Bu makinayi taniyan varmi...
Alt tabla vardır bu makinanın ama kayıptır. Markasını bilemedim.
(01/05/2016, Saat: 18:29)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alt tabla vardır bu makinanın ama kayıptır. Markasını bilemedim.

Alt tabla yok hocam kayıp değil alet böyle dedemi çok gördüm bununla tıraş olurken çok temiz tıraşlar çıkarıyor bu aletle 82 yaşında olmasına rağmen markasını o da hatırlamıyor çok eskiden aldığını söylüyor benim tek tahminim sovyet malı olduğu yönünde onunda nedeni kendimiz bulgaristan göçmeniyiz eskiden orda ki malların %90 sovyet malıydı
N.G
(01/05/2016, Saat: 18:38)Nesko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alt tabla yok hocam kayıp değil alet böyle dedemi çok gördüm bununla tıraş olurken çok temiz tıraşlar çıkarıyor bu aletle 82 yaşında olmasına rağmen markasını o da hatırlamıyor çok eskiden aldığını söylüyor benim tek tahminim sovyet malı olduğu yönünde onunda nedeni kendimiz bulgaristan göçmeniyiz eskiden orda ki malların %90 sovyet malıydı

hknz’nin de belirttiği gibi bunun bir alt tablası olması lazım. Eskiler böyle kullanıyorlar çok defa bende gördüm ama bu alt tablanın olmadığı anlamına gelmez. Tıpkı permatiğin ucunun kırılıp kullanıldığı gibi bunun da alt tablası çıkarılıp kullanılmış. R41 o zamanlar olaymış pek revaçta olurmuş Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(01/05/2016, Saat: 20:02)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hknz’nin de belirttiği gibi bunun bir alt tablası olması lazım. Eskiler böyle kullanıyorlar çok defa bende gördüm ama bu alt tablanın olmadığı anlamına gelmez. Tıpkı permatiğin ucunun kırılıp kullanıldığı gibi bunun da alt tablası çıkarılıp kullanılmış. R41 o zamanlar olaymış pek revaçta olurmuş Big Grin

Dedem alt tablasının olmadığını belirtti ama kontrol ettim jileti tutuş şekli süper çok güzel bir şekilde eğiyor jileti geleneksel tıraşta çok yeniyim biraz tekniği oturtayım kesin olarak deneyecem bu makinayı Smile
N.G

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu makineyi kullanan varmı parhim 4 2,027 10/04/2023, Saat: 01:52
Son Yorum: Mecanica
  bu arkadaşı tanıyan varmı error... 3 5,668 19/04/2013, Saat: 19:57
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: