37
Son Yorum: yarhasan
  Gifts&Care Alışverişim Hakkında Yardım... nathannever 3 5,750 12/01/2013, Saat: 03:01
Son Yorum: nathannever

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: