Barbaros TR-1 Paslanmaz Çelik Tıraş Aleti
Tebrik ve önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Önsiparişi web sayfasında da açtım.

Bilgilerinize.
www.BarbarosRazors.com

hayırlı olsun üstadım umarım başarıya gidecek bu ürün...
Çok güzel traş makinası ama 380 TL Pahalı değil mi ? Sad
@ionicliquid komşum karşılaştırma yaparken elma-elma karşılaştırmak gerek bence. 375 TL 128$ yapıyor ki bu da diğer stainless steel makinelerle karşılaştırınca hiç de yüksek bir ücret değil.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
*Merhabalar, fiyatlamayı yeni gördüm, hayırlı olmasını dilerim.

*303 Kalite (Barboros 316)çelikten üretilen Above The Tie 185 dolardan(316 olsaydı ortalama 250 dolar gibi olurdu) alıcı buluyor, Hasan beyin yerli tasarım/üretimi Barboros marka makine 130 dolardan satılıyor. Yarı yarıya fark olduğu açık net ortadadır.

*İşçilik,malzeme kalitesi hem de tasarım olarak ATT'den çok daha iyi durumda görünüyor.

*Ayrıca ürünü inceleyenler performans açısından çok iyi olduğunu da belirtiyorlar.

*Sap kısmını ayrıca beğendim çok güzel, sanırım sade torna işi değil, döner eksen artı dik işleme yöntemi gibi duruyor.

*Yanlış bilmiyorsam şuan dünyanın en cazip fiyatlı paslanmaz çelik tıraş makinesi durumundadır.

*Ben de hafta içi bir adet sipariş vereceğim, kullanmak için sabırsızlanıyorum.

*Döküm ürünle paslanmaz çelik ürün arasındaki fark, pilli saat ile (Mühle, ED vs.) ile otomatik saat(ATT,Barboros, Wolfman vs.) arasındaki fark gibidir. Kişinin yaşam algısına göre değişir.

Mühle, Ed gibi ithal döküm ürünlere maliyetinin çok çok üzerinde para vermek yerine, biraz daha bekleyip bütçeyi zorlama imkanı varsa Barboros gibi yerli malı ömürlük/evladiyelik paslanmaz tıraş makinesi almayı tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Sn. Rocnel,

Sizde yerli bir uretici olarak, aynı işe gönül vermiş arkadasınııza destek verdiginiz icin bu foruma ne kadar yakıstıgınız ortadadır. Nezaketiniz, dürüstlügünüz ve iyi niyetiniz dolayısıyla sizi tebrik eder,
Barbaros ve Rocnel markalarına hayırlı işler ve güzel bir gelecek dilerim. Gururlandırın ülkemizi ve bizleri.
(26/12/2015, Saat: 01:44)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sn. Rocnel,

Sizde yerli bir uretici olarak, aynı işe gönül vermiş arkadasınııza destek verdiginiz icin bu foruma ne kadar yakıstıgınız ortadadır. Nezaketiniz, dürüstlügünüz ve iyi niyetiniz dolayısıyla sizi tebrik eder,
Barbaros ve Rocnel markalarına hayırlı işler ve güzel bir gelecek dilerim. Gururlandırın ülkemizi ve bizleri.

İyi niyetleriniz için çok teşekkür ederim.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Teşekkürlerimi sunarım sevgili arkadaşlar.

Murat Bey, desteğiniz ve övgüleriniz için teşekkür ederim ayrıca. Güzel noktalara değinmişsiniz. Yurtdışındaki "Türkiye’den kaliteli ürünlerden ziyade ucuz basit ürünlerin çıktığı" imajını yıkmamız için deneme fırsatı vermemiz gerekir. Umarım bu yolda hep birlikte başarılı oluruz. Çalışmaların ömrü ne kadar olur bilinmez ancak belki böyle bir girişimin öncüsü olmuş olmak da yeterli olur bizim için, daha çok girişimler ve ürünler görebiliriz ilerleyen zamanlarda.
www.BarbarosRazors.com

hayırlı uğurlu olsun, inşallah yurtdışında da aranan bir ürün olur.
Teşekkür ederim @ooppss üstat

Yurtdışı şimdilik çekingen, yorum bekliyorlar Smile

Yakında videolu bir yorum gelecek. Burada paylaşırım..
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,319 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,244 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,814 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 95,556 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,190 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,692 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 11,984 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,505 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap
  Muhle Rocca R94 Tıraş Aleti İncelemesi marv 13 5,924 19/05/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Lumberjack
  Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti MetsGo 60 23,129 01/05/2021, Saat: 22:29
Son Yorum: Dorukbey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: