More For You Sabun ..
More For You sabunlarının üretici sitesinde gördüm. 75 gr çubuk MFY ve bir de tıraş seti ..

Ayrıca bir de OnLine Shop açılacakmış ..

https://www.kraftkagit.com.tr/detay/more...gr-21.html
https://www.kraftkagit.com.tr/detay/more...ti-20.html
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
BİM'de de satılan Barber Marmara Tıraş sabunu ile aynı ürün. Kokusu ve performansı Derby ile aynı. Dolap da yer kaplamaktan başka birşey yapmıyor benim için. Hatta aklıma gelmişken dur atayım. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Abi bence hemen atma fırça falan alırsan breakin işlemlerinde iyi iş görüyorSmileSmileSmile ben öyle yapıyorum şahsen,bendede var ama ilk tıraştan sonra kendi görevini belirledi.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uzun zaman savundum. Güzel falan diye allerji yaptı kalanları imha ettim mfy yi. Bahtı açık olsun .
(03/06/2020, Saat: 03:05)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi bence hemen atma fırça falan alırsan breakin işlemlerinde iyi iş görüyorSmileSmileSmile ben öyle yapıyorum şahsen,bendede var ama ilk tıraştan sonra kendi görevini belirledi.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kokusu nedeniyle breakin için bile kullanamayacağım. Smile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Birden fazla yorumum oldu bu baslik altinda... Bu zamana kadar denedigim sabunlari goz onune alirsam, en basitinden Arko sabunla kiyaslarsak, solda sifir kalir MFY. Aşiri sert, koruyuculuk kayganlik vb yok, sadece cok uzun sure gidiyor, bu da sadece berberlere yarar. Bunun yerine her anlamda Arko ve Alsancak bin basar. Denedigim en beter sabundur, hic bulamazsanız Arko basin, yada en iyisi Alsancak alin, hic ugrasmayin..
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@ekindgn başlıktaki yorumlarını okudum. Rica etsem kullanmadan önce üzerine biraz sıcak su döküp sabunu yumuşatıp , akabinde yine sıcak suda beklettiğin tercihen domuz kılı fırçan varsa onla deneyebilir misin ? Belki de denemişsindir ancak göremedim. Soğuk tıraşa çok uygun bir sabun değil , dediğim şekilde kullanırsan kremamsı bir köpük oluşacaktır. Nemlendirmesi Arko dan başarılı ancak koku kalıp sabun kokusu olmasına karşın aşırı sentetik. Bir de bunu ben 6 yıl kadar önce bir hastayken kullanmıştım( tweex olanını ) , koku acayip rahatsız etmişti. O günden sonra ne zaman denesem o hasta olduğum zaman aklıma gelir , kullanasım gelmez... Genel itibariyle çok da kötü bir sabun değil. Vasat diyebilirim. Tabi bunları ilk üretilen denediğim partiler için söylüyorum. Elimdeki sabun 5 yıllık. Sonraki partilerde rezil ettilerse bilmem. Örneği var daha önce Füme 1. Parti harikaydı , 2. Partide içine ettiler güzelim sabunun. . Alsancak ı deneyemedim. En kısa sürede temin edip deneyeceğim.
(16/09/2020, Saat: 02:21)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ekindgn başlıktaki yorumlarını okudum. Rica etsem kullanmadan önce
biraz sıcak su döküp sabunu yumuşatıp , akabinde yine sıcak suda beklettiğin tercihen domuz kılı fırçan varsa onla deneyebilir misin ? Belki de denemişsindir ancak göremedim. Soğuk tıraşa çok uygun bir sabun değil , dediğim şekilde kullanırsan kremamsı bir köpük oluşacaktır. Nemlendirmesi Arko dan başarılı ancak koku kalıp sabun kokusu olmasına karşın aşırı sentetik. Bir de bunu ben 6 yıl kadar önce bir hastayken kullanmıştım( tweex olanını ) , koku acayip rahatsız etmişti. O günden sonra ne zaman denesem o hasta olduğum zaman aklıma gelir , kullanasım gelmez... Genel itibariyle çok da kötü bir sabun değil. Vasat diyebilirim. Tabi bunları ilk üretilen denediğim partiler için söylüyorum. Elimdeki sabun 5 yıllık. Sonraki partilerde rezil ettilerse bilmem. Örneği var daha önce Füme 1. Parti harikaydı , 2. Partide içine ettiler güzelim sabunun. . Alsancak ı deneyemedim. En kısa sürede temin edip deneyeceğim.

@kaanayhan komşum,
Belirttigin gibi, sicak su ile bekletiyorum, aslinda hep ayni duzeni tum ekipman ve sabunlar icin yapıyorum. Köpük yuklemeyi ise seviyorum, yukledikce yukluyorum aslinda. Dedigin gibi, kıvamlı olabiliyor ama ugrastiriyor maalesef. Elinde bulunan eski uretimle yeni uretim arasinda tazelik haricinde fark olmadigini dusunuyorum, formül benzer olabilir. Ama koku (ki ben beyaz sabun kokusunu severim) bir turlu alisamadim: cok sentetik. Derby'de ayni uretici tarafindan uretiliyor, ona da alisamamistim ilk denedigimde. Ama bu sabunda bir sey var, surekli elim gidiyor nedense, dunyanin sabunu var evde, yine de acip kokluyorum...
Fakat, reklam yapmak gibi oluyor ama Alsancak sabun hepsini sollar her anlamda, kullandiklarimin icinde en iyisi. Elbette baska baska sabunlar vardir ama ben cok keyif aldim Alsancak'tan ki koku yine biraz sentetik, zamanla azaliyor, kivamli yumusak koruyucu... Sanirim MFY'nin dezavantaji sert olmasi.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@"ekindgn" hafta sonu yazlığa gidersem getirip bir deneyim. Baya oldu kullanmayalı, açıkcası ben çok kıvamlı ve krem formatlı bir köpük yapıyordum ve öyle çok da uğraşmıyordum. Hatta hızlı bile yapıyodum diye hatırlıyorum. Ben kalıp sabun kokusunu severim esasen ancak bu senin de belirttiğim gibi sentetik. Kokudan irite oluyorum ben, yoksa performans anlamında problem yoktu.

Sürekli koklamanın nedeni inatlaşman Big Grin kafaya takmışsın bitse üzerinden yük kalkacak emin ol. Aynı inat bende de var. Bir ürün kötüyse bile ciddi bir yan etkisi yoksa sonuna kadar kullanırım.anormal bir durum değil. Alsancak a mesaj attım ücreti mukabilinde numune gönderir misiniz dedim ses seda yok. Cevap verirlerse denemek istiyorum.
(16/09/2020, Saat: 11:24)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"ekindgn" hafta sonu yazlığa gidersem getirip bir deneyim. Baya oldu kullanmayalı, açıkcası ben çok kıvamlı ve krem formatlı bir köpük yapıyordum ve öyle çok da uğraşmıyordum. Hatta hızlı bile yapıyodum diye hatırlıyorum. Ben kalıp sabun kokusunu severim esasen ancak bu senin de belirttiğim gibi sentetik. Kokudan irite oluyorum ben, yoksa performans anlamında problem yoktu.

Sürekli koklamanın nedeni inatlaşman Big Grin kafaya takmışsın bitse üzerinden yük kalkacak emin ol. Aynı inat bende de var. Bir ürün kötüyse bile ciddi bir yan etkisi yoksa sonuna kadar kullanırım.anormal bir durum değil. Alsancak a mesaj attım ücreti mukabilinde numune gönderir misiniz dedim ses seda yok. Cevap verirlerse denemek istiyorum.
Alsancak için ben de mesaj attım. Herhangi bir satış kanalı yok, uzun süredir bekliyoruz, ücreti karşılığında deneme numunesi gönderir misiniz diye ama bana da dönen olmadı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Sabun eggman 216 257,235 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,964 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,139 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,164 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,559 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,533 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,320 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,302 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,801 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,140 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: