Edwin Jagger Travel Shaving Set
Merhaba,
Yaklaşık 18 ay önce geleneksel tıraşa başladım. Milyoncudan Sedef ustura ve Rapira jilet alıp giriştim. Fırça ve Arko tıraş sabununu zaten yıllardır kullanıyorum. Birkaç kesikle ilk tıraşı yaptıktan sonra Youtube'daki İngilizce videolardan ustura tıraşının esaslarını öğrendim.
Sonrasında Ali Bıyıklı Ustura aldım. Berberim de Safety Razor'ların usturadan farkı olmadığını söyleyince 3-4 ay önce Wilkinson aldım. Memnun kaldım. 20 Ağustos'ta da forumda yazılanların etkisiyle/gazıyla EJ DL89 aldım. 31 Ağustos'ta elime ulaştı.

EJ'nin sosyal medya hesaplarında bir yarışma vardı. EJ89 son gün elime ulaşınca hemen fotoğraf çektirip katıldım. Yarışmada seyahat seti ödülü vardı (şu linkte 115 sterlin olan: http://www.edwinjagger.co.uk/edwin-jagge...brush.html). Yarışmayı ben kazandım.

Fakat setin paketi her ne kadar DL89 ve benzeri aletlere de uygun olsa da bu set benim işime yarayacak bir şey değil. Ben zaten kendime bir seyahat çantası yaptım ve böyle afili şeyler kullanmaktan da hoşlanmıyorum. Bu nedenle satacağım. Paket şuanda postada. Bir haftaya elimde olur.

Bu setin Türkiye'deki rayici hakkında bilginiz var mı?
Satış için Gittigidiyor mu Sahibinden mi daha uygun olur?
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Satış konusundan önce tanışma bölümünde konu açsanız sanırım daha iyi olurmuş. Büyük olasılıkla yöneticiler konuyu taşıyacaklardır.

Yarışmayı kazandığınız için sizi tebrik ederim ama öncelikle setin elinize ulaşması lazım. Gümrükte takılma ihtimalini unutmayınız. Daha sonra seti bütün olarak veya parça parça forumda satmayı deneyebilirsiniz. Fiyatlama konusunda da İmpa ticaret'in fiyat listesini baz alarak oradaki fiyatların %20 altında fiyatlamanızı tavsiye ederim.

Boşuna gittigidiyor vb. sitelere koymayın çünkü o setin alıcısı olabilecek herkes bu forumda. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Hoşgeldiniz, tebrik ederim. "Bal" diye buna denir tabiri caizse Smile

Fiyat olarak EJ' in sitesini referans almayın. EJ piyasa fiyatına ürün satamaz. Diğer alışveriş sitelerindeki (yani gerçek piyasa fiyatını) fiyatları inceleyip bir ortalama belirleyip ortalamanın biraz altına fiyat biçmenizi tavsiye ederim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(08/09/2015, Saat: 12:46)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Satış konusundan önce tanışma bölümünde konu açsanız sanırım daha iyi olurmuş. Büyük olasılıkla yöneticiler konuyu taşıyacaklardır.

Yarışmayı kazandığınız için sizi tebrik ederim ama öncelikle setin elinize ulaşması lazım. Gümrükte takılma ihtimalini unutmayınız. Daha sonra seti bütün olarak veya parça parça forumda satmayı deneyebilirsiniz. Fiyatlama konusunda da İmpa ticaret'in fiyat listesini baz alarak oradaki fiyatların %20 altında fiyatlamanızı tavsiye ederim.

Boşuna gittigidiyor vb. sitelere koymayın çünkü o setin alıcısı olabilecek herkes bu forumda. Smile

Teşekkür ederim tavsiye için. Şimdi tanışma kısmına da bira daha detaylı bir yazı yazacağım.
Fiyatlama konusunda tabii ki sıfır olsa da sıfır muamelesi yapmam. Yıllardır GG'den ürün alıp sattığımdan durumun farkındayım. Smile
EJ89bl, EJ best badger.
Hepi topu 5-6 ay yetecek kadar malzemem var. Toplayıcı, biriktirici, koleksiyoner değilim. Keyifli tıraş peşindeyim.
(08/09/2015, Saat: 12:51)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, tebrik ederim. "Bal" diye buna denir tabiri caizse Smile

Fiyat olarak EJ' in sitesini referans almayın. EJ piyasa fiyatına ürün satamaz. Diğer alışveriş sitelerindeki (yani gerçek piyasa fiyatını) fiyatları inceleyip bir ortalama belirleyip ortalamanın biraz altına fiyat biçmenizi tavsiye ederim.

Teşekkürler. Genellikle bu tip yarışma ve çekilişlerde "ballı"yımdır Smile
Fiyat konusunda da tavsiyenizdeki gibi yapacağım.
EJ89bl, EJ best badger.
(08/09/2015, Saat: 13:48)Cesko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim tavsiye için. Şimdi tanışma kısmına da bira daha detaylı bir yazı yazacağım.
Fiyatlama konusunda tabii ki sıfır olsa da sıfır muamelesi yapmam. Yıllardır GG'den ürün alıp sattığımdan durumun farkındayım. Smile

Seti tek başına satmayı ilk başta deneyin ama içinden gelen seyahat fırçasını setten ayrı olarak çok daha kolayca ve hızlı bir şekilde satabileceğinizi düşünüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Merhaba,
Set nihayet bana ulaştı. Smile

33l1p5k.jpg
2emg17p.jpg
hvse40.jpg

satış kısmına koyabilir miyim bilmiyorum. Çünkü oraya ilan vermek için 50 mesaj şartı var.
EJ89bl, EJ best badger.
Güle güle kullanın set güzel duruyor.
güle güle kullanın Smile
Güzel günlerde kullanın hediyenizi .Ben satmayın derim, hem kullanışlı olur seyahatlerde hem de çok güzel bir set, hatırası olur.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Executive Shaving Porsuk Satmayacak Aedan 39 16,035 19/09/2020, Saat: 02:41
Son Yorum: broraso
  Fırça Travel Case papazerigi 10 12,384 09/05/2018, Saat: 23:40
Son Yorum: dikdik_s
  Edwin Jagger 3D Ayar midheaven 7 7,425 27/12/2015, Saat: 15:36
Son Yorum: midheaven
  connaught shaving uyarı martin 7 8,724 25/06/2013, Saat: 00:27
Son Yorum: Delidumrul
  Science and Mechanics - Exploring the Science of Shaving (Feb, 1957) eggman 5 7,761 28/06/2012, Saat: 14:08
Son Yorum: totan35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: