Italian Barber
Benim fırça da USPS sitesinde hala Niagara Falls'da gözüküyor ancak PTT'nin sitesinden kontrol ettiğimde dün Türkiye'ye giriş yapmış gözüküyor.
(27/11/2015, Saat: 11:53)TheMadcap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim fırça da USPS sitesinde hala Niagara Falls'da gözüküyor ancak PTT'nin sitesinden kontrol ettiğimde dün Türkiye'ye giriş yapmış gözüküyor.
Ne zaman Niagara falls'a girmiş hocam. Ben siparisi 15 kasımda filan vermiştim. 19 kasımda hala Niagara 'da görünüyor. Turkiyeye daha giriş yapmadı.
Benim takip numarasını ekliyorum.

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAc...57268058US
Benim fırça elime ulaştı arkadaşlar,indirimi haber veren arkadaşlara teşekkürler.
Gerçekten çok güzel bir fırça ağırlığını ve uçlarının yumuşaklığını beğendim.
Evet abiler BarberPole saplı plissoft ulaşmıştır. Gelmeyen varsa darısı başınıza komşular.

dq21vq.jpg
91cade.jpg
(30/11/2015, Saat: 14:31)astertis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim fırça elime ulaştı arkadaşlar,indirimi haber veren arkadaşlara teşekkürler.
Gerçekten çok güzel bir fırça ağırlığını ve uçlarının yumuşaklığını beğendim.

Altinda cizikler var mi? Bu ara gonderilen fircalarda sik raslanan talihsiz bir durum olarak biliyorum. Sad
Güle güle kullanın @dikdik_s komşum. Fırça güzel görünüyor. Ben de normal saplı olanından almıştım. Başarılı bir fırça, memnun kalacağınızı düşünüyorum.
Yok komsu, yukarıda camekan var onun koşebentleri yansımış sanırsam.

Bakalım daha kullanmadım ama, pek yurt dışında dedikleri gibi "brush of the gods" diyebileceğimi ay öldüm bittim fırça olayı kapanmıştır benim için dedirtebileceğini zannetmiyorum. En azından ilk izlenimim bu şekil.
Sanırsam ben badger adamıyım. Ya da kendi hatam, islak tıraş seruvenine sizlerle baslayıp ilk siparisi impa dan simson best olunca yanlıs başlangıç yaptık. Ondan sonrası domuzu sentetigi vs. si beni kesmedi. Smile
(30/11/2015, Saat: 15:40)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Altinda cizikler var mi? Bu ara gonderilen fircalarda sik raslanan talihsiz bir durum olarak biliyorum. Sad

Evet bende ilk baktığımda dikkatimi çekti,derin bir çizik söz konusu değil fakat kılcal çizikler mevcut.
Yan kısımlarında herhangi bir çizik yok,altında olması benim için çok sorun değil o kısım yere temas ettiği için gözükmüyor zaten.
ya abiler ne göz var sizde. Ben elimdeyken goremedim, siz ufaltılmıs resimden nerden görüyonuz valla pes.

Hayır simdi hanım eft yapıcak bazı komsulardan fırca aldım. Birbir yalan dolan soyledim. Birine mecbur fırca dedim. Dedi kactane fırca var yeter artık vs. derken kapı calındı postacı plissoft ı getirdi.
Yeminle tuvalete girdim gizlice orda actım baktım. Tuvalet dolabına sakladım fırçayı. Yok ne fırçası yanlış çalmıslar kapıyı. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wood Religion Barber Shop, Riga / Lettonya ckeskin 8 6,962 25/08/2016, Saat: 15:12
Son Yorum: mancho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: