Porsuk Fırça Tavsiyesi
Teşekkür ederim. Bundan sonra dökülmeye devam ederse biriktireyim. Siz söylemeseniz benim aklıma bile gelmezdi. Ian ada bilgi vereyim hemen.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
Ian a e-bay üzerinden durumu anlattım. Sabahleyinde fotoğraflamaya hazır bir şekilde köpük yaparım. Tekrar teşekkür ederim.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
(23/07/2012, Saat: 14:48)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi Fırçalar var elinde bilmiyorum ama bu fırça super badger bir fırça ve silvertip fırçalara göre biraz daha seyrek olur kılları aynı zamanda uçları daha beyazdır kremlerle kullanabilirsin fakat sabun kaldırmak için biraz zorlanırsın kulanamazsın diye bişey yok ama şemsiye olur uzun kıl yapısından dolayı..
Seceneklere gelince forumdada mutlaka görmüşsündür son günlerde en popüler fırçalardan birisi lijun finest ardından forumun geleneksel olmazsa olması FS finest bunlardan sonra aklıma gelen senin fiyat aralığında Duke2 best badger biraz daha tırmanırsak simpson colonel best ,duke 3 best veya chubby 1 best veya super badger.
Bunların dışında TGN veya WD veya FS gibi knot alınıp kendi fırçanıda yapabilir veya yaptırabilirsin emirin dediği üzere yukarıdaki fırçadan daha uyguna gelir ve daha kaliteli bir fırçaya sahip olursun.
ilk bakışta aklıma gelenler bunlar.
Selamlar.

wilkinson sword ve best (ahşap saplı) tıraş fırçalarını uzun yıllardır kullanıyorum. banat perfect ve argem'ide son bir sene içinde aldım. yani elimdekiler yurtiçinde kolay bulunabilen fırçalar. biraz da bu yüzden, abartmakta istemeyerek iyi bi porsuk fırça almak istiyorum.
canbaz üstad forumun 2 tane favori fırçası var
fs ve lijun bunlardan birini deneyin belki çok beğenir yada porsuk bana göre değilmiş diyebilirsiniz

(23/07/2012, Saat: 19:42)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/07/2012, Saat: 14:48)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi Fırçalar var elinde bilmiyorum ama bu fırça super badger bir fırça ve silvertip fırçalara göre biraz daha seyrek olur kılları aynı zamanda uçları daha beyazdır kremlerle kullanabilirsin fakat sabun kaldırmak için biraz zorlanırsın kulanamazsın diye bişey yok ama şemsiye olur uzun kıl yapısından dolayı..
Seceneklere gelince forumdada mutlaka görmüşsündür son günlerde en popüler fırçalardan birisi lijun finest ardından forumun geleneksel olmazsa olması FS finest bunlardan sonra aklıma gelen senin fiyat aralığında Duke2 best badger biraz daha tırmanırsak simpson colonel best ,duke 3 best veya chubby 1 best veya super badger.
Bunların dışında TGN veya WD veya FS gibi knot alınıp kendi fırçanıda yapabilir veya yaptırabilirsin emirin dediği üzere yukarıdaki fırçadan daha uyguna gelir ve daha kaliteli bir fırçaya sahip olursun.
ilk bakışta aklıma gelenler bunlar.
Selamlar.

wilkinson sword ve best (ahşap saplı) tıraş fırçalarını uzun yıllardır kullanıyorum. banat perfect ve argem'ide son bir sene içinde aldım. yani elimdekiler yurtiçinde kolay bulunabilen fırçalar. biraz da bu yüzden, abartmakta istemeyerek iyi bi porsuk fırça almak istiyorum.
(23/07/2012, Saat: 19:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: canbaz üstad forumun 2 tane favori fırçası var
fs ve lijun bunlardan birini deneyin belki çok beğenir yada porsuk bana göre değilmiş diyebilirsiniz

teşekkür ederim. tavsiyelerinizi dikkate alıcam Smile
bende aynen sizin gibi forumun fırça bölümünü okumadan konu açmıştımSmile
isterseniz göz atın

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=733

(23/07/2012, Saat: 19:51)canbaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/07/2012, Saat: 19:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: canbaz üstad forumun 2 tane favori fırçası var

teşekkür ederim. tavsiyelerinizi dikkate alıcam Smile
fırça seçiminde yüz boyutları da önemli di mi? Smile
yüz boyutları küçükse geniş düğüm ve uzun boy çok dağıtır ve bulaştırır

ortalama da fs 24 fırçamız ele ve yüze çok uygun

fırçayı daha güçlü tutmak ve yüzde masaj yaparak geniş geniş köpürtmek isterseniz 26mm chubby gibi fırça uygun olur
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=1420
ROONEY STUBBY HERITAGE 2XL YADA SIMPSON CH2 SUPER 2BAND ? FİKRLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
bakalım ikisinede sahip olan bir üye çıkacakmı bende merak ettim
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,169 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 820 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,592 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,843 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,130 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,688 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,396 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 79,924 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,991 13/08/2020, Saat: 16:05