Porsuk Fırça Tavsiyesi
Komsum avrupalı amerikalı satıcılarda ozellikle dikkat edin, sorun veya uyarın ama çinli uyanık zaten birsey yazdıgı yok. Gift veya 0.25usd gibi komik seyler yazıp gonderiyorlar.
Mühle porsuk tıraş fırçası - 091 M 96 bu tıraş fırçası sahibi olan forum üyemiz var mı ? Değerli forum üyeleri tavsiye ederler mi ? İlk porsuk kılı fırçam olacaktır. Onay gelir ise sizlerden Smile 2 fırça kullandım. Omega ve soc taj 2 fırçada domuz kılı idi tavsiye üzerine aldım. Lakin özel sebeplerden ötürü kullanmayacağım artık. Fırça tecrübem bu kadar. Teşekkürler.
(24/12/2018, Saat: 16:02)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mühle porsuk tıraş fırçası - 091 M 96 bu tıraş fırçası sahibi olan forum üyemiz var mı ? Değerli forum üyeleri tavsiye ederler mi ? İlk porsuk kılı fırçam olacaktır. Onay gelir ise sizlerden Smile 2 fırça kullandım. Omega ve soc taj 2 fırçada domuz kılı idi tavsiye üzerine aldım. Lakin özel sebeplerden ötürü kullanmayacağım artık. Fırça tecrübem bu kadar. Teşekkürler.

Hocam 21mm gösteriyor bahsettiğiniz fırça küçük gelme ihtimaline karşı yine soc 2 band ya da simpson best düşünmez miydiniz? Muhle silvertip olarak geçiyor backbone'u güçlü olmayacaktır aradığınız buysa ve 21mm yeterli gelecekse güzel fırça olarak duruyor. Sapı da rocca serisinden ki varsa ve ya ileride rocca tıraş aleti de alarak takım güzel tamamlanabilir. İkinci ele sıcak bakıyorsanız satılıklar bölümünde güzel thater'lar var üzmeyecek çok güzel fırçalar.
(24/12/2018, Saat: 16:12)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam 21mm gösteriyor bahsettiğiniz fırça küçük gelme ihtimaline karşı yine soc 2 band ya da simpson best düşünmez miydiniz? Muhle silvertip olarak geçiyor backbone'u güçlü olmayacaktır aradığınız buysa ve 21mm yeterli gelecekse güzel fırça olarak duruyor. Sapı da rocca serisinden ki varsa ve ya ileride rocca tıraş aleti de alarak takım güzel tamamlanabilir. İkinci ele sıcak bakıyorsanız satılıklar bölümünde güzel thater'lar var üzmeyecek çok güzel fırçalar.

Üstadım rocca makinesi ile beraber almayı düşünüyorum. 2 si beğenimi kazandı. Lakin fırçanın kıl performansı alakalı düşüncelerim var.
(24/12/2018, Saat: 16:15)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım rocca makinesi ile beraber almayı düşünüyorum. 2 si beğenimi kazandı. Lakin fırçanın kıl performansı alakalı düşüncelerim var.

Silvertip yüzde köpürtmeye uygun 21 mm ile de bunu tasdikliyor. Silvertip sert sabunlarda biraz daha vakit harcatacaktır kremsi sabunlar ve kremlerle yüzde güzel işler çıkaracaktır. Kıl kalitesi olarak Muhleye güvenmek kalıyor geriye Smile Umarım deneyen biri çıkacaktır şahsen Thater'ı ve Soc 2 band'i oldukça başarılı buluyor ve önerebilirim. Muhle'nin fiyatına çıkınca seçenek çok Smile
@emiriko üstadım elimde kiloluk cella ve yeni aldığım proraso sandal set var. Alet olarak merkür progress aldım. Bide shavette 2 günde veya 3 günde bi tıraş oluyorum.  Progressten sonra güzel tıraşlar çıkarmaya başladım. Lakin fırçalarım domuz kılı idi onları kullanmayacağım bu 3. fırçam olucağı için epey güzel gelicek gibi geliyor. Tecrübesizlikten sizlere danışayım yinede öyle kararımı netleştireyim düşündüm. Bu sap porsuk yerine sentetik kıl olanını mı alıyım? porsuk olarak başka bi markaya mı yöneliyim ?
(24/12/2018, Saat: 16:29)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emiriko üstadım elimde kiloluk cella ve yeni aldığım proraso sandal set var. Alet olarak merkür progress aldım. Bide shavette 2 günde veya 3 günde bi tıraş oluyorum.  Progressten sonra güzel tıraşlar çıkarmaya başladım. Lakin fırçalarım domuz kılı idi onları kullanmayacağım bu 3. fırçam olucağı için epey güzel gelicek gibi geliyor. Tecrübesizlikten sizlere danışayım yinede öyle kararımı netleştireyim düşündüm. Bu sap porsuk yerine sentetik kıl olanını mı alıyım? porsuk olarak başka bi markaya mı yöneliyim ?

Domuzun yaptigi masaj hosunuza gidecekse 2 band bir firca size cok iyi gelecektir silvertip yumusak kalir. Sentetigi porsugu da denedikten sonra gecin derim ileride guzel bir cesit olacaktir ama once porsuk sahsen de 2 band bir porsuk. 2 band ureten ve ulkede sifir olarak bulunabilecek semogue ve fs var thater tekrar stoga girerse ciddi bir adaydir. Ben simdilik semogue 2 band derim.
Domuz S.O.C TAJ güzel keyifli idi lakin dediğim gibi özel sebeplerden kullanmama kararı aldım. Şimdi hiç porsuk kılı kullanmadığım için 2 band ve silvirtip fark kıyaslıyamıyorum. Lakin domuzdan porsuğa geçiyorum. İster istemez güzel gelicek diye düşünüyorum. Şimdi makine ile fırça alacağım için öneri öyle alsam. Porsuk mu ? sentetik mi ?
Komsum razorusta muhlenin silvertip fibreleri var ve fiyatlarida olabilecek en guzel dilimde. Kesinlikle tavsiye ederim. Ozellikle 25mm olanini almanizi isterim. Bendeki thater porsuku 2. Plana atti kendisi. Uclar yumusak govde omurgali. Herturlu sert sabununda rahatlikla hakkindan geliyor.
(24/12/2018, Saat: 17:05)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum razorusta muhlenin silvertip fibreleri var ve fiyatlarida olabilecek en guzel dilimde. Kesinlikle tavsiye ederim. Ozellikle 25mm olanini almanizi isterim. Bendeki thater porsuku 2. Plana atti kendisi. Uclar yumusak govde omurgali. Herturlu sert sabununda rahatlikla hakkindan geliyor.

@emiriko, @turkoglum13 Bey kararımı sentetik yönünde verdim. Porsuğu artık nasip olursa başka marka alıcağız. Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için zahmet edip yazdınız için keyifli tıraşlar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,462 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 882 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,810 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,267 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,144 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,429 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,920 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 158,155 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,545 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 74,975 13/08/2020, Saat: 16:05