Derby extra jilet
İmpa ticaret Mustafa beyde satılan derbyler diker yazılı olandan mı? Hiç alanınız var mıdır?
Daha yeni katıldım aranıza. Birçok farklı jilet markasını sample tedarik ettim impadan deneme sürecindeyim. Sıra Derby'e geldi hatta ej 89 makinenin içinden çıkan paket. Derby ile iki kez tıraş oldum ikisinde de tıraş sonrası çene yanı ve alt bölgelerde kaşıntı yaptı. Belki daha acemi sayılırım ondandır ama diğer denediğim jiletlerde böyle bir kaşıntı oluşmamıştı. Astra yeşilde falan böyle bir kaşıntı ile karşılaşmadım. Sanırım benim cilde pek uyumlu değil.
@blacck
Bolca jilet cesidi deneyin. Islak tırasta, en subjektif konu jilettir. Cildinize en uyan jileti yine siz deneyerek bulacaksınız.

rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Reklam çok güzel olmuş. Smile
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
Derby 100'lük aldım ama vücut temizliğinde kullanıyorum. Sakalda yolma yapıyor. Denediğim jiletler içimde 1.Perma sharp 2.Astra 3.Derby 4.Rapira Sakala perma/astra vücüt temizliğine Derby/rapira
Derby Samırai. Piyasaya çok hızlı girmiş. Nerdeyse tüm gazetelerde reklamı var. Bir saatlik tv programında en az 3 kez reklamını izledim. Aklıma bir atasözümüz geldi ama burada zikretmeyi uygun bulmadım. Benzerleri sizin de aklınıza gelmiştir zaten.
Ucuz oldugundan midir bilmem, almis oldugum jilet sample larindan bir turlu sira gelmemisti Derby e jilet deniyecegim diye bir cok kez tahris ettim yuzumu, bugun derbye sira gelmisti, 3 perde tras oldum ne bi yanma ne bi kasinti ne bi cekme oldu denemedigim bir iki marka kaldi, onlarda uymazsa benim jilet derby dir.
Yaklaşık bir aydır wilkinson klasik makinenin yanına aldığım ws jiletleri kullanıyordum.memnun olmasamda pis huyum var basladıysam bitirmek gibi bugun bitti sonunda, razorustan aldığım ürünün yanında hediye olarak derby koymuşlar sagolsunlar forumda derby hakkında olumsuz yazıları okuduktan sonra almaya niyetim yoktu elimde olan derby jileti bugün denedim ws den sonra çok memnun kaldım elimde olan diger jiletleri denedikten son kararımı vericem ama derby şimdilik ws den açık ara daha iyi geldi fiyatıda cabası.
(12/05/2017, Saat: 21:17)tam35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık bir aydır wilkinson klasik makinenin yanına aldığım ws jiletleri kullanıyordum.memnun olmasamda pis huyum var basladıysam bitirmek gibi bugun bitti sonunda, razorustan aldığım ürünün yanında hediye olarak derby koymuşlar sagolsunlar forumda derby hakkında olumsuz yazıları okuduktan sonra almaya niyetim yoktu elimde olan derby jileti bugün denedim ws den sonra çok memnun kaldım elimde olan diger jiletleri denedikten son kararımı vericem ama derby şimdilik ws den açık ara daha iyi geldi fiyatıda cabası.
derby extra ve derby premium farklı jiletler, memnun kaldığınız muhtemelen derby premium dur. Almaya karar verirseniz türüne dikkat edin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,741 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,021,418 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 157,266 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,255 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 32,415 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur