rossmann isana man premium sentetik tıraş fırçası
(29/09/2015, Saat: 16:10)m y r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın üstadım. Öyle çok çok güzel değil, ama kötü de değil öyle değil mi Smile
Saygılar

Teşekkürler sevgili M y r . Fiyatına göre çok iyi. Smile
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Merak ettim açıkçası,sentetik istiyordum,muhlenin fiyatı biraz pahalı geldiğinden yanaşamadım ama bu denenebilir. Teşekkürler m y r dostum..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(01/10/2015, Saat: 20:51)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merak ettim açıkçası,sentetik istiyordum,muhlenin fiyatı biraz pahalı geldiğinden yanaşamadım ama bu denenebilir. Teşekkürler m y r dostum..

Pişman olmazsınız komşum bence...
Eğer pişman olursanız da sebebi bu fırça değil, genel olarak "sentetik fırçalar" olacaktır bence Wink

Saygılar
Çok kıl kaybeden bir fırça, ben pek memnun kalmadım
güzel fırça ancak kıl sıklığı az bir de fazla köpük elde edemiyourum
ama yine de fiyatı verdiği yumuşaklığa değer ,
forumda ki arkadaşların gazına gelip ben de bir tane edindim iyiki de almışım
benim fırça kıl dökmüyor bu arada...
fırçayı gördüm rossman mağazada . Almak için gitmiştim , fakat bana uygun gelmedi ... Gözümde çok zayıf kaldı açıkçası. Kıl adedi ÇOK AZ... Altı üstü sentetik malzemeden , neden kaçarlar anlamam. Benim imkanım olsa kesinlikle Chubby gibi dayarım kılı arkadaş ... Bu dünyaya bir daha mı gelicem .
Komşular hala satılıyor mu rossmannlarda bu fırça bilen var mı ? Sentetik kıllı bir fırçam olsun istiyorum seyahatte vs hızlı kurusun hem de çok nazik davranmak gerekmesin diye, maddiyatım cidden bunalımda bu iyi bir alternatif gibi duruyor fiyatıyla ?
(21/07/2016, Saat: 23:01)mefuya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular hala satılıyor mu rossmannlarda bu fırça bilen var mı ? Sentetik kıllı bir fırçam olsun istiyorum seyahatte vs hızlı kurusun hem de çok nazik davranmak gerekmesin diye, maddiyatım cidden bunalımda bu iyi bir alternatif gibi duruyor fiyatıyla ?

Komşum çoğu mağazasında bulunuyor ben evde çoğu zaman kullanıyorum memnunum ama forum ici de satan olabilir farklı bir ürün
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(22/07/2016, Saat: 00:04)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çoğu mağazasında bulunuyor ben evde çoğu zaman kullanıyorum memnunum ama forum ici de satan olabilir farklı bir ürün

Çok teşekkürler komşum yarın bir iki mağazasına bakayım, en son mesaj 7 ay önce olunca belki üretimi durmuştur vs bulamam diye yarın yola düşmeden sorayım demiştim pek yakınlarda yok rossmann Smile Fırça ikinci el pek steril gelmiyor ne bileyim belki kuruntudur ama tıraş aletlerini genel olarak kişisel olsa daha temiz olur gibi hissediyorum Confused
(22/07/2016, Saat: 03:19)mefuya Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler komşum yarın bir iki mağazasına bakayım, en son mesaj 7 ay önce olunca belki üretimi durmuştur vs bulamam diye yarın yola düşmeden sorayım demiştim pek yakınlarda yok rossmann   Smile Fırça ikinci el pek steril gelmiyor ne bileyim belki kuruntudur ama tıraş aletlerini genel olarak kişisel olsa daha temiz olur gibi hissediyorum  Confused

Valla komşum ayrica ben ramazan bayramının 1. Günü the body shop dan 3 lu set aldım 49 liraya internet üzerinden ve son 1 haftadır onun fırçasını kullanıyorum genel olarak oda güzel onu da arastir derim
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,091 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 9 2,024 30/07/2023, Saat: 00:36
Son Yorum: sfenks
  Sentetik Fırça Tavsiyesi flame2013 254 156,586 28/04/2023, Saat: 03:29
Son Yorum: BAYsubjeckt
  İki tıraş fırçası arasında karar veremedim Mertecevit 7 1,427 22/04/2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Mertecevit
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,199 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  Wilkinson Sword Tıraş Fırçası 47 TL tilki_92 18 6,299 23/02/2023, Saat: 16:07
Son Yorum: anlatıcı
  Zaza 150 Tıraş Fırçası implicit 1 1,717 29/12/2022, Saat: 20:24
Son Yorum: implicit
Photo Dededen Kalma Tıraş Fırçaları appashave 0 1,538 15/12/2022, Saat: 18:05
Son Yorum: appashave
  Simpson Synthetic Tıraş Fırçası CK89 6 4,346 14/06/2022, Saat: 15:57
Son Yorum: Conte
  Türkiye içi semogue hariç at kılı tıraş fırçası satan yer Papa_Khan 2 1,866 22/05/2022, Saat: 10:20
Son Yorum: Papa_Khan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: