Tıraş Öncesi Kayganlaştırıcı Jel
skin food kadar başarılı, hatta emilimi daha hızlı, tavsiye ederim denemen için . kokusu "mentollü hacı şakir beyaz" Smile

(29/11/2015, Saat: 22:11)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu efsane geltir başlıklarından biri oldu bile bence, nick entry uyumu da ayrıca efsane. Big Grin

Geo F Trumper kullanıyorum, çok da başarılı bir ürün ancak Alt Insbruck denemedim ve çok merak ediyorum. Kokusu nasıl komşum?
Hahaha,
Bir anda banyoda tiras takimlarinin yaninda hayal ettim lubrikantlari. Hayir misafir gorse ne dusunur ne hayal eder cok merak ediyorum Smile

Ama fikir cok iyi. Makinede tikaniklik yapmaz ise bence ise yarar. Gerçekten komşu fikir babası olarak bir deneme bekliyoruz. Dünya tıraş alemi için acaip bir buluş yapmış olabilirsiniz.
Shu ve blueness dan nedense hoslanmadim. Kuaf bana daha iyi geliyor. Her tirasta duzenli kullaniyorum. Ben memnunum tavsiye ederim
Yeterli gazı aldım uygun zaman bulunca başlıyorum denemelere Big Grin O değil de evdekilere nasıl açıklayacağım durumu Big Grin
(29/11/2015, Saat: 15:55)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: formulasyonu çokte farklı olmayan
shu jel
blueness jel
kuafjel
gibi sakal yumuşatma amaçlı jeller zaten hem mevcut
hemde oldukça ekonomik ürünler

Bir sonraki İlkiz Sokak turumda toptancılara soracağım üstadım. Tıraş dolabıma aldığım her yeni ürünle çocuk gibi seviniyorum Big Grin
(29/11/2015, Saat: 15:55)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: formulasyonu çokte farklı olmayan
shu jel
blueness jel
kuafjel

Aman üstat formulasyon çok da farklı değil diyince birileri de bunları muail olarak kullanmaya kalkmasın, sonra Haydar Dümen'in sayfasına kadar gider bu mevzu :=)
www.BarbarosRazors.com

@ustaci aslında haklısınız ne kadar doğal o kadar iyi.

@aleksey Konu bence kesinlikle efsane bir konu Smile aklıma geldikce sırıtiyorumSmile
Kea
shu jel
blueness jel
kuafjel

Üstadın da yazdığı gibi tıraş öncesi kullanım için piyasada kolaylıkla bulunabilen ekonomik birçok tıraş jeli varken ve bunların incelemesi de forumda mevcutken böyle bir başlık açmanın amacı nedir? Şaka amaçlı açtıysanız forumda "çalgı çengi" bölümü var. Ciddi olarak açtıysanız da başlık açıp "deneyen var mı?" diye sormadan önce forumu araştırmanız daha faydalı olabilir.
(29/11/2015, Saat: 23:57)VinceMasuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeterli gazı aldım uygun zaman bulunca başlıyorum denemelere Big Grin O değil de evdekilere nasıl açıklayacağım durumu Big Grin

"Yağı bol bulduk, kıçımıza başımıza sürüyoruz" deyin işe yarayabilir. Tongue

İnsanlar bunu anlamlandırmaya çalışırken; dolap menteşesi, kapı kolu filan el altındaki sürtünmeli yüzeylere de sürdünüz mü bundan, tamamdır. Bir süre davranışlarınız sorgulanmaz artık Smile

Cildiniz için uygun kıvamda köpük yaptığınızdan emin olun, ben bunu sabunu bol kullanarak başarabiliyorum
(30/11/2015, Saat: 01:10)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadın da yazdığı gibi tıraş öncesi kullanım için piyasada kolaylıkla bulunabilen ekonomik birçok tıraş jeli varken ve bunların incelemesi de forumda mevcutken böyle bir başlık açmanın amacı nedir? Şaka amaçlı açtıysanız forumda "çalgı çengi" bölümü var. Ciddi olarak açtıysanız da başlık açıp  "deneyen var mı?" diye sormadan önce forumu araştırmanız daha faydalı olabilir.

Kesinlikle ciddi olarak merak ettim. Ayrıca üstadın önerdiği ürünlere zaten forumda denk gelmiştim. Aramam sonucu lubricant konusunda bir konu göremediğim için deneyen var mı diye sordum. Varsa paylaşabilirsiniz. İnternet ortamında insanların samimiyetine güvenememenizi çok normal karşılıyorum hele de benim gibi bir "yeni üye"ye. Sizi rahatsız ettiysem çok özür dilerim yine de.
(30/11/2015, Saat: 01:20)t.macgyver Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Yağı bol bulduk, kıçımıza başımıza sürüyoruz" deyin işe yarayabilir.  Tongue

İnsanlar bunu anlamlandırmaya çalışırken; dolap menteşesi, kapı kolu filan el altındaki sürtünmeli yüzeylere de sürdünüz mü bundan, tamamdır. Bir süre davranışlarınız sorgulanmaz artık  Smile

Cildiniz için uygun kıvamda köpük yaptığınızdan emin olun, ben bunu sabunu bol kullanarak başarabiliyorum

Big Grin Ahahah mantıklı hocam

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş öncesi doğru yüz hazırlığı Lord Sparhawk 78 88,515 04/04/2023, Saat: 02:09
Son Yorum: Mecanica
  Tıraş Kasesi oguzhan5069 2 2,794 24/08/2021, Saat: 09:39
Son Yorum: oguzhan5069
  Tıraş öncesi Şap kullanımı papazerigi 47 68,578 28/02/2021, Saat: 13:09
Son Yorum: Laylaylom
  Tıraş Öncesi Yağ ve Krem koozay 0 2,145 29/11/2020, Saat: 02:37
Son Yorum: koozay
  Tıraş Öncesi Yağ (Pre-Shave Oil) Kullanımının Fırçaya Zararı Sui Generis 7 7,525 22/09/2020, Saat: 18:39
Son Yorum: marv
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 50,693 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 7 11,767 26/01/2018, Saat: 12:18
Son Yorum: mrtkmsgl
  Kuaf Tıraş Öncesi Yumuşatıcı Jel _Olgun_ 15 29,799 23/07/2016, Saat: 02:12
Son Yorum: cirzini62
  TIRAŞ ÖNCESİ SABUN DENEMEK İSTEYEN? Azubel 12 13,336 31/12/2015, Saat: 01:05
Son Yorum: ckeskin
  Shu traş öncesi jel evreseli 9 19,657 10/10/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: