4711 ECHT KOLNISCH WASSER
Herkese selam

ben turhan istanbul da yaşıyorum. Öncelikle bu güzel form a katılmaktan dolayı cok mutlu olduğumu söylemeliyim. Geleneksel şekilde traş olmaya yaklaşık 1 yıl önce başladım ve keşke daha önce başlayabilseydim.kullanıdğım malzemeleri impa Mustafa bey den tedarik ediyorum.sizlerin paylaşmış olduğunuz günlük traş resimlerine bakarak yeni kombinasyonlar deniyorum. Henüz bi resim paylaşma fırsatım olmadı ama yakın zamanda bunu bı alışkanlık haline getireceğimden eminim.

Mustafa bey de gördüğüm fakat kokusunu deneme fırsatı bulamadığım bu after shave kolonyayı kullanalar arkadaşlarımdan kokusu ve traş sonrası bıraktığı etkiyi sormak istiyorum.deneyımlerınızı benımle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Herkese iyi traşlar.
Smile
Aramıza hoş geldiniz Turhan bey. Birde lütfen "caps lock" açık yazmazsanız seviniriz. Smile
Aramıza hoşgeldiniz Turhan komşum. Caps Lock uyarısına ben de katılıyorum. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Uyarınız için teşekkürler. Bir daha yapmamaya özen göstericem.
Hoşgeldiniz, 4711 hem tıraş kolonyasi hem de normal kolonyasinini kullanıyorum. Kokusu bildiğimiz limon kolonyasina çok benziyor sadece limon notasi daha az, bergamot ve biraz portakal kokusu da alttan geliyor. Alkollu olduğu için tıraş sonrası yanma yapıyor ama bir kaç dakikaya cildi toparliyor. Ben kolonya niyetine yazın ferahlamak için de kullanıyorum bazen.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
hoşgeldiniz, bahsettiğiniz ürüne en çok benzettiğim koku "Selin Limon Kolonyası" ona göre kafanızda bir fikir oluşur tahmin ediyorum.
Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim arkadaşlar.
Aramıza hoş geldiniz.
Tam olarak kabuğuyla sıkılmış limon kokusu var,Kabuğundaki acımsı koku bir süre sonra çok beğenilen 4711 kokusu oluveriyor.
Bazı müşterilerim baş ağrısı için alıyorlar.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(30/07/2015, Saat: 18:05)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tam olarak kabuğuyla sıkılmış limon kokusu var,Kabuğundaki acımsı koku bir süre sonra çok beğenilen 4711 kokusu oluveriyor.
Bazı müşterilerim baş ağrısı için alıyorlar.
Mustafa Bey baş ağrısına iyi mi geliyormuş ben de kullanayim o zaman. Hem fetahlatir hem baş ağrısını alırsa yazın başka kolonyaya gerek kalmaz.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: