Atlama İpi Tavsiyeleri
Merhaba arkadaşlar,

http://www.hepsiburada.com/Liste/product...rdelta1796

bu ürünü önerir misiniz? Ve bir de boksörler çapraz ip atlıyorlar ya onun nasıl ögrenilebilecegi konusunda bir fikriniz var mı? o kadar çok denedim ki olmuyor.
Yapılabilecek en iyi egzersizlerden biri...

Yer ve yapmaktan utanma sorunu oluyor ama ben de Angel
(17/09/2013, Saat: 11:53)puukko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapılabilecek en iyi egzersizlerden biri...

Yer ve yapmaktan utanma sorunu oluyor ama ben de Angel

bence utanılacak bişey değil. İp atlamayı küçümseyenler, kız işi gibi görenler en amatör boksörün karşında 1 dk dursunlarda öyle konuşsunlar bence değil mi? Muhammed Ali, Mike Tyson vs. mükemmel ip atlarlar. Bu ip atlamayı kız işi gibi görenler çok erkeklerse bir boksörün karşısına çıksınlar.
Utanma kardeşim, sen kondisyonunu müthiş hale getir, plajda o göbekliler utançlarından yanında bile duramazlar Smile
20sgk69.jpg2vci4pc.jpg

ip atlamayı öğrenene kadar soldakini tavsiye ederim bir süre ipe pasma
elden kaçırma gibi olaylar olacak iyice öğrenince sağdaki ömürlük olacaktır
soldaki 5 veya 10 tl arası alına bilir diğerini suan bilmiyorum fakar 100 tl civarı olmalı parasını hak eden bir üründür
(17/09/2013, Saat: 12:44)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20sgk69.jpg2vci4pc.jpg

soldaki 5 veya 10 tl arası alına bilir diğerini suan bilmiyorum fakar 100 tl civarı olmalı parasını hak eden bir üründür

İp atlıyorum seri halde ve çok hızlı ama sadece boksörlerin yaptıgı çapraz atlamayı yapamıyorum. Bir atlama ipinede 100 lira verilmez ki ama. Smile Linkte verdigim ip nasıl sizce? Sayacıda var.
Sağdaki fotoğraf yani adidas marka ürün 100tl olan bir ürün değil,
Hepsiburadada 28 tl görünüyor şu an arkadaşlar bilginize
http://www.hepsiburada.com/liste/adidas-...w%3dlister
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(17/09/2013, Saat: 12:44)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 20sgk69.jpg2vci4pc.jpg

+1

yıllardır atlarım.
şu soldaki ucuz ip gibi güzelini görmedim Smile
eskidikçe yenisini alıyorum. zaten 4-5 lira.

inanın adidas'taki gibi meşin ip bile o tadı vermiyor.
2209su.blogspot.com
Sovyet dönemi mekanik saatleri üzerine bir blog

www.facebook.com/Leatherworksbyemre
leatherworksbyemre.blogspot.com
Kendi üretimim saat kayışları
(17/09/2013, Saat: 17:01)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağdaki fotoğraf yani adidas marka ürün 100tl olan bir ürün değil,
Hepsiburadada 28 tl görünüyor şu an arkadaşlar bilginize
http://www.hepsiburada.com/liste/adidas-...w%3dlister

süper fiyat ama orjinalse
Eğerki iple felan uğraşmak istemiyorum, sadece kilo vermek istiyorum diyorsanız . P90 , P90X spor programını deneyin arkadaşlar bedavaya indirebilirsiniz 90 günde acayip forma sokuyor insanı zaten acayip yorucu birşey. Ben yapmıştım ilk ayı dişinizi sıkar geçirirseniz acayip faydasını görüyorsunuz. P90 kolayı P90X daha zoru. Youtubeye p90x transformation yazın görün değişimleri Big Grin

Torrent sitelerinden indirebilirsiniz videoları
(18/09/2013, Saat: 11:59)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğerki iple felan uğraşmak istemiyorum, sadece kilo vermek istiyorum diyorsanız . P90 , P90X spor programını deneyin arkadaşlar bedavaya indirebilirsiniz 90 günde acayip forma sokuyor insanı zaten acayip yorucu birşey. Ben yapmıştım ilk ayı dişinizi sıkar geçirirseniz acayip faydasını görüyorsunuz. P90 kolayı P90X daha zoru. Youtubeye p90x transformation yazın görün değişimleri Big Grin

Torrent sitelerinden indirebilirsiniz videoları

Evet o program oldukça yararlı ancak ben dayanamayıp bırakmıştım. Yok öyle bir yorgunluk Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: