ahşap duvar standı
Thumbs Up 
bir süredir standları takip ediyorum fakat evde standı koyabilecek bir yerim yok banyo dolabı da yeterli değil bunları düşünürken google abiye sorup duvar standı modellerine bakarken bi model beğenip marangoz arkadaşın  yardımı ile birşeyler yaptık benim gibi standını koyabilecek yeri olmayanlar için alternatif bir fikir olur umarım.
bYpQVG.jpg
daha çok eksiğim var tabii farkındayımSmile
Stand güzel olmuş, bence eksikleri gidermeye sakın başlamayın. Sonra duramazsınız. Böyle kalabildiğiniz kadar kalın Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Elinizde bence traş için yeterli herşey var,

arko, perma, banat fırça... efsane,

Sakın açılmayın, sonrasında cüzdanınız boşalırken traş adına hiçbir katkı olmuyor...
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Güzel ve kullanışlı olmuş.
Bence hoş olmuş. Banyonuza da uyumlu sanıyorum. Malum hanımlar sıkıntı ederler uyumsuzluk olursa. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Elinize sağlık çok şık ve pratik olmuş. Arkadaşlara katılıyorum, bir ürün bitmeden yenisini almayın diyerek de arttırıyorum Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(03/11/2015, Saat: 18:15)riziko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir süredir standları takip ediyorum fakat evde standı koyabilecek bir yerim yok banyo dolabı da yeterli değil bunları düşünürken google abiye sorup duvar standı modellerine bakarken bi model beğenip marangoz arkadaşın  yardımı ile birşeyler yaptık benim gibi standını koyabilecek yeri olmayanlar için alternatif bir fikir olur umarım.
bYpQVG.jpg
daha çok eksiğim var tabii farkındayımSmile

Elinize sağlık güzel seleserpe olmuş
eyvah stand!

şimdi onun üstünde zerre boş yer kalmayıncaya kadar size ekipman aldıracak o Smile

emeğinize sağlık, hoşgeldiniz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
teşekkürler arkadaşlar, fazla abartmam heralde bitane tipsoft bitane de ian tang 20-30 $ lık fırça sonra da barbaros ve rocnel traş aleti cella ve proraso sabun traş tası olay tamamdır 3 fırça 3 traş aleti 3 tane de sabun en fazla düşüncem Smile
sereserpe olmasının nedeni mesela 3 sabun üstüste dursun diye aralara kolonya krem felan olursa hepsi bir yerde dursun hepsi bir arada o yüzden aralıklar fazla açık.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ahşap fırça sapı ulaş2626 6 8,124 26/10/2022, Saat: 12:34
Son Yorum: alieren
  Fırça Standı helliox 19 9,082 25/11/2019, Saat: 09:47
Son Yorum: helliox
  Ustura Standı ohtararan 20 19,492 11/10/2019, Saat: 22:17
Son Yorum: mustbe
Rainbow Ej de89 ahşap sap denemesi Armageddon 7 5,184 24/02/2018, Saat: 02:30
Son Yorum: kokopelli
  Akrilik ahşap boyama ön bakış OnLyTNT 16 17,635 16/02/2015, Saat: 21:20
Son Yorum: kethuda57