ozgun41 Losyonları
Özgün Abi losyonlarını deneyimlemiş biri olarak parfüm konusundaki yetkinliğini bu işe en güzel şekilde veren biri olduğunu net bir şekilde ifade edebilirim. Mutlaka alıp deneyin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ben de deneyeceğim artık, bu kadar övgüyü hak eden losyonları merak etmemek elde değil. ÖM attım bile.
Özgün Bey'in tütün&vanilya losyonunu kullanmak nasip oldu. Gerçi uzunca süredir yorum yazamadım, ancak şunu söylemeliyim hem kokusu hemde tıraş sonrası benim için oldukça doyurucu oldu. Vanilya ve tütün karışım oranı çok iyiydi. Tütün çok boğmadı beni.
Sagolsun Ozgun41 kardesimin bugun ki gonderileri.
Sandalwood, HaciSakir ve Tobacco Vanille ve yanında bos siseler. Bunlar geleneksel tırası merak eden dostlara gel gel sende gel hediyesi oluyor genelde.

Hacisakir koklayanı muptela ediyor kadın erkek farketmezsizin. Son sisemi hanımın annesi aldıydı.
Sandalwood u arada ben severek kullanıyorum.
Tobacco Vanille misafir dosta cok acaip ozel yapım bir parfum aldım denemek istermisin muhabbetine gidiyor. Sisesi 3bin lira desem inanacak var, sohbet gırgır oluyor.
Hepsi de birbirinden guzel. Bir deneyin derim.
48795359227_c300cd0133_h.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Nasıl temin edebiliriz komşum
(26/09/2019, Saat: 00:43)Erdem009 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl temin edebiliriz komşum

@Ozgun41 öm komsum.
Tişikkirlir Sipirmin.
Teşekkürler komşum
@dikdik_s benim de hacı şakiri kayınvalide aldı Big Grin

Özgün bey forumun kıymetli artisanlarındandı ancak çok aktif değil sanırım bugünlerde ?
Evet cok yazmiyor girmiyor bubaralar ama eminim ozelden kontak kurarsaniz donus yapar. Biz arada konusur hala bana arada siparislerimi gonderir. Tobacco vanilli de deneyin. Haci sakirin diger adi kayinvalide sevindiriciSmile
Tişikkirlir Sipirmin.
@dikdik_s Üstadım denemez miyim , onu da denemiştim. Hatırladığım ve denediklerim Hacı Şakir ( kayınvalide de Big Grin ) , Mentol ( duruyor, bu aylarda kullanıyorum ) , Creed Aventus ve Tobacco ‘ ydu.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: