Stirling
Allah allah ne cikmis ki normal gorunuyor bende hocam ?
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Stirling ve Mystic Water benim için tıraş performansı açısından hayal kırıklığına uğradığım iki ürün olmuştu. Doğru dürüst köpük oluşturamamıştım ve koruyuculuk vasattı; su sertliği ile ilgili olabilir belki ama birkaç denemeden sonra bıraktım.
@naayi hocam, dun kolum agridi kopuk olustururken, dogrudur Smile ama dogalligi, kokusu, kremsi kopuguyle bence guzel bir urun. Beklesin ileride bi sans daha verin bence hocam Wink
Ben hiç zorlamadım yahu kullanırken. 30gr sample bitirdim, bi de İzmir'de yani. Üzerine su koyup bekletmek, iyi sabun kaldıran bir fırça ile azar azar su ekleyerek yüzde köpürtmek faydalı olan noktalardı yanlış hatırlamıyorsam. Her seferinde ekstra bir şeye gerek kalmadan muhteşem köpük.

MW çok daha zorlu bu konuda, en verimli sentetikler ile kullanabildim. Ama onun da köpüğünü bir tutturdum mu muhteşem resmen. Işıl ışıl parlıyor köpüğü.
@Aleksey, iste boyle boyle 3017 ye niyetleniyoruz yapma Smile
(06/10/2015, Saat: 11:07)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MW çok daha zorlu bu konuda, en verimli sentetikler ile kullanabildim. Ama onun da köpüğünü bir tutturdum mu muhteşem resmen. Işıl ışıl parlıyor köpüğü.

Bunu anlamıyorum işte... Alt tarafı bir sabunu düzgün köpürtecem diye ter akıtacağıma aynı sonucu çok daha az çaba ile veren ürünleri tercih ediyorum. TSN'de 3-4 kere Mystic Waters satıp yeniden alanlar var. Olmuyorsa olmuyor... Neyse ki Aleksey şanslı adam, her türlü sabunla sorunsuz köpük yapan suyu var Smile
gurmekokular
(06/10/2015, Saat: 11:17)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunu anlamıyorum işte... Alt tarafı bir sabunu düzgün köpürtecem diye ter akıtacağıma aynı sonucu çok daha az çaba ile veren ürünleri tercih ediyorum. TSN'de 3-4 kere Mystic Waters satıp yeniden alanlar var. Olmuyorsa olmuyor... Neyse ki Aleksey şanslı adam, her türlü sabunla sorunsuz köpük yapan suyu var Smile

Şimdiye kadar bir Faena'dan düzgün köpük alamadım (ilginç bir şekilde), bir de son denemelerimi saymazsak MW. Sabancı'daki su neden bilmiyorum çok yardımcı oluyor. Big Grin

Ama ben de anlamıyorum MW'dan bu kadar memnun olan insanları. Köpürtmesi zor çünkü bariz şekilde, sürekli kullanabilir miyim emin değilim, adamlar bunu tek marka olarak kullanıyor.
(06/10/2015, Saat: 11:20)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdiye kadar bir Faena'dan düzgün köpük alamadım (ilginç bir şekilde), bir de son denemelerimi saymazsak MW. Sabancı'daki su neden bilmiyorum çok yardımcı oluyor. Big Grin

Ama ben de anlamıyorum MW'dan bu kadar memnun olan insanları. Köpürtmesi zor çünkü bariz şekilde, sürekli kullanabilir miyim emin değilim, adamlar bunu tek marka olarak kullanıyor.

Uygun fiyatlı ürünlerden azıcık bile tatmin olsa göklere çıkarıyor bu Amerikalılar. Bir de işin milli boyutu var tabi... Genelde Stirling ve Mystic Waters hakkında kötü yorum yapanlar Avrupalılar oluyor zaten Smile
gurmekokular
Aleksey inceleme için teşekkürler ben görmemişim bu incelemeyi. Merak ediyorum Stirling sabunlarını ama listede hep arkaya doğru ilerliyorlar Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(06/10/2015, Saat: 11:29)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uygun fiyatlı ürünlerden azıcık bile tatmin olsa göklere çıkarıyor bu Amerikalılar. Bir de işin milli boyutu var tabi... Genelde Stirling ve Mystic Waters hakkında kötü yorum yapanlar Avrupalılar oluyor zaten Smile

Önceki mesajına da buna da kesinlikle katılıyorum: olmuyorsa olmuyor, çok fazla zorlayınca tadı kalmıyor Smile

Birçok yorumda US'liler, "hem de memlektim US malı" diye ibare atmayı çok seviyor Wink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Stirling Soap – Texas on Fire İncelemesi ArdıçKatranı 9 6,614 21/08/2017, Saat: 18:34
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: