Barbaros Tıraş Sabunu
@Turhan84 komşum, talebin üzerine birkaç köpük fotoğrafı koydum. Biraz uğraştım ama sonuçta 3 perdeye yetecek kadar kaliteli, kremsi ve kıvamlı bir köpük elde ettim. Önce kapta köpük yaptım, sonra yüzde devam ettim. İlk kullanım için Barbaros sabunu genel olarak başarılı bulduğumu söyleyebilirim ki Rocnel SE ile (normalde beni biraz yormasına rağmen) fazlaca zorlanmadan 3 perde tıraş olabildim. (ATG bile denedim)

1t3lg3.jpg

2jdi2e0.jpg

5jtanp.jpg
@msakali komşum tsk ederim. Gercekten guzel kopuk elde etmişsiniz. Kokusuna tatmin edici ise guzel bir urun ortaya çıkmis demektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
(28/05/2016, Saat: 00:37)Turhan84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakali komşum tsk ederim. Gercekten guzel kopuk elde etmişsiniz. Kokusuna tatmin edici ise guzel bir urun ortaya çıkmis demektir.

Koku ilginç, bir çeşit çiklet kokusu, rahatsız edici değil. Sabunun genel özellikleri hoşuma gitti, daha detaylı değerlendirme için birkaç kez kullanmak lazım. Ancak, şimdiden kaliteli bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Hasan Bey'i kutlarım.
Ben bir süredir kullanıyorum, Guava kavuna benzer bir koku, eski bir sakızı hatırlatıyor bana da, benim çok hoşuma gitti. Bir miktar ıslak bir fırçayla iyi bir yükleme ve bir az su ilavesi ile bir iki dk içinde çok güzel köpük yapmak mümkün. Genek performansını beğendiğim bir sabun olmuş theunnamed üstadın eline sağlık.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Barbaros Guava'yı bugün kullandım..dedikleri gibi eski tipitip sakız kokusunu andırdı bana..hafif bir kokusu var biraz yapaylık veriyor ama rahatsız edici değil kesinlikle..benim sevdiğim bir kokudur ayrıca ciklet kokusu.tıraşım gayet temiz geçti.Köpük yapması kolay oldu.Yastıklama ve koruyuculuk olarak ortalamalar dahilinde gördüm.son perdelerde yüzümde hafif yanma hissettim.bunun sebebi sabundan mı teknikten mi çok anlayamadım.son olarak bence temiz tıraş vermesiyle gayet alınabilir bir sabun..denemeye devam edeceğim..başarılar
bugün ikinci tıraşımı oldum bu sabunla..yorumlardaki gibi suyu az kullandım daha iyi sonuç aldım.yanma olmadı bu sefer perde arası.tıraş sonrası bekledim after shave lotion sürmedim biraz etkisini anlayabilmek için gayet cildi dengeli tuttu diyebilirim.sonrası losyon sürdüm.bence seri üretimle raflarda yerini alabilecek bir ürün olmuş..gerisi yerli tıraş sabunu arayanların desteklerine kalmış.denemeye devam edeceğim..
Sabunun prototip asamasinda denemistim.performansina diyecek bisey yok cabuk kivam alan iyi bir kopuk yapiyor ama beni asil etkileyen ciklet kokusu oldu.resmen bayildim guava adini ilk defa duydum o yuzden sirf kokunun devami icin korres firmasindan dus jelini de siparis ettim nu kokunun.

@unnamed ustada basarilarinin devamini diliyorum ve yeni projelerini bekliyoruz Wink

Bence de çok çabuk kıvam alan, kokusu hoş yumuşak bir sabun. Bana ciklet kokusundan daha ziyade ilkokulda kullanmış olduğumuz kokulu silgileri hatırlattı. Nostalji yaşadım desem yeridir
Koruyuculuk ve kayganlık yeterli düzeyde, cildi kurutmuyor.
Yeterli bir sabun olduğunu düşünüyorum. Başka çeşitleri yapılırsa denemek isterim.
Emeğinize sağlık @theunnamed üstad.

Değerli arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim, beğenmiş olmanıza sevindim. @inter @ozgun41 @rating
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 95,272 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 635 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 949 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 497,396 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,410 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,232 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 924 1,049,838 23/04/2023, Saat: 21:44
Son Yorum: ferencpuskas
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,331 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 82,972 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica
Exclamation Alsancak Tıraş Sabunu - Mentol/Limon/Sandal/Aci Badem ekindgn 99 45,719 31/03/2023, Saat: 01:32
Son Yorum: inter

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: