Sudocrem
Bebek bakim kremi. Onceden 1 kere kullandim, fakat nasil etki yaptigini pek farkedemedim.
Bugun fevkalade tahrisli tiras yasadim. Atg ile kazima olunca, ustune de sap surdum, sonra alkollu splash - babam bile yuzumun kipkirmizi, resmen pancar gibi oldunu soyledi. Hemen ufakligin kremini bolca yuzume uyguladim. 1-1,5 saat sonra cildim normal hale geldi, ne kizariklik, ne kirmizi cilt kaldi. Yaglilik olmasi normaldir. Siddetle tavsiye ediyorum!
(21/07/2015, Saat: 20:16)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bebek bakim kremi. Onceden 1 kere kullandim, fakat nasil etki yaptigini pek farkedemedim.
Bugun fevkalade tahrisli tiras yasadim. Atg ile kazima olunca, ustune de sap surdum, sonra alkollu splash - babam bile yuzumun kipkirmizi, resmen pancar gibi oldunu soyledi. Hemen ufakligin kremini bolca yuzume uyguladim. 1-1,5 saat sonra cildim normal hale geldi, ne kizariklik, ne kirmizi cilt kaldi. Yaglilik olmasi normaldir. Siddetle tavsiye ediyorum!

Seiko Üstadım SUDO Krem İsviçre çakısıdır.İçeriğinde yer alan sitrikasit ve özellikle "ÇİNKO" tahrişli cildi anında toparlıyor.Cilt tahriş ve sıyrıklarında mükemmel etkili dediğin gibi.Her evde olmalı.Şiddetle önerilir.

166dgqq.jpg
www.instagram.com/karia_brushworks/
Bizdeki 10 gr Irlanda uretimi. Harika urun. Bepanthen (bepanthol) kremlerine bin basar
Bugün eczane' de gözüme ilişti. Büyük boy olanına 25 tl gibi bir fiyat verdiler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: