Porsuk Fırça Tavsiyesi
(28/10/2016, Saat: 00:54)yener Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf @btoprak @Nani Kuş komşularım heralde mustafa beyden thater alacagım gibi görünüyor.
Shave lounge dan Anthony simdi mail atmış 75 euro yazarmısın diye sormustum invoice a customs icin. yapamıyorum diyor 100 pound a geliyor fırca kesin gümrüge takılır.
@izbe komsum benimde icimden simpsons geciyordu Smile

Benim tavsiyem chubby 2 ama thater da yabana atılıcak cinsten değil .
Gümrükten laf açılmışken ücreti dert etmenize gerek yok kapınıza kadar getirirler . Bir ay öncesinde 200 pound'un üzerinde bir sipariş verdim kapıma kadar getirdiler .
1 fırca degil, yanına 100 fırca koy, benim yine Thater elim gider hocam.
@dikdik_s, katılmamak elde değil. Dolabı her açtığımda gözümün içine bakıyor Thater Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Her iki fırça da bende yok. Hiç kullanmadım da. Ayrıca bu kadar fırça üstadı varken bana laf düşmez ama gönlümü sorarsanız Thater derdim.
Bir de Cihan üstadın satışa koyduğu Artesania Romera var, ona da bir göz atın derim.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
@yener komşum 2 fırçaya da sahibim.biraz batıcı olsun masaj yapsın diyorsan simpson al. simpson chubby 3 ,chubby 2 ve duke 3 var ve çok memnunum.Theater ise uçları yumusak bir fırça karar sizin
Komşular, FS 26 Chubby ile Theater 4125/1 bulb arasında kaldım. Yüzde hiç çizmesini istemiyorum. Hem sabun hem de kremlerle kullanacağım. Yüzde köpürtme yaptığımı belki biliyorsunuzdur. Farklı öneriler de olabilir. Ne diyorsunuz? Eşimin evlenme yıl dönümü hediyesi Smile 400 TL civarı bütçe ayırmış, belki birazcık daha.  Fazlası yorar ama.

Düzeltme: Konu ile ilgili yeni başlık açtım. Mod veya adminlerden, yeni başlığımın mahsuru yoksa, bu yorumumu silmelerini rica ediyorum.
Diğer mesajda yazdım uzun uzun,burada kısa keseceğim abi.İki fırça arasında kaldım dediğiniz için Thater alın,düşünmeyin bile.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Arkadaşlar merhaba,

ikinci bir porsuk fırça almayı düşünüyorum ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Tavsiyelerinize yardımcı olması açısından; yüzde köpürtme yapıyorum, tıraş kremi ya da Cella ve Haslinger gibi sabunlar kullanıyorum. Simpson Colonel fırçamdam memnunum fakat zaman zaman ikinci perde için yüzümü köpüklerken hafif tahriş ettiğini hissediyorum. Sakallarım çok sık olmasa da gayet sert, yüzüm büyük değil. Özetle Colonel' den bir tık daha yumuşak uçları olan bir fırça arıyorum.

Frank Shaving modelleri uzun zamandır ilgimi çekiyordu, Razorus' ta satıldığını yeni farkettim ve merakımı gidermek için alışverişimi bu doğrultuda yapmak istedim. "Finest" doğru bir tercih gibi duruyor fakat bir yandan da acaba "Silver" mi alsam diye düşünmeden edemiyorum. Aralarındaki farkları sadece teorik olarak biliyorum.

Görüş, öneri ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
Bazı Frank Shaving Finest fırçaların ucu batıcı olabiliyor ayrıca kemikli yapıları vardır onlar da tahriş edebilir. Şahsen yüzde köpürtme için Tipsoft Premium Silvertip veya Thater Finest tercih ediyorum. Ama Thater Finest kendini kanıtlamıştır ve uçları çok yumuşaktır, bu fırçadan fırçaya fark göstermez.

Şayet iyi bir Finest serisine denk gelirseniz Frank Shaving Finest iyidir ama garanti veremiyorum şahsen Sad.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 820 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,592 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,841 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,130 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,683 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,392 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,923 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,990 13/08/2020, Saat: 16:05