Derby extra jilet
(10/07/2012, Saat: 13:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ej 89 mild skalasının sonunda bir alet,hatta tatlı bir agresifliği diyenler ve agresif diyenlerde var,bana kalırsa agresif skalanın başında
saygılar

(10/07/2012, Saat: 13:00)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJ 89 mild olabilir fakat jilet tutuşu ve balansı mükemmel bir alet o yüzden bu konfor seni şaşırtmasın. WS ile bu tarz bir beğeni olacağını sanmıyorum üstüne üstlük destede iyi bir jilete rastlamışsın gibi geliyor o yüzden acele etme 100 lük için bence Smile

Katiliyorum ama R41 gibi birsey denedikten sonra ej89 gercekten "safety" Smile jileti hissettirmedi bana ve guzel kesti beni cok memnun etti. İlk basta bu aleti almis olsaydim baska sifir alet almazdim herhalde Smile
Biraz once yine dunku gibi on hazirliksiz yuzume sadece fume sabunu kopurterek surdum ve tiras oldum. Begendim ben bu jileti Smile rapira ve sharktan memnun kalamadiktan sonra bu guzel bir opsiyin oldu. Evet keskin degil hatta kesmiyor bile ama iki defa yukaridan asagiya dogru kesince evvelden memnun oldugun kartuslu aletlerin performansini aldim (tabi burda kastim ilk gunku kartus performansi degil belli bir sure kullanilmis kartus performansi) Astrayi cok seviyordum ama sirf o yapistiricisi ile her defa ugrasmak deli ediyor adami. On hazirliksiz tirasta affetmiyor kesiyor derken derby tum onyargilarimi kirdi Smile bakalim derby'nin tas sabunundan cikan derbynin paketi bitsin her jilette ayni performansi bulursam 100lugunu alirim.

Kartusculara duyurulur, sans verin bu jilete Smile
bi derbysever daha geldi Smile
(11/07/2012, Saat: 20:18)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz once yine dunku gibi on hazirliksiz yuzume sadece fume sabunu kopurterek surdum ve tiras oldum. Begendim ben bu jileti Smile rapira ve sharktan memnun kalamadiktan sonra bu guzel bir opsiyin oldu. Evet keskin degil hatta kesmiyor bile ama iki defa yukaridan asagiya dogru kesince evvelden memnun oldugun kartuslu aletlerin performansini aldim (tabi burda kastim ilk gunku kartus performansi degil belli bir sure kullanilmis kartus performansi) Astrayi cok seviyordum ama sirf o yapistiricisi ile her defa ugrasmak deli ediyor adami. On hazirliksiz tirasta affetmiyor kesiyor derken derby tum onyargilarimi kirdi Smile bakalim derby'nin tas sabunundan cikan derbynin paketi bitsin her jilette ayni performansi bulursam 100lugunu alirim.

makine fatboy jilet derby
hadiiiiii hayırlı tıraşlarBig Grin

(11/07/2012, Saat: 22:02)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi derbysever daha geldi Smile
(11/07/2012, Saat: 20:18)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz once yine dunku gibi on hazirliksiz yuzume sadece fume sabunu kopurterek surdum ve tiras oldum. Begendim ben bu jileti Smile rapira ve sharktan memnun kalamadiktan sonra bu guzel bir opsiyin oldu. Evet keskin degil hatta kesmiyor bile ama iki defa yukaridan asagiya dogru kesince evvelden memnun oldugun kartuslu aletlerin performansini aldim (tabi burda kastim ilk gunku kartus performansi degil belli bir sure kullanilmis kartus performansi) Astrayi cok seviyordum ama sirf o yapistiricisi ile her defa ugrasmak deli ediyor adami. On hazirliksiz tirasta affetmiyor kesiyor derken derby tum onyargilarimi kirdi Smile bakalim derby'nin tas sabunundan cikan derbynin paketi bitsin her jilette ayni performansi bulursam 100lugunu alirim.

Makine de ej89 hocam ikisi sahane geldi bana bildiginiz kartuslu performansi. Her ikisininde kulubu varsa yazin Big Grin
EJyi beğenen çok ama bu forumda Derby beğenen sayılı kişilerdeniz Smile
(12/07/2012, Saat: 00:33)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makine de ej89 hocam ikisi sahane geldi bana bildiginiz kartuslu performansi. Her ikisininde kulubu varsa yazin Big Grin
Turk isi bir urunu begendigime ben seviniyorum. Fumeyi de begeniyorum. İc pazarin gelismesi icin sahsim adina guzel gelisme Smile

(12/07/2012, Saat: 00:35)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: EJyi beğenen çok ama bu forumda Derby beğenen sayılı kişilerdeniz Smile
(12/07/2012, Saat: 00:33)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Makine de ej89 hocam ikisi sahane geldi bana bildiginiz kartuslu performansi. Her ikisininde kulubu varsa yazin Big Grin
bu jilette var bir keramet, bir jileti kör testere diğer jileti süper ötesi, bu sabah kendisine görev verdim beni felaket şaşırttı, astradan bile keyifli tıraş sağladı bana, 2 günlük sakalımda hiç zorlanmadı, geçen seferde tıraşı yarıda bırakmıştım.
Feather popular ve Perma sharp ile yangin yeri dıyorsanız
89 ve futur yorumlarınız dramatik olacak
Saygılarımla
Günün tıraşında yeni ürünler deneyenlerde ve bilinçli deneyenler biraz tahris bekler
Makine ve jilet deneyenler tahris olur normaldir
Sürekli rutin setup ı kullanalar tahriş olmaz
Günün tıraşını okurum benimde yorumlarım var

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,904 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,986 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 158,215 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,272 24/07/2023, Saat: 23:38