İNCELEME: 2 Band Fırçalar
@nani kuş komşum teşekkür ederim anladım mevzuyu.
Sahane bir inceleme. Daha once de denk gelmis, tamamini okumaya vakit bulamamistim, isim ciktigi icin.

10 dakikada dizinin en heyecanli kismini izler misali gozlerimi ekrandan ayirmadan okudum. Fircalarin hepsini arastirmada, bir araya getirmede, incelemede ve yaziyi bu denli ozet ve keyifli yazmadaki emeginden dolayi @izbe hocama tesekkurler.

Biz 10 dakikada okuyoruz ama bunu bugune kadar 100 kisi okumussa ~1000 dakikalik bir bilgi birikimine yaratmis minimum ve artmaya devam ediyor. Meydan Larousse ornegi tam oturmus bu nedenle. Sahane gercekten.
Teşekkür ederim @chevalier hocam. Maalesef hem güncel kurlarla hem de 30 Eur luk kota ile bu tür incelemeler yapmak zorlaştı.
Sağolsun @izbe üstad sayesinde 2 band sever oldum çıktım Big Grin Elim artık silvertiplere kolay kolay gitmiyor.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(18/01/2017, Saat: 10:19)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @chevalier hocam. Maalesef hem güncel kurlarla hem de 30 Eur luk kota ile bu tür incelemeler yapmak zorlaştı.

Haklisiniz, ama bu durum aslinda varolan/artan bir ihtiyaca odaklanmak gerektigi gosteriyor.
  • Domuz firca karsilastirmasi yok forumda, gittikce populerligi artiyor
  • Butceye uygun porsuk karsilastirmasi var mi bilmiyorum, ornegin yeni yeni gordugum vigshaving silvertip.

Bunlar bence takilmadan ya da yurtdisindaki arkadaslarin yardimiyla getirtilebilir, ya da olanlardan toplanabilir. Yazmasi kolay bu arada, kabul ediyorumSmile
Elinize sağlık @izbe üstad çok güzel bir çalışma olmuş daha önce görmemiştim;( sayenizde 2 bandı daha çok sevdim. Sağolsun @GartBnx komşum bu arada beni çok doğru yönlendirdi yeni fırça seçimimizdeWink

(18/01/2017, Saat: 16:43)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık @izbe üstad çok güzel bir çalışma olmuş daha önce görmemiştim;( sayenizde 2 bandı daha çok sevdim. Sağolsun @GartBnx komşum bu arada beni çok doğru yönlendirdi yeni fırça seçimimizdeWink
Daha nice fırçalara ... Bir tane yetmeyebilir rotasyonada

Gart...
@izbe üstat, emeğine sağlık, çok teşekkür ederim. Çok büyük maddi ve manevi emeğin var, hakkını helal et. Bu arada bu inceleme ile forumdaki komşuların artık iyiden iyiye bazı konularda ihtisas sahibi olduklarını gözlemliyorum. Mesela klasik jiletler ve plastik aletler hakkında @ayha-al komşum, keza sabun deyince @cihankeskin (hakkını yemek istemem diğer konularda da çok çok iyisin ama sabunlara ilgin sanki daha ağır basıyor) gibi. Bence forum yöneticilerinin bu komşularımızın ihtisas konusuna ve derecesine göre fark edilmelerini sağlaması gerekir diye düşünüyorum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(18/01/2017, Saat: 16:45)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha nice fırçalara ...  Bir tane yetmeyebilir rotasyonada

Gart...

Bu gidişle sanırım öyle olacak Burak kardeşim?

(18/01/2017, Saat: 16:51)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @izbe üstat, emeğine sağlık, çok teşekkür ederim. Çok büyük maddi ve manevi emeğin var, hakkını helal et. Bu arada bu inceleme ile forumdaki komşuların artık iyiden iyiye bazı konularda ihtisas sahibi olduklarını gözlemliyorum. Mesela klasik jiletler ve plastik aletler hakkında @ayha-al komşum, keza sabun deyince @cihankeskin (hakkını yemek istemem diğer konularda da çok çok iyisin ama sabunlara ilgin sanki daha ağır basıyor) gibi. Bence forum yöneticilerinin bu komşularımızın ihtisas konusuna ve derecesine göre fark edilmelerini sağlaması gerekir diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim komşum. Beni mahcub ettiniz.
Kişisel olarak sabun / krem ilgim diğer ürünlere göre biraz daha fazla. Bu gözleminiz bence de doğru. Bilgi kısmında ise daha öğrenecek çok şey var. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mühle fırçalar emrah 10 14,275 26/12/2022, Saat: 01:35
Son Yorum: Mert günaydın
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,243 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Semogue SOC Two Band Badger GeltirBot 100 146,280 28/08/2020, Saat: 11:19
Son Yorum: marv
  Chubby fircalar icin stand onerisi? Saltuk 28 17,818 17/01/2020, Saat: 21:57
Son Yorum: dikdik_s
  Maseto Fırçalar CK89 21 12,792 22/09/2019, Saat: 22:03
Son Yorum: CK89
Information İNCELEME:Frank Shaving Silvertip Fırça ahraz 27 19,471 15/12/2018, Saat: 12:31
Son Yorum: Arapaho
  Porsuk kılı fırçalar hakkında bazı bilgiler Lord Sparhawk 212 309,283 09/03/2018, Saat: 14:23
Son Yorum: DenizKSK
Information İNCELEME:Yeni yılda yeni kararlar almayın! Dalvey Classic Travel Brush ahraz 16 8,038 02/01/2018, Saat: 14:26
Son Yorum: ahraz
Information İNCELEME:Sevdiklerinize Kıyın.Dalvey Super Badger Tıraş Fırçası ahraz 16 10,883 31/12/2017, Saat: 17:35
Son Yorum: ahraz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: