Uzaklaştırılan üyeler
Maalesef zaman zaman forumdan bazı arkadaşlarımızın uzaklaştırıldığını görüyor fakat nedenini bilmiyoruz. Bir başlık altında kimin, neden (2. Üyelik, saygısızlık, reklam vs vs)  uzaklaştırıldığı bildirilirse (başka  forumlarda olduğu gibi ) bence çok daha şık ve adil olur.
Saygılar
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Bu sadece tartışmaların, anlaşmazlıkların, sorunların devam etmesine, kutuplaşmalara,
burada olmadığı için cevap veremeyecek olan eski üyeninde mağduriyetine neden olacaktır.

Basit bir hobi forumunda dahi aramızda kalmasını sağlayamayarak
uzaklaştırma cezası vermek zorunda kaldığımız bir üyenin, oluşumun vs.
artık aramızda olmayışına üzgün olduğumuzu söylemekten daha fazlası elimizden gelmiyor.

Bahsi geçen konu açıldığında da sanırım elimizden daha fazlası gelmeyecektir...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
bildiğim diğer sitelerde üyelikleri bu tür uygulama mevcut, takdir sizin
Belki ilan bölümünde olduğu gibi yoruma kapalı olarak sadece yönetimin yazabileceği bir liste olabilir. Tabi yine de takdir yönetimin.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(08/07/2015, Saat: 18:04)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki ilan bölümünde olduğu gibi yoruma kapalı olarak sadece yönetimin yazabileceği bir liste olabilir. Tabi yine de takdir yönetimin.

Ben de bu şekilde bir uygulama önermiştim, siz daha net ifade etmişsiniz, teşekkürler Smile
Benim en son farkettiğim protti nickli arkadaş mesela. Açıkçası merak ettim niye uzaklaştırıldığını. Buna benzer daha pekçok örnek var aslında.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
bana özel mesajla ilettiği iki farklı konudan rahatsızlığı nedeni ile
üyeliğini dondurmamı istemişti mesela bahsi geçen üyemiz

kendi talebi üzerine ayrıldı aramızdan.

bunu konuşmamızın dahi ne denli doğru olduğu konusunda şüpheliyim
iletişim gizliliğinin ihlali hem etik değil hem suçtur.

kim ne karar verirse ise ona saygı duymak zorundayız.
örnek bir üyemizdi. tütün mamulleri ile ilgili konularda beni uyararak
çok faydalı oldu örneğin.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Bakin ne güzel oldu işte. Kendi isteğiyle ayrıldı dediniz ve konu bizim açımızdan tabii ki kapandı. Ayrıntıları isteyecek değiliz sevgili Diğer üyeler için de böyle 1-2 kelimelik bir açıklama yapılsa (en azından bundan sonra ) sanırım kimse karşı çıkmaz.
Goethe
Konuşarak çözülmeyecek bir sorun yoktur (bence).
Bence şu ana kadar şu kadar kişi üye oldu ve şu kadar kişi de çeşitli sebeplerden ayrıldı diye bir bilgi paylaşımı olabilir.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@mancho üstad haklı bu gerekliliktir forum için

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: