Italian Barber
Ben de;

Bu siteye ulaşılamıyor

http://www.italianbarber.com ana makinesinin yanıt vermesi çok uzun sürdü.

şeklinde hata mesajı veriyor. Muhtemelen sorun benim tarafta.
Italian barber insafa gelmiş, posta ücretlerini revize etmiş.

2afly01.png
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(05/02/2017, Saat: 13:33)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Italian barber insafa gelmiş, posta ücretlerini revize etmiş.

2afly01.png

Hocam cok pahali hala.

Shopandship.com kullaniyorum. Yarim kilo alti amerika, kanada, ingiltere 12 dolar. Bir kiloya kadar 17 dolar. Inceleyin derim.

Ek: ozellikle 0.5 kilo altinda cok mantikli. Bir iki firca veya sabun vs ustune asiri kargo eklenmeden kargolamak icin. 3-5 gun arasi maks geliyor.
Bende shopandship.com'a üye oldum şuanda SNSFORFREE kodunu kullanarak ücretsiz üye olabiliyorsunuz.İhtiyacı olanların dikkatine.
(27/02/2017, Saat: 18:44)Mert_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende shopandship.com'a üye oldum şuanda SNSFORFREE kodunu kullanarak ücretsiz üye olabiliyorsunuz.İhtiyacı olanların dikkatine.

Sayenizde ben de üye oldum, teşekkürler paylaşım için
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(27/02/2017, Saat: 18:44)Mert_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende shopandship.com'a üye oldum şuanda SNSFORFREE kodunu kullanarak ücretsiz üye olabiliyorsunuz.İhtiyacı olanların dikkatine.
Teşekkürler komşum bende üye oldum birgün lazım olur.
Mert_ komşum teşekkürler. Üye oldum fakat siz daha önce deneme fırsatı buldunuz mu ? Bu tip siteler genelde çok ekonomik olmuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.instagram.com/u1071/
Bu arkadaşlardan 15 gün önce aldığım fırça,
Önce Jameika evet Jameika ve son 4 gündür de
Kanada da seyahat ediyor.
Oldukça görmüş geçirmiş bi fırçam olcak
Gelince karşılıklı kahve yapıp dinlemek için
sabırsızlanıyorum.. Confused
Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wood Religion Barber Shop, Riga / Lettonya ckeskin 8 6,962 25/08/2016, Saat: 15:12
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: