Kapaklı dolap içlerini düzenlemenin yolu
#1
Merhaba arkadaşlar, ev ufak malzeme çok olunca her yer her yere giriyor. Dolaplara sığmak güçleşiyor. İlk başta ufak parçaları boş kutulara koyarak düzenlemeye çalıştım ama bir süre sonra bu da rahat kontrol edilemez bir hal aldı. Bunun üzerine ne yapabilirim diye düşünmeye başladım. Geçen gün de Koçtaş'ta gezerken bu kutulara rastladım. Kutular 6.99 TL'ye satılıyor. Kutular çekmeceli ve birbirlerine lego gibi geçiyorlar. Böylece istediğiniz gibi bağlantı yapabiliyorsunuz. Ben banyo dolabımın derinliğinden dolayı 17cm uzunluğu olan çekmecelerden aldım ama eğer 21-22 cm derinlikte bir dolabınız varsa değişik şekillerde çekmeceler alarak birleştirmeniz de mümkün. Dolap içi düzenlemede bütün arkadaşlara tavsiye ederim.

evdvt2.jpg
30ual20.jpg
2nh3hh0.jpg
jq58gz.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cevapla
#2
Tesekkurler ustadim hemen koctas a gidiyorum Wink
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Cevapla
#3
Alırken kontrol edin. Bazılarında çekmeceler daha gürültülü girip çıkıyor. Bir de kullanmadan önce bulaşık deterjanıyla yıkadım ben. Sanırım üretimden kaynaklı kaygan bir tabaka vardı üzerilerinde.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cevapla
#4
Güzel bir çözüm. Malzeme çekmecesi olarak bilinir. Ankara'da ikâmet edenler; büyük, küçük, farklı ebatlarda çeşitlerini Konya Sokakta da bulabilirler.
Cevapla
#5
Demetevler girişinde plastikçiler var orada da uygun olarak çeşitlerini bulabilirsiniz.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dolap kapağına de, ustura fırça asmak emre-sti 14 11,758 13/02/2015, Saat: 15:27
Son Yorum: emre-stiKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi