Tıraş Öncesi Kayganlaştırıcı Jel
#21
(30/11/2015, Saat: 01:21)VinceMasuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle ciddi olarak merak ettim. Ayrıca üstadın önerdiği ürünlere zaten forumda denk gelmiştim. Aramam sonucu lubricant konusunda bir konu göremediğim için deneyen var mı diye sordum. Varsa paylaşabilirsiniz.

Aramanız sonucunda "lubricant" hakkında bir konu bulamadığınıza göre sizden önce şimdiye kadar Tıraş forumunda "lubricant" hakkında konu, inceleme vs. arayan/aranabileceğini düşünen veya tıraş öncesi ihtiyaç duyan bir üye olmadı demektir. Ciddi olarak merak ettiyseniz ve amacınız foruma katkıda bulunmaksa o zaman merak ettiğiniz konuyla ilgili bir inceleme konusu açarak forumdaki bu boşluğu doldurabilir ve "deneyen var mı?" diye sormak yerine inceleme konunuzda deneyimlerinizi aktarmış olur, böylelikle tıraş forumunda "lubricant" arayabilecek üyelere de ışık tutmuş olursunuz.
Cevapla
#22
(30/11/2015, Saat: 01:56)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramanız sonucunda "lubricant" hakkında bir konu bulamadığınıza göre sizden önce şimdiye kadar Tıraş forumunda "lubricant" hakkında konu, inceleme vs. arayan/aranabileceğini düşünen veya tıraş öncesi ihtiyaç duyan bir üye olmadı demektir. Ciddi olarak merak ettiyseniz ve amacınız foruma katkıda bulunmaksa o zaman merak ettiğiniz konuyla ilgili bir inceleme konusu açarak forumdaki bu boşluğu doldurabilir ve "deneyen var mı?" diye sormak yerine inceleme konunuzda deneyimlerinizi aktarmış olur, böylelikle tıraş forumunda "lubricant" arayabilecek üyelere de ışık tutmuş olursunuz.
Mantığınızı gerçekten anlayamadım üzgünüm. Zaten deneyeceğimi yazdım önceki mesajlarımda. Kaldı ki bana o kadar saçma gelmedi bu fikir ve deneyip söylemeyen olabilir diye düşündüm. Ayrıca bu konu sayesinde birkaç üyenin yüzünü de güldürebildiysem ne mutlu bana. Burada kalp ameliyati yapmiyoruz sonuçta o yüzden hassasiyetinizi anlayabilmiş değilim. Tartışmayı uzatma taraftarı değilim çünkü anlayanlar zaten benim iyi niyetimi anlamıştır diye düşünüyorum geri kalanları da ikna etmek gibi bir gayem yok. İyi forumlar dilerim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla
#23
(30/11/2015, Saat: 09:50)VinceMasuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mantığınızı gerçekten anlayamadım üzgünüm. Zaten deneyeceğimi yazdım önceki mesajlarımda. Kaldı ki bana o kadar saçma gelmedi bu fikir ve deneyip söylemeyen olabilir diye düşündüm. Ayrıca bu konu sayesinde birkaç üyenin yüzünü de güldürebildiysem ne mutlu bana. Burada kalp ameliyati yapmiyoruz sonuçta o yüzden hassasiyetinizi anlayabilmiş değilim. Tartışmayı uzatma taraftarı değilim çünkü anlayanlar zaten benim iyi niyetimi anlamıştır diye düşünüyorum geri kalanları da ikna etmek gibi bir gayem yok. İyi forumlar dilerim.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gayet açık ve sade yazdığımdan uzun uzun tekrar aynı şeyleri yazarak yorum kalabalığına yol açmak istemiyorum.

Burası bir bilgi paylaşım platformu. Forumun bazı kuralları var. Forumun her bölümü stand-up gösteri alanı değil. Her üye istediği yerde "güldürme amaçlı" konular açarsa forumun düzeni bozulur ve forum kullanılamaz hale gelir. Düzen ve uyum bu forumun özelliklerindendir. Bu forum ilgili ilgisiz başlıklar açıp provokasyon yapma yeri de değildir. Eğer amacınız şaka ise bunun için daha önce de belirttiğim gibi "çalgı çengi" bölümünü kullanabilirsiniz.

Özet olarak tekrarlıyorum; madem amacınız ciddi ve foruma katkı sağlamak istiyorsunuz; tıraş öncesi o bahsettiğiniz şeyleri kullanma ihtiyacı duydunuz, merak ettiniz, size kullanılabilir geldiğini de yazmışsınız o zaman fikir de sizden çıktığı için en kısa sürede açacağınız fotoğraflı bir inceleme konusu ile hem kendi merakınızı gidermeniz hem de izlenimlerinizi foruma aktarmanız bu orijinal fikrinizin mucidi olarak size düşen bir görev olacaktır.
Cevapla
#24
1- Daha önce deneyen olup olmadığını böyle bir konu açılmadığı için sormadan nasıl öğrenebilirim.
2- Her ne kadar ciddi olarak sorsam da muzip bir konu olduğunun ve üzerine espiriler yapilabileceğinin farkındaydım bu yüzden insanlarin gülümsemesi beni mutlu etti dedim. Sizi de rahatsız etmemeli bu.
3- Uygun zamanımda fotoğraflı inceleme de olacak bu konuda merakınız olmasın.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla
#25
(30/11/2015, Saat: 12:37)VinceMasuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1- Daha önce deneyen olup olmadığını böyle bir konu açılmadığı için sormadan nasıl öğrenebilirim.

Bu soruyu sorduğunuza göre yorumlarımı tekrar özümsereyerek okumanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde amacınızın forumda ilgili ilgisiz başlıklar açıp tartışmalar çıkararak forumu provoke etme olduğunu düşüneceğim.

(30/11/2015, Saat: 12:37)VinceMasuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2- Her ne kadar ciddi olarak sorsam da muzip bir konu olduğunun ve üzerine espiriler yapilabileceğinin farkındaydım bu yüzden insanlarin gülümsemesi beni mutlu etti dedim. Sizi de rahatsız etmemeli bu.

Beni rahatsız eden forumda ilgili ilgisiz başlıklar açılıp provokasyon ile forumda tartışmalar çıkarılmak istenerek forum düzeninin bozulması amacının güdülmesidir.

(30/11/2015, Saat: 12:37)VinceMasuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3- Uygun zamanımda fotoğraflı inceleme de olacak bu konuda merakınız olmasın.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konuda merakım yok. Araştırmacı, meraklı, foruma katkı sağlamayı düşünen bir üye olarak amacınızın da forumda ilgili ilgisiz başlıklar açıp tartışmalar çıkararak forumu provoke etme olmadığını ortaya koymanız ve bundan sonraki yorumlarınızın/sorularınızın da ciddiye alınması için en kısa sürede fotoğraflı inceleme yapacağınızdan eminim.
Cevapla
#26
(30/11/2015, Saat: 12:37)VinceMasuka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1- Daha önce deneyen olup olmadığını böyle bir konu açılmadığı için sormadan nasıl öğrenebilirim.
2- Her ne kadar ciddi olarak sorsam da muzip bir konu olduğunun ve üzerine espiriler yapilabileceğinin farkındaydım bu yüzden insanlarin gülümsemesi beni mutlu etti dedim. Sizi de rahatsız etmemeli bu.
3- Uygun zamanımda fotoğraflı inceleme de olacak bu konuda merakınız olmasın.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İncelemenin fotoğraflı olması biraz sakıncalı olabilir arkadaşlar. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/thread-7317.html
Cevapla
#27
(30/11/2015, Saat: 13:26)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İncelemenin fotoğraflı olması biraz sakıncalı olabilir arkadaşlar. Big Grin
Kullandığım ürünlerin fotoğraflarını ve sonucu paylaşacağım elbette Big Grin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla
#28
Smile gerginliğe mahal yok değişik fikirler bazen komik olabiliyor bence foruma renk katmış bir konu olmuşSmile deneme sonucunu merakla bekliyoruz ama şahsi fikrim yapışkan dokusu hoş bir sonuc vermezSmile
Kea
Cevapla
#29
tartışmaların devamı halinde geçici ban kullanmak zorunda kalacağız bilgilerinize.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
WWW
Cevapla
#30
Bu tür konular açmanın forum seviye ve kalitesini düşürdüğünü ve mümkünse forum yöneticileri tarafından kaldırılması gerektiğini düşünüyorum yoksa bu işin sonu yüze akıllara gelebilecek herhangi bir şeyi sürmek için konu açmaya kadar gider..
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş öncesi Şap kullanımı papazerigi 32 29,067 15/01/2018, Saat: 22:22
Son Yorum: przpe
  Tıraş öncesi doğru yüz hazırlığı Lord Sparhawk 33 29,501 15/12/2017, Saat: 02:34
Son Yorum: ooppss
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 25 27,540 28/09/2017, Saat: 07:36
Son Yorum: Mert_
  Kuaf Tıraş Öncesi Yumuşatıcı Jel _Olgun_ 15 18,335 23/07/2016, Saat: 02:12
Son Yorum: cirzini62
  TIRAŞ ÖNCESİ SABUN DENEMEK İSTEYEN? Azubel 12 6,377 31/12/2015, Saat: 01:05
Son Yorum: cihankeskin
  Loccitane Cade Traş Öncesi Yağ Onurper 6 4,495 17/12/2015, Saat: 17:47
Son Yorum: Onurper
  Shu traş öncesi jel evreseli 9 13,282 10/10/2015, Saat: 19:43
Son Yorum: dikdik_s
  Proden Tıraş Öncesi Jel eternal77 8 9,638 10/10/2015, Saat: 17:49
Son Yorum: Cesko
  Nuage Men Tıraş Yağı corpus36 2 4,100 15/08/2015, Saat: 16:52
Son Yorum: corpus36
  Edwin Jagger RN6 Çelik Tıraş Tası cihankeskin 11 11,195 24/05/2015, Saat: 13:44
Son Yorum: ooppssKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi