Porsuk Fırça Tavsiyesi
(26/09/2019, Saat: 18:15)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim tavsiye yapmam zor Pure badger hiç kullanmadım, kullanıcılar genelde batıcılığından şikayetçi. Anladığım kadarıyla fırçanın yoğun ve açılma yapması hoşunuza gitmiş.
26-28mm bir silvertip aynı hissiyatı verir diye düşünüyorum.
üstad eyvallah çok sağolasın
açılma yapması için kıl uzunluğu nekadar olmalı
Bu fırçayı almayı düşünüyorum. Kullanan var mı. Tavsiye edermisiniz.
https://www.simpsonshavingbrushes.com/st...faux-ivory
Merhaba saygıdeğer komşularım,

Öncelikle bu ilk mesajım Smile

Mevcut durumda en alınabiletesi olan, fiyat/performans oranı yüksek porsuk kılı fırça marka modeli nedir? Linklerle birlikte önerir misiniz lütfen. Teşekkürler.
(02/10/2019, Saat: 21:50)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba saygıdeğer komşularım,

Mevcut durumda en alınabiletesi olan, fiyat/performans oranı yüksek porsuk kılı fırça marka modeli nedir? Linklerle birlikte önerir misiniz lütfen. Teşekkürler.

Komşum öncelikle hoşgeldiniz. Ben çok fazla deneyimim olamamasina rağmen yaqi firmasının porsuk ve sentetiklerinin f/p oranının yüksek olduğu düşünüyorum.
Bu arada tanışma bölümünde bir konu açarsanız sizi daha yakından tanıma fırsatı buluruz.
Saygılar
Voskhod  Jilet adamdır!
(02/10/2019, Saat: 21:50)mvorun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba saygıdeğer komşularım,

F/p oranı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Öncelikle hangi fırçaları kullandığınızı ve ne istediğinizi belirtirseniz daha iyi olur. Bunun için en uygun yer ise tanışma başlığı komşum.
şu durumda tanışma bölümüne geçiyorum Smile
Bu gün El Druida porsuk fırçamı kullandım. Aslında Jaguar büyük boy domuz fırçam var ve memnunum, hele break-inden sonra gayet yumuşak. Fakat porsuk çok farklıymış gerçekten. Çok yumuşak ve sanıyorum ki en önemli özelliği ince uçlu tüyleri sayesinde sabunu çok ince bir kıvama getirebilmesi. Domuz fırçanın hafif sertliğini de beğeniyorum, bu yüzden şöyle bir formül geliştirdim. Önce domuz fırça ile yüzümü bir iki kez sabunlayıp yıkıyorum, bir tür masaj ve tıraşa hazırlık etkisi yapıyor. Ardından tıraşa porsuk ile geçiyorum. Çok memnunum.
Sentetik Yaqi Sagrada Familia kullanıyorum. Fırça ergonomik tamam, eyvallah da sevemedim bi' fırçayı. Yüzde yayılsın diye bastırıyorum, o da tat vermiyor. Yaqi porsuk düşünüyorum uygun fiyatlı diye. Ama alıp almamakta da kararsızım. Ne tavsiye edersiniz?
(23/10/2019, Saat: 00:17)TRAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sentetik Yaqi Sagrada Familia kullanıyorum. Fırça ergonomik tamam, eyvallah da sevemedim bi' fırçayı. Yüzde yayılsın diye bastırıyorum, o da tat vermiyor. Yaqi porsuk düşünüyorum uygun fiyatlı diye. Ama alıp almamakta da kararsızım. Ne tavsiye edersiniz?

yaqi silvertip 24 mm fırçalar gerçekten hak ettikleri ilgiyi görmüyor komşum. bende 2 tane var ve açık ara en iyi 2 fırçam. denemenizi tavsiye ederim.
(23/10/2019, Saat: 00:29)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaqi silvertip 24 mm fırçalar gerçekten hak ettikleri ilgiyi görmüyor komşum. bende 2 tane var ve açık ara en iyi 2 fırçam. denemenizi tavsiye ederim.

Bakayım komşum. Teşekkürler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 820 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,592 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,834 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,130 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,682 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,389 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,921 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,988 13/08/2020, Saat: 16:05