More For You Sabun ..
Bu sabundan 1 kutu bitirmiştim komşular. Dediğiniz gibi gül kokusunada hacı şakire de çok benziyor. Bana göre köpürmesi koruyuculuğu güzeldi pasta kıvamında köpü yapıyordu ama ucuz sabun segmentinden arko ve alsancağın yerinii tutmaz
More for you tıraş sabunu beğenerek kullanıyorum kokusu ve performansı güzel bir sabun kendi kasesinde iyi köpük verdi

Yerli sabunlarda performans olarak derby tıraş sabunun önünde arko ile yarışır

Berberlerin tercih ettiği sabunlardan biri.
@"jegal" derby sabundan nasıl daha iyi ? Aynı firma üretiyor Antep'te , ürün de birebir aynı değil mi ?Derby, Tweex, MFY aynı sabundu. Arkadaşlar ben sahalara uzak kaldım , affınızı bağışlayın. Yokluğumda more for you değişti sanırım. Vallahi yarın toptancıya gidip alacağım. Ürün herhalde değişti.
(17/09/2020, Saat: 22:17)kaanayhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"jegal" derby sabundan nasıl daha iyi ? Aynı firma üretiyor Antep'te , ürün de birebir aynı değil mi ?Derby, Tweex, MFY aynı sabundu. Arkadaşlar ben sahalara uzak kaldım , affınızı bağışlayın. Yokluğumda more for you değişti sanırım. Vallahi yarın toptancıya gidip alacağım. Ürün herhalde değişti.

[mention]Kaanayhan [/mention] komşum öncelikle geçmiş tecrübeli birini yeniden aramızda görmenin verdiği memnuniyetimi paylaşmak isterim.

Keşke insanları yazdıkları ile değilde silinen mesajları ile yargılayabilseniz.

Bir bayram günü banyo sabununu ( yanılmıyorsam duru ) koyup bunun geleneksel sabun olduğunu savunup [mention]Nani Kuş [/mention] gibi bir çok değerli komşumuzun forumdan uzaklaşma nedeni olan birinin yazdıklarına pek itibar etmemek lazım. Mfy bir adım öteye gitmemiştir. Aramaya uğraşmakla zahmet etmeyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@GecayS ne demek hocam o memnuniyet bana ait. MFY nin bir adım öteye gitmediğini biliyorum. benim tecrübelerimden farklı yorumlar geldiği için açıkcası ön yargılı görünmek istemediğim için belirttim. Keyifli tıraşlar dilerim.
Bu sabunun kokusu derby tıraş sabunu ile aynı mı ?
(19/09/2020, Saat: 17:19)Ali192 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabunun kokusu derby tıraş sabunu ile aynı mı ?
Bence farklı, anladığım kadarıyla üretimler arası fark var. Bendeki 10.2019 üretimi olan sabundan hafif gül kokusu alıyorum. Fiyatı uygun olduğu için değerlendirilebilir. Bendeki sabunun tıraş sonrası yeterli koruması var. Arkodan daha az kurudu cildim.

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/09/2020, Saat: 17:23)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence farklı, anladığım kadarıyla üretimler arası fark var. Bendeki 10.2019 üretimi olan sabundan hafif gül kokusu alıyorum. Fiyatı uygun olduğu için değerlendirilebilir. Bendeki sabunun tıraş sonrası yeterli koruması var. Arkodan daha az kurudu cildim.

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ediyorum abi.Piyasada derby tıraş sabunu bulunmuyor ondan dolayı merak etmiştim.
@"Ali192" Derby tıraş sabunu iç pazarda mevcut ama bulunabilirliği düşük bir dönem bulunabilirliği yüksekdi.
Yoğurt kabında derby sabunlar market raflarında görüyordum

Azmüsebat daha çok derby tıraş sabununu dış pazarda satışını yapıyor sakal fırçasıyla birlikte
İç pazarda pek talep görmediği için harelde
(19/09/2020, Saat: 17:47)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @"Ali192" Derby tıraş sabunu iç pazarda  mevcut ama bulunabilirliği düşük bir dönem bulunabilirliği yüksekdi.
Yoğurt kabında  derby sabunlar market raflarında görüyordum

Azmüsebat daha çok derby tıraş sabununu  dış  pazarda satışını  yapıyor sakal fırçasıyla birlikte
İç pazarda pek talep görmediği için harelde

Derby sabunun üretimi olmadığını düşünüyorum. Zira yurtdışı için de olsa üretimi olsaydı bir şekilde yurtiçi pazarına da sunarlardı.
More For You da pek tutmuyor ama piyasada bulunabilirliği yüksek bir sabun.
Hazır bir kabının olması, 140 gr ve 5 TL gibi bir avantajı onu piyasada var ediyor.
Basit bir ambalaj değişikliğine bakar ...
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Sabun eggman 216 257,210 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,945 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,113 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,061 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,525 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,313 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,266 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73
  Sabun Basmaya En Uygun Olan Kap Hangisidir? gakgoş 381 353,033 01/06/2021, Saat: 12:34
Son Yorum: Chavez

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: