Süer Kozmetik - Rasoir Sabre France
Ertan bey , tebrikler . Özellikle çelik ustura konusunda bir açığı kapattığınızı düşünüyorum. Fiyat olarak elinizdeki çelik usturalar çoğu yurt dışı siteden daha uygun ayrıca verdiğiniz bileyleme desteği de cabası. Kayış ve bileme taşlarınında satışıyla bir çelik ustura kullanıcısı yurt dışına bağımlı olmadan bütün ihtiyaçlarını sizden karsılayabilir . Şahsen inceledikten sonra ustura,kayış ve caticule siparişi vermeyi düşünüyorum . Tekrar bu girisiminizden dolayı tebrik ederim hayırlı olsun ..
@Kubilay
Gillette (yaprak jilet) ürünleri gelecekmi ?
Ertan bey hayırlı olsun dükkanınız hem size hem bize. Smile
www.BarbarosRazors.com

Ertan Bey Hayırlı olsun, bol bereketli kazançlar dilerim.
Dün İzmit'e gidecektim, uzun zamandır da aklımdaydı üstadın dükkanını ziyaret edip hayırlı olsun demek. Sabah erken vakit yola çıktım İstanbul'dan, saat 11 gibi dükkanı bulabildim. Adapazarı'nı biliyorsanız yeri çok kolay ve merkezi, benim gibi yabancıysanız yandex de sizi alakasız bir yere götürdüyse 10 dakika arayabilirsiniz Smile

Ertan üstat çok güzel karşıladı, hemen sohbete başladık, ben soru bombardımanına tututm tabii ki kendisini usturalar, ustura çelikleri, yapım teknikleri, pazarın konumu, kendi üretimleri derken konu konuyu açtı.

Yanımda çok sevdiğim,  yere düşürünce ucunu kırdığım bir vintage Le Grelot usturam vardı, çok canım yanmıştı o küçük parça kırılınca, sonra zaten sinirlenip bir sürü usturamı satmış Feather AC SS almıştım ama sonradan gene çeliğe döndüm tabiiSmile Kurtarılabilir mi diye sormaya gitmiştim ki üstat 5 dakika içinde Le Grelot'un ağzındaki kırık kısmı taşlayarak usturama tekrar kavuşmamı sağladı. Çok mutlu etti beni kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

O vesileyle kendi usturalarını ürettiği imalathanesini de görmüş oldum bir kaç da fotoğraf çektim, fotoğrafçılık günlerimden kalma bir durum ustayı iş başında fotoğraflamak Smile Ertan üstat ciddi bir yatırım yapmış bu işe, makineleri getirtmiş, kendi bilgisi zaten bir derya olunca ortaya iyi bir sonuç çıkmaması zor Smile

Bir de gitmişken kendisinden hayırlı olsun alış verişi bir ustura almadan çıkamdım, ustura almaya bahane işte Smile

2-2,5 saatlik sürede kah kendisini sorularımla bunalttım kah bir çok farklı konulardan sohbet ettik. Forumun bu arkadaşlık ortamı olmasa bu hobi bu kadar sevilmezdi aramızda sanıyorum ki.

Dükkanda birçok markanın tıraş ürünü var, özellikle Fransız ürünleri beni al diye bağırıyor. Kızmayacağını umarak bir iki ufak fotoğraf eklemek isterim ki siz de bir fikir sahibi olun. Zaten kendi sitesinde mevcut tüm ürünleri. Usturaya yeni başlayacak arkadaşlar Ertan üstada da danışabilirler.

Ertan üstada çok teşekkür ediyor, yolunun açık olmasını diliyorum. Bir sonraki ziyarte toplu şekilde gidebiliriz diyerek noktalıyorum  Smile

r0pi87.jpg

2mi3ntt.jpg

63ywxz.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski üstadım elinize sağlık. Mini bir gezi yazısı olmuş, keşke daha uzun olsaydı, keyifle okudum ama hemen bitti Sad

Ertan üstad baya baya yatırım yapmış gördüğüm kadarıyla, Allah utandırmasın. Antikacılardan bulduğum bir kaç parça usturam var, parlatılması ve tıraşa hazır hale getirilmesi konusunda kendisiyle iletişime geçmemde fayda var sanırım. Resimdeki alet edevatını görüce hiç boşuna evde zımparalarla uğraşmaya değmez bence. Böylelikle Ertan bey ile ticaretimiz de olmuş olur.

Kendisi eğer bu mesajlarımızı okuyorsa naçizane bir tavsiyede bulunmak isterim. Elbette her esnaf vitrinini sattığı / emek verdiği ürünlerle süslemek ister ancak kozmetik ürünlerini direkt güneş alan bir vitrine koymak ürünlere zarar verebilir ve bozulabilirler. Ki bu husus çelik usturalar için de geçerli olabilir, özellikle yaz aylarında aşırı ısınma sebebiyle çeliğin alaşımı bozulabilir. UV filitreli bir cam filmi çekmek belki bir nebze de olsa bu zararı engelleyebilir ama yine de durmasa daha iyi gibi.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Hayırlı Olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ertan hocam geçte olsa hayırlı olsun. Yolum Adapazarı'ndan geçtiğinde muhakkak uğrayacağım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
Hayırlı olsun,

Ertan ustanıın sitesi "http://rasoir-sabre.com/tr/135-ralf-aust-solingen" gibi mesela değilmi? neden açıklamalar Fransızca onu anlamadım, benim gibi bu işe yeni başlayanlar için zorluk yaratıyor bu husus, ancak telefonla arayarak atlatılabilir bu durum, birde sitede var görülen ürünler varmı acaba yani devamlı güncelleniyormu site?

Ertan ustanın dükkan veya cep telefonu birinde varsa ve bana özelden atabilirse sevinirim

Tekrar hayırlı olsun ve işinizde başarılar dilerim, sağlıcakla kalın.
--
Chubby 2 almayacağım, Chubby 2 almayacağım, almayacağıım, alma..........
(21/09/2016, Saat: 15:44)cbaytan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun,

Ertan ustanıın sitesi "http://rasoir-sabre.com/tr/135-ralf-aust-solingen" gibi mesela değilmi? neden açıklamalar Fransızca onu anlamadım, benim gibi bu işe yeni başlayanlar için zorluk yaratıyor bu husus, ancak telefonla arayarak atlatılabilir bu durum, birde sitede var görülen ürünler varmı acaba yani devamlı güncelleniyormu site?

Ertan ustanın dükkan veya cep telefonu birinde varsa ve bana özelden atabilirse sevinirim

Tekrar hayırlı olsun ve işinizde başarılar dilerim, sağlıcakla kalın.

Sitede gördüklerinizin hepsi mevcut Ertan beyin dükkanın da ayrıca adresi ve telefon numarası site sayfasında var

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri ihtilaf 265 261,050 15/12/2020, Saat: 02:03
Son Yorum: Zayn
  doa kozmetik ohtararan 39 39,211 24/03/2015, Saat: 02:31
Son Yorum: Bruce
  Yurtdışı Alışverişte Kozmetik Yasağı pars 0 5,169 09/03/2012, Saat: 21:25
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: