Almanya siparis
Merhaba,
Amerika olsa ingiltere olsa az cok bilgim var ama Almanya ve almanca ilgi alanım dısında kalıyor.
Bir yakınım 3-4 gunlugune Almanyaya dusseldorfa gidiyor. Orda yasayan bir diger ortak tanıdıgıma bazı siparislerim olacak mesela tabac sabun aldırmayı dusunuyorum. Ama aklıma sadece bu geldi.
Bunun yanında trasla ilgili Almanyadan ne alınabilir sizce? Tras aletine jilete ve fırcaya ihtiyacım yok. Daha cok aftershave krem veya sabun vs.
Yardımcı olabilirseniz cok makbule gecer.
Saygılarımla
Sir Irisch Moss derim Smile Tabac kalitesi ferah kokusuyla harika bir sabun.
irisch moos, wilkinson sword, tabac sabunu rahatlıkla bulabilirsiniz drogeriemarkt'larda .. bunların haricinde parfümler filan yine buralarda daha ucuz. bunların haricinde eğer temin edebilrlerse (ben kullanmadım) klar kabinett sabun da alınabilir.merkür makineler filan dükkanlarda bizim buradan aldığımız fiyatlardan daha pahalı. ingiltereye devam. aklıma gelenler bunlar. almanyada yaşarken pek takılmıyordum bu mevzulara. babadan kalma makinem sağlamdı o zaman Smile
Peki ucuz mu ?
ingiltereden VATsız aldığımız için aslında çok bir fark olmuyor. bana kalırsa connaughttan, traditionalshaving.com dan traditionalshaving.co.uk dan nkdman dan devam.
Saygılar

(06/04/2012, Saat: 22:14)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki ucuz mu ?
Gunruge takilmaya baslamazsa...
Almanya surekli gittigim ya da giden bulabilecegim bi yer o yuzden sorduydum
Ucuz isteyen connaught un ebay urunlerini tqkip etsin, genelde uygun fiyata geliyor hem de keyifli iş.
Sagolun tavsiyeler icin. Klarr kabinett, tabac ve sim alacagım oyleyse. Tabi bulabilirse arkadas.
(06/04/2012, Saat: 22:03)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: irisch moos, wilkinson sword, tabac sabunu rahatlıkla bulabilirsiniz drogeriemarkt'larda .. bunların haricinde parfümler filan yine buralarda daha ucuz. bunların haricinde eğer temin edebilrlerse (ben kullanmadım) klar kabinett sabun da alınabilir.merkür makineler filan dükkanlarda bizim buradan aldığımız fiyatlardan daha pahalı. ingiltereye devam. aklıma gelenler bunlar. almanyada yaşarken pek takılmıyordum bu mevzulara. babadan kalma makinem sağlamdı o zaman Smile

Birak tiras aletlerini Sucuk ismarla,Türkiyede Egetürk sucuklari cok seviliyor Wink bir de Mevlana marka cay var ona da hasta bizim millet.
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !
Kulaklarıma inanamıyorum,
Rize cayı varken(bir rizeli olarak),
Kayseri sucukları varkenSmile
Onlarıdamı Almanyadan alıyor getiriyor insanlarSmile
Yerli malı, Yurdun malı diye ilkokulda gunlerimiz olurdu, onu hatırladım bu vesileyle.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,973 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: