Porsuk Fırça Tavsiyesi
Niko komsuma +1. Thater
(11/06/2017, Saat: 14:05)Oguzhan53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi valla Razorus'taki indirimi görünce tam alayım dedim verecektim siparişi ancak birkaç maddi aksaklık yaşadım şu sıra. O yüzden mecburi olarak ertelemek durumunda kaldım. Durumu toplar toplamaz almayı düşünüyorum bakalım artık.

Ekleme: Abi ben bir de aklımdayken sorayım. Eğer kullandıysan bu SOC badger ile Duke 2 best kıyaslayabilir misin sence hangisi daha tercih edilesi?

Dostum Duke 3 en begenilen fırca olarak secilmisti zamanında yapılan bir oylamada. Ama bugun dusundugumde Thater ı denedikten sonra, Soc Badger ın omurga ve hissiyatından sonra, frank shaving in fiyat performans oranından sonra, son donem cıkan sentetiklerin (herkes icin olmayabilir) yumusaklıgından sonra, piyasada yerli yabancı onlarca artisian fırca ustadından sonra, bir daha simpson a para verirmiyim pek emin degilim.
(11/06/2017, Saat: 15:38)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum Duke 3 en begenilen fırca olarak secilmisti zamanında yapılan bir oylamada. Ama bugun dusundugumde Thater ı denedikten sonra, Soc Badger ın omurga ve hissiyatından sonra, frank shaving in fiyat performans oranından sonra, son donem cıkan sentetiklerin (herkes icin olmayabilir) yumusaklıgından sonra, piyasada yerli yabancı onlarca artisian fırca ustadından sonra, bir daha simpson a para verirmiyim pek emin degilim.

Anladım abi yine en ideali SOC gibi geliyor bana. Bekleyeyim, zamanı gelince onu alayım ben. Teşekkürler
(11/06/2017, Saat: 15:38)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum Duke 3 en begenilen fırca olarak secilmisti zamanında yapılan bir oylamada. Ama bugun dusundugumde Thater ı denedikten sonra, Soc Badger ın omurga ve hissiyatından sonra, frank shaving in fiyat performans oranından sonra, son donem cıkan sentetiklerin (herkes icin olmayabilir) yumusaklıgından sonra, piyasada yerli yabancı onlarca artisian fırca ustadından sonra, bir daha simpson a para verirmiyim pek emin degilim.

Vur da öldürme be üstad Smile Senden aldığım Duke II'yi o kadar çok seviyorum ki. Sabun fırçası tam, kadro onun etrafına kuruluyor Patrick Vieira gibi bir şey Big Grin
Acta est fabula, plaudite.
@Bruce
Abi sakın yanlıs anlama, hic kotu demedim.
Son 5 yıldır Islak Tıras dunyasında cok yenilikler, degisiklikler oldu, Simpson bir klasik degismez ama ben yenilikleri goz ardı etmemek lazım, onu demeye calısıyorum. Ama kıl kalitesi ve hissiyatı olarak ta Thater ı daha cok begeniyorum ne yalan soyleyim. Koleksiyonda su anda arada severek kullandıgım 2 simpson var. Seninde Duke dan memnun olmana cok ama cok sevindim, o da ayrı konu.
(29/05/2017, Saat: 02:30)emrah06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belirttiğiniz üç fırçayıda kullandığım için gönül rahatlığıyla sıralama yapabilirim. Thater>chubby2 best>soc 2 band. Thater kıl kalitesi bakımından chubby 2 bestden daha iyidir, soc 2 band günlük kullanım için işinizi görür ama diğer 2 fırça ile aynı klasmanda değildir.

(11/06/2017, Saat: 14:18)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @berzax

3 fırça da sizi üzmez, beklentilerinizi karşılar. Yine de aralarında tek fırça seçmek durumunda kalsam, kararım Thäter 4125 olurdu.

Öncelikle @emrah06 bey kusura bakmayın lütfen; yazınızı çok geç görmüş bulundum, anca cevap yazabiliyorum. Siz değerli beylerin tavsiyeleri benim için çok önemli. Açıkçası ben de kafamda thater de karar kılmıştım hatta impa ticaretten tam alıyorken siyah sap dışında alternatif olmadığını gördüm (gönlüm krem renkli saptaydı) yenisi gelene kadar site içinden bakayım derken, da vinci uomo 290'ı site içinden almış bulundum. 2 gün sonra İmpa Ticaretin bir sürü thater'i stoklarına katması ise tam olarak kaderin cilvesi oldu Smile nasip kısmet deyip bir süre daha bekleyeceğim bakalım Smile
(12/06/2017, Saat: 00:38)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle @emrah06 bey kusura bakmayın lütfen; yazınızı çok geç görmüş bulundum, anca cevap yazabiliyorum. Siz değerli beylerin tavsiyeleri benim için çok önemli. Açıkçası ben de kafamda thater de karar kılmıştım hatta impa ticaretten tam alıyorken siyah sap dışında alternatif olmadığını gördüm (gönlüm krem renkli saptaydı) yenisi gelene kadar site içinden bakayım derken, da vinci uomo 290'ı site içinden almış bulundum. 2 gün sonra İmpa Ticaretin bir sürü thater'i stoklarına katması ise tam olarak kaderin cilvesi oldu Smile nasip kısmet deyip bir süre daha bekleyeceğim bakalım Smile

Güle güle kullanın. Seçenekleriniz arasında olmayan bir fırça almışsınız, umarım beklentilerinizi karşılamıştır. Bu hobi kanınıza işlediyse bir gün mutlaka thater da alırsınız. O yüzden şimdilik yeni fırçanızın tadını çıkarmaya bakın.
(13/06/2017, Saat: 01:22)emrah06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Seçenekleriniz arasında olmayan bir fırça almışsınız, umarım beklentilerinizi karşılamıştır. Bu hobi kanınıza işlediyse bir gün mutlaka thater da alırsınız. O yüzden şimdilik yeni fırçanızın tadını çıkarmaya bakın.

+1
(13/06/2017, Saat: 01:22)emrah06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Seçenekleriniz arasında olmayan bir fırça almışsınız, umarım beklentilerinizi karşılamıştır. Bu hobi kanınıza işlediyse bir gün mutlaka thater da alırsınız. O yüzden şimdilik yeni fırçanızın tadını çıkarmaya bakın.

Domuzdan silvertipe direkt geçişten çok keyif alamadım açıkçası. Fırça baskısını yüzümde hissetmeyi seviyorum, da vinci 290 uzun loftuyla çok yayılıyor. Yüzüm de küçük olduğu için bana çok uymadığını düşünüyorum. Thater ise kaçınılmaz görünüyor..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Komşum selamlar,
Porsuk fırçalarınızı domuz olanlarla rotasyonlu kullanarak devam ederseniz iki kıl yapısını birbiriyle karşılaştırma imkanı elde edip hangisinin size daha uygun olduğunu bulabilirsiniz.
Naçizane önerimdir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,416 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 863 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,737 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,722 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,134 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,369 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,864 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,973 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,457 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 74,872 13/08/2020, Saat: 16:05