İNCELEME: Son Samuray-Kadı Kızı'nın Kusuru
(31/08/2020, Saat: 05:44)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumu uzun süredir kullanmasan acaba tıraş forumunda mıyım diye bakardım yazılarınızın ortasında @"ahraz" komşum. Her birini zevkle okuyorum ve bazen altına yazacak kelime bulamadan, teşekkür dahi edecek dahi  mecal olmadan ayrıldığım dahi oldu.

Kaleminiz hiç küsmesin.

Çok teşekkür ederim komşum. O sizin güzel bakan gözünüz.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ellerinize sağlık komşum keyifle okudum , bu artık sabun incelemesi değil , başka bir boyut .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(01/09/2020, Saat: 01:59)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ellerinize sağlık komşum keyifle okudum , bu artık sabun incelemesi değil , başka bir boyut .
Çok teşekkür ederim komşum. Beğenmenize sevindim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz komşum elinize sağlık çok güzel bir anlatımla paylaşımınızı yapmışssınız. Keyifle okudum gerçekten, ürünü bu sekilde anlatabilmek ve sevdirmekte bir mezhiyet Smile
@"Sh@dow" çok teşekkür ederim komşum. Beğenmenize sevindim.
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Şu girizgahların yok mu Caner kardeşim her incelemende en az 2-3 kez okutuyor kendini. Ürün incelemesi de bonusu oluyor

Emeğine yüreğine sağlık, kalemin hiç küsmesin.
@rating

İnceleme yapmayı seviyorum Abi. Daha doğrusu yazmayı seviyorum ama düşünsel anlamda çok yorucu oluyor. İş-güç, aile derken zaten sınırlı olan bana kalan zamanı araştırarak ve okuyarak değerlendirmeye çalışıyorum. Oldum olası da çok okuyan insanların iyi yazabileceklerine inanmışımdır. Bu anlamda işim kolay ama bütünlük sağlamak zor tabii. Bazen motivasyonum düşüyor forum ile ilgili ama biraz da mevcut kaliteyi korumak ve arttırmak adına kalmam gerektiğine inanıyorum. Bu kalite hepimizin eseri, bir kaç kendini bilmezin baltalamasına müsaade etmeyeceğim.
bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Önceden boşluğuma gelmiş yorum yazmamışım ne olur ne olmaz diye Caner üstadın yazılarını gene okudum mükemmel bir yazı mükrmmel bir inceleme olmuş. Eline emeğine sağlık Caner bey.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ellerinize sağlık, harika bir yazı olmuş. Avrupa seyahatim esnasında merak edip ben de aldım ve gayet memnunum. 2 adet aldığımdan bir adet şuan fazlalık durumda. İsteyen olur ise Ankara'da elden teslim ile aldığım fiyattan verebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnceleme: Ossman Fleuron Tıraş Sabunu marv 5 2,219 01/06/2022, Saat: 15:11
Son Yorum: exselans
  İnceleme: Anos Citrus Tıraş Sabunu marv 25 7,886 24/04/2022, Saat: 23:49
Son Yorum: layken
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 46,960 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  İnceleme: Klar Seifen Sandelholz / Sandawood - Tıraş Sabunu Soner 8 3,605 28/04/2021, Saat: 14:56
Son Yorum: finwe
  İnceleme : Scheermonnik Sabun finwe 17 5,365 30/10/2020, Saat: 01:44
Son Yorum: MetsGo
Rainbow Alsancak Tıraş Sabunu İNCELEME-KIYAS KRAL 143 63,606 24/10/2020, Saat: 00:37
Son Yorum: Amokachi
  Çubuk Sabun Sevgi ve İnceleme Topiği FloydianDM 30 24,411 03/09/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: Kacak
  İNCELEME : Acca Kappa LiboCedro ahraz 25 9,727 22/02/2020, Saat: 23:34
Son Yorum: turkoglum13
  İNCELEME:Finlandiya’dan Abim gelmiş evde bir bayram havası- Uula Tıraş Sabunu ahraz 9 5,041 31/01/2019, Saat: 09:35
Son Yorum: ahraz
  İNCELEME : Splendid Tıraş Tozu habaz 5 3,970 03/03/2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Fallschirmjäger

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: