SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ?
(28/11/2015, Saat: 18:53)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam düşünmeniz bile yeter çok teşekkürler
ben hatay mehmet aydın defne sabunu kullanıcısıyım
gayette memnunum

arkadaşlarımızında sabunlara bir şans vermesini dilerim

Hocam Mehmet aydından memnunsanız birde tahir çelikkaya sabunlarını denemenizi tavsiye ederim. Piyasadaki en basarılı defne sabunudur ve % 80 defne kullanılıyor
(28/11/2015, Saat: 00:17)TheMadcap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de saçlar uzun, kıvırcık ıslanınca kürek kemiğini geçiyor. Şu an "Nude" diye bir şampuan kullanıyorum parabensiz, memnunum şampuandan. Daha önce hiç sabunla yıkamayı denemedim isterseniz sizin sabunları da deneyip yorum yapabilirim.

çok sevinirim. Ozelden adresi bekliyorum
(28/11/2015, Saat: 00:43)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sac konusunda pek cok urun denedim, hep de dogalliktan yanayim. Ben de deneyebilirim

Memnuniyetle ,  ozelden adresi bekliyorum Smile
Sevgili azubel bende gönüllü olmaya talibim. Özelden adres bildireceğim. Müsait sabun var ise bende sıradayım.
Arkadaşlar henüz kargoları gönderemedim işlerin yoğunluğu nedeniyle ve gün içinde sürekli ofisteyim bu aralar. Bu hafta içinde göndereceğim
Arkadaşlar ürünleri kargoya verdim. Biraz geç oldu kusura bakmayın litfen Smile Umarım beğenirsiniz
Azubel hocam bir kaç gün önce sabunu bana da gönderdi saolsun.. Geçtiğimiz günlerde iki üç kez deneme fırsatı buldum.. Söz verdiğim gibi kısaca düşüncelerimi paylaşacağım..

Saça olan etkisinden bahsetmeden önce ürünü incelerken her zaman kullandığım head&shoulders şampuanın (ya da piyasadaki diğer emsallerinin) saçı yumuşatmasını göz önünde bulundurarak bunu Azubel hocamın sabununa eksi olarak yansıtmayacağım. Çünkü malumunuz şampuanların içlerinde envai çeşit kimyasal var ve her ne kadar bu konuda bilgi sahibi olmasam da saçımızı yumuşatanların bu kimyasallar olduğunu düşünüyorum.

İncelemede mikyas olacak asıl ürünler ise Mikrotem isimli türk bitkisel kozmetik firmasının şampuanı ve mehmet aydın zeytinyağlı defne sabunu olacak.. İki ürünü de bir müddet kullandım ama sonrasında çeşitli nedenlerle bıraktım.

İlk olarak sabunun kokusuna gelmek isterdim fakat bu aralar biraz soğuk aldığımdan dolayı sağlıklı yorum yapamayacağım.. Sabunun da baskın bir kokusu yok zaten.. Hafiften bir hindistan cevizi kokusu var ama çok hafif.. Ya da benim burnum bayağı bir tıkalı Smile

Saç bakımı yönüne geçersek ürünü başarılı bulduğumu belirtmek isterim.. Saçlarım üstteki yorumlarda yazdığım gibi omuzlarımda.. Haliyle uzun saçın derdi de çok oluyor. Mikrotem ve Mehmet Aydın ürünlerini kullandığımda saçlarım hakikaten çok kuruyordu ve her ne kadar tarasam da bir süre sonra arap saçına dönüyordu.. Burada Mikrotem şampuan mehmet aydın sabuna göre bir tık daha iyi (ayrıca saçı dolgunlaştırdığı ve beslediği hissedilebiliyor)

Azubel hocamın sabununu bu iki ürünle kıyasladığımızda saça verdiği parlaklık, dolgunluk, besleme hissi ve taranma kolaylığı olarak bakarsak iki üründen de iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Her ne kadar head&shoulders şampuana nispeten saçlar daha kuru kalsa da (başta belirttiğim gibi bu durum düşüncemi etkilemiyor) sabunun doğallığı göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle tercihimi Azubel hocamın sabunundan yana kullanırım..

Son olarak Azubel hocamın ellerine sağlık diyorum. Saç için ilk denemesi midir bilmem fakat bence hakikaten adının hakkını veren kaliteli bir saç bakım sabunu olmuş.. Saçı kısa olan arkadaşlarda çok çok daha olumlu kanaat bırakacağı izlenimindeyim..

Saygılar
Hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Deterjan, el sabunu vs tercihleriniz Lord Sparhawk 72 94,917 10/07/2020, Saat: 10:57
Son Yorum: Fenotip
Wink Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri korhan 108 124,145 28/05/2020, Saat: 17:18
Son Yorum: rating
  Kullandığınız Yüz ve Gözaltı Bakım Ürünleri ckeskin 8 6,761 21/05/2020, Saat: 02:12
Son Yorum: noneed
  Bıttım sabunu eskiuyemnt 22 28,456 08/09/2013, Saat: 20:50
Son Yorum: eskiuyemnt
  TABAC BANYO SABUNU martin 7 15,037 10/12/2012, Saat: 01:03
Son Yorum: yarhasan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: