Lavera Men Sensitiv
Merhaba,
Kullandığım ve memnun kaldığım bir ürün hakkında yazmak istedim. Kuruyan bir cilde sahibim. Mevsimden midir, şehir suyundan mıdır bilemiyorum. Sakal bölgesi kuruduğu için de, tahriş, batık, yanma hissi gibi cilt problemleri doğuyor. Bunu tıraş ürünleri ile çözemeyince hanımdan destek aldım önce cildimin kurumasından kaynaklandığını söyleyip, kendi kremlerinden birisini denetti. İyi gelince de kendime göre bir krem arayışına girerek bu ürünü buldum. Organik ve vegan sertifikası olan bir ürün. Losyon kıvamında, ortalama bir sürede emilen ve ciltte yağ bırakmayan bir nemlendirici. 30 ml tepeden basmalı tüp şeklinde ambalajlanmış. Kaliteli bir pompa kullanılmış. İstediğiniz miktarı, hassas bir şekilde alabiliyorsunuz, ürün ziyan olmuyor. Nemlendirme seviyesi benim cildime iyi geldi. Erkek için özel ürün olduğundan, kokusu da oldukça erkeksi, bana 80 lerin parfumlerini hatırlattı. Emildikten sonra koku pek hissedilmiyor, parfümü engelleyecek gibi değil. Kuru cilt problemi olanların denemelerini tavsiye ederim.

2756d329b8a7a0f131867076c8fed813.jpg
Paylasim icin tesekkurler.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Paylaşım için teşekkürler komşum. Aslında tıraş ürünü dışında kalan erkek kozmetikleri için de bir başlık olsa hiç fena olmayacak sanki. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bu krem tend skin gibi bir ürün mü yoksa sadece nemlendirme odaklı bir ürünmüdür?
evet, böyle bir ayrı başlık düşünülebilir. araştırırken farkettim ben de, nivea ile falan sınırlı değil, epeyce ürün var ülke içinden ulaşılabilen.

tend skin değil, nemlendirici. hazır tend skin istiyor iseniz, eczaneye %2lik salisilik çözeltisi hazırlamasını isteyebilirsiniz. tanıdık varsa para bile almaz. yoksa da yerine göre yarım litresi 10 lira civarına geliyor sanırım.
Bilgiler için teşekkürler.
uzun kullanım testi Smile

kokusu uzun kullanımda bayabiliyor. benim gibi yoğun kokuları seven birine bile ağır gelebiliyor. nemlendirici olarak kesinlikle güzel. bitince içini açıp bakayım dedim. pompalı sistemi vakum kullanarak kapatmışlar. kremi sıktıkça alttan bir parça yukarı gelerek, kremi sıkıştırıyor (vidalı stick sistemlerinin vakumlu versiyonu gibi), böylece kremi ziyan etmeden bitirip atmış oluyoruz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: