TVB Shaving
Dogru ya komsum dunyanin en zor ulkesinde yasadigimizi unutmusum Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
1 tam gün geçti, bakalım Paolo siparişimi ne zaman hazırlayacak.. Big Grin

Dün (Salı Gecesi) attığım mesaja bile cevap vermedi.

Bakalım Perşembe ne yapacak. Smile)
Bugün ikinci günüm. Adam e-mail'lerime bile cevap vermiyor...

Bu nasıl satıcı !!!
Arkadaşlar, size de mi böyle yapıyor?

Bu sabah " 2 gün geçti, siparişimi hazırlayıp hazırlamadığınızı merak ediyorum" diye mesaj attım..
Nihayet cevap geldi Smile

Dear Ali
your package was delivered in the mail ships. Later you will receive the tracking number and link.
Kind regards.
Paolo
Bak arkadas, boyle takıntı yapıp hergun nerede bu diye bakarsan, satıcıyı rahatsız edersen; negatif enerji olayı oluyor. O paket sana varmaz. Benden sana kardeş tavsiyesi. Çok yaşadım biliyorum.
Siparişi verdinse sorunsuz, unut onu bir süre. Gelirse gelir. Gelmezse 1 ay 15 gun sonra mesaj atarsın amcaya.

Sen böyle hergün merak icinde bekledikce o paket gelmiyor,
Kötü niyetle söylemiyorum yanlış anlama, benim merak içinde sevinçle bekledigim çakıymıs, bıçakmış alet edavatmış hep kaldı gümrüklerde. Ufacık bir çakı çok sevinçle beklemiştim geçmedi gümrükten. 5 tanesi birden döner bıcagı gibi pala lar hic sıkıntısız geçti gümrükten.
Hani ben yapacağımı yaptım deyip Allaha havale et derim Smile
TVB'de bazı ürünlerin altında örneği "2-3 days" gibi ifadeler yazıyor. Siz sepete ekleyip ödemesini yapıyorsunuz ama biraz beklemeniz gerekiyor. Bu hususa dikkat etmek lazım, bazen gözden kaçabiliyor.

Yakın zamanda The Strop Shoppe sabun aldım siteden, ancak tarihi geçmiş. Paolo'ya yazdım bugün akşam, özür dilerdi ve kartıma ücret iadesini geçeceğini söyledi. Ayrıca ürünü satıştan çekecekmiş.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Evet dostlar soyle boyle diyoruz ama bu Paolo gercekten kalender adam. Bugun fotografini paylastigim paketteki lebelle as losyonun kokusu ve rengi igrencti. Bozulduğuna kanaat getirince fotigrafiyla mail atip anlattim durumu. Yerine hangi urunu istiyorsaniz gondereyim dedi kargo ucreti ve fark almaksizin buyuk sise italyan floid gonderecek pazartesi.
(05/02/2016, Saat: 01:25)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TVB'de bazı ürünlerin altında örneği "2-3 days" gibi ifadeler yazıyor. Siz sepete ekleyip ödemesini yapıyorsunuz ama biraz beklemeniz gerekiyor. Bu hususa dikkat etmek lazım, bazen gözden kaçabiliyor.

Yakın zamanda The Strop Shoppe sabun aldım siteden, ancak tarihi geçmiş. Paolo'ya yazdım bugün akşam, özür dilerdi ve kartıma ücret iadesini geçeceğini söyledi. Ayrıca ürünü satıştan çekecekmiş.

Sanssizlik olmus ustadim benim aldigim son paketlerden biriydi ama saglam
Saltuk Dostum, şişe gümrükten geçerse ben de alayım bir tane Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,595 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 447,979 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,508 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 67,642 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,698 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,288 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,890 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 77,844 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,452 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,559 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: