Porsuk Fırça Tavsiyesi
(10/05/2018, Saat: 13:01)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @connect

Komsum fırcanı 3-5 dakka ılık suda bırak. Sonra al fırcanı bir eline suları aka aka dolu dolu hic silkeleme, al diger elinede sabun kabını ama yan veya ters tut, basla kopurtmeye, bastırarak fırcayı acıma hızlı hızlı cevirerek, fazla sular yan tuttugun kaptan sapur supur akacak lavaboya, devam et durma, 20 saniyeye dogru o fırcanı cevirirken cıkan ses, degisecek dinle. Ses degistimi kopugun olmak uzere, bir 5 saniye daha devam et cevirmeye. Simdi kopugunu fırcana guzelce yukledin. Simdi al yuzune fırcanı guzelce yuzunde calıstır kopugunu bir sure.

Bu teknigi kullanıp donus yaparmısın, degisen birseyin oldumu.

Serdar Bey , bu soylediginiz sabun icin. Peki tasta krem kopurtme de ne yapabiliriz fazla suyun akmasi icin ? Illaki saga sola kopuk kaciyor ben de. Simdilik en uzak rekorum 3 mt . Orala kadar kopuk sıçrıyor.
Merhaba şimdi bende aşırı karıncalanma var fırça almam gerekiyor o zaman geçecek kaşıntı. Smile

İstedğim fırça ;
Kalın knotlu olacak olmuşken en az 27, 28 mm. ,
Tasta değil yüzde köpürtmek istiyorum,
Fırça zamanla şemsiye gibi açılsın istemiyorum,
Masaj etkisi önemli değil yüzde iyi köpük yapmasını istiyorum,
Tercihim porsuk silvertip yoğun knot,
yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama tecrübelerinizi, öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.
Şuan ilgimi çeken Chubby 2 ve Thater modelleri
(01/06/2018, Saat: 16:21)connect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba şimdi bende aşırı karıncalanma var fırça almam gerekiyor o zaman geçecek kaşıntı. Smile

İstedğim fırça ;
Kalın knotlu olacak olmuşken en az 27, 28 mm. ,
Tasta değil yüzde köpürtmek istiyorum,
Fırça zamanla şemsiye gibi açılsın istemiyorum,
Masaj etkisi önemli değil yüzde iyi köpük yapmasını istiyorum,
Tercihim porsuk silvertip yoğun knot,
yanlışmı düşünüyorum bilmiyorum ama tecrübelerinizi, öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.
Şuan ilgimi çeken Chubby 2 ve Thater modelleri

Chubby 2 ve Thater modelleri üzerinde durduğunuz için bu iki fırça üzerinden Thater şemsiye gibi açılacaktır. Bulp shape bile alsanız Thater in o muhteşem yumuşak kılları (2 band dahi olsa) maalesef yayılıyor.

Yüzde masaj önemli değil dediğiniz için şu an kendi mevcut kriterlerinize göre Simp ch2 super size gayet uygun olacaktır. Ama ch2 super rakamlarına çıkabiliyorsanız o fiyat skalasında çok fazla sayıda alternatif olduğunu belirtmeliyim.
Komşum bende o alternatifleri merak ediyorum bilmediğim için fikirlerinize açığım.
Açıkcası şu an çok zamanım yok ama akşama kadar başka bir arkadaşım yazmaz ise sahurdan önce ben size burdan yazarım.
sorun değil bende sahura kadar buradayım Smile görüşmek üzere
Simpson'ın gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Thater 4125 fan için bir şey diyemem ama bulb kesinlikle yelpaze gibi açılmıyor.
4125/4 kullanıyorum . 30 mm bulb shape ve 2 band, ne açılma ne yılışma , taş gibi fırça.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bulb Thater, sen ne guzel bir fırcasın. Wink
evet üstadlar bulb thater hangi modeli ideal 26 veya 28 knot silvertip veya two band , nokta atışı yapmam gerekiyor aklımda bir şey kalmaması için zira koleksiyon yapmaya ne imkanım var nede hanımla papaz olmak istemiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,361 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 855 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,721 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,614 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,127 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,352 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,852 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,929 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,422 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 74,813 13/08/2020, Saat: 16:05