Redist sac bakim kremi
Merhabalar. Kuaforun tavsiyesiyle inceleyip aldigim bu urunden bahsetmek istedim. Icindekilere baktigimda sls, paraben, silikon, parfüm vb zararli bir icerik goremedim ki eger dogruysa mukemmel. Iceriginde bitki ozleri ve gliserin var gorsugum kadariyla. Kokusu cok hos, yapaylik hissetmedim ben , cicek kokuyor. Kivami akiskan.
Kullanimina gelirsek yikanmis nemli saca surup birkac dk sonra duruluyorsunuz. Sonuc bence mukemmel. Zararli diye artik kullanmadigim sac kremlerinin ve sampuanlarin hicbiri boyle guzel bir sac bakimi yapamamisti.
2qlg9k9.jpg14nh3l1.jpg
sotudh.jpg2dca734.jpg

Urunu 20 liraya aldim internette de o civardan satiliyor. Yerli bir urun ve bu kadar ucuz olmasi beni sasirtti ama fazlasiyla memnun kaldigim icin kullanmaya devam edecegim.
Saygilar.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Faydasını gördünüz mü?
Abi kendime kırmızı renk sampuanını, eşime de sampuan ve kremini almıstım bu markanın. İkimizde memnun kalmadık bu urunden. Bahsettiginiz bakım kitini kullanmadım ama markaya kendimce notunu verdim.

Bu arada istanbul eminonunde sampuanları 9tl civarında, cok uygun fiyatlı bir urun. Ama kalite olarak bizi tatmin etmedi.
Saygılar
Hocam Artik sadece dogal içerikli kaliteli sampuan kullanıyorum : avalon organics. Sls paraben silikon vs kesinlikle icermiyor ve bundan sonra baska sampuan kullanmayacagim o kadar iyi.
Bu urunden de cok memnunum acikcasi, etkisi farkediliyor. Denedigim onlarca sac kreminden daha coksevdim ben.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Beyler suanda elidorun sac kremini kullaniyorum genel olarak kremleri nasil.kullanacagimi bilmiyorim yardimci olabilir misini?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ? Azubel 17 4,359 17/12/2015, Saat: 09:24
Son Yorum: Azubel
  Cashmere El Kremi ohtararan 4 2,147 30/11/2015, Saat: 11:16
Son Yorum: Hakann
Wink Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri korhan 78 39,154 05/08/2015, Saat: 18:44
Son Yorum: naayi
  Güneş Kremi, Yağ ve Bronzlaştırıcı Önerileri ferhat1905 3 1,958 13/07/2015, Saat: 00:00
Son Yorum: ferhat1905

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi