ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ MAKİNESİ
iyi günlerde sağlıkla kullanın arkadaşlar
bizde ekonomik seriyi bekliyoruz deneyebilmek için geltir.com olarak Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Oncelike tebrikler, bir sorum olacak iki tarafi farkli olmayan (julet acikligi) alet uretebiliyorsunuz degil mi? Bir de gunluk tras icin bir plaka ve uzun sakal icin bir plakali model dusunuyormmusunuz att h1 ve r1 seti gibi?
Syg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(13/12/2015, Saat: 16:17)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi günlerde sağlıkla kullanın arkadaşlar
bizde ekonomik seriyi bekliyoruz deneyebilmek için geltir.com olarak Smile

Kalıp çalışmalarının fotoğrafını atmıştım Smile Denemeler yapıyoruz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(14/12/2015, Saat: 12:11)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oncelike tebrikler, bir sorum olacak iki tarafi farkli olmayan (julet acikligi) alet uretebiliyorsunuz degil mi? Bir de gunluk tras icin bir plaka ve uzun sakal icin bir plakali model dusunuyormmusunuz att h1 ve r1 seti gibi?
Syg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim, tabi ki, iki tarafı aynı olan jilet de üretiyoruz. Ancak genelde farklı olanlar talep ediliyor. En hafif kesim oranından en sert kesim oranına kadar müşterinin isteği olan tüm üretimleri yapıyoruz.

Başlık 10.1 Derece ile 17.3 Derece Arası (Doğrusal olmayanlar da hariç)
Başlık +/- 1mm Jilet Çıkarma payı
Orta Plaka Tepe Yüksekliği 15mm 19.9mm Arası
Sap 9mm/15mm Kalınlık, 8cm ile 13 cm Uzunluk
Kişiye Özel Lazer İsim Kazıma

Talep edenlere farklı çeşit orta plakalardan ek ücret karşılığı fazladan gönderiyoruz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(13/12/2015, Saat: 14:10)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Cem Hazir  İnceleme için teşekürler.çok güzel bir alet, güle güle kullanın
@rocnel   tebrik ederim gerçekten insanda sahip olma isteği uyandıran bir ürün ortaya koymuşsunuz.
Forumda ilk tanıtımı yaptığınızda ürününüzün başka bir pazara hitap edeceğini tahmin etmiştim, ama bunda garipsenecek bir durum yok hatta sadece gerçek tıraş camisaında kalması ürüne haksızlık olurdu.
Saatler hakkında kaynağını hatırlamadığım bir yazı okumuştum sadece gösteriş veya şık görüntüsü için alanların firmaların yeni mekanizmalar, yeni teknolojiler ürtmesi için kaynak sağladığı bu sayede firmaların ayakları yere sağlam basacak şekilde yoluna devam edebildiği söyleniyordu.
Sizden de beklentimiz biraz daha uygun fiyatlı, fonksiyonel olarak eksiği olmayan görünüş olarak da çok lüks olmasa da tatmin edici(fiyat/performans) ürünler ortaya koymanızdır. Bu iki ürün gurubunun pazarlamasının da farklı olacağı zaten aşikar.
Lüks mağazalarda ürünlerinizi görmek bize olsa olsa gurur verir.
Başarılarınızın devamlı olmasını dilerim.

Çok teşekkür ederim, kalıplarla ilgili bir görsel geçenlerde paylaşmıştım, ekonomik alet yapmayı istiyoruz, yakında onları da göreceksiniz.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Rocnel P 20 model tıraş aletiyle 40’ın üzerinde sakal, 4 kere de kafa tıraşı olduktan sonra tecrübelerimi paylaşmak istedim.

Öncelikle aletin ergonomisi fevkalade. Alışma süreci gerektirmedi. Yıllardır kullandığım herhangi bir aletten farklı değildi. Cilde baskısı, kontrol edilebilirliği üst seviyede. Daha önce bahsettiğim gibi bendeki aletin her iki tarafındaki jilet açıklıkları farklı. Bu çerçevede; tıraş rutinim olan 2 perdede de, keskin olarak değerlendirilen feather, sarı gilette ve perma sharp marka jiletlerle jilet açıklığı az olan tarafı kullanmak konforluydu. Daha az keskin olarak değerlendirilen shark, treet ve derby marka jiletlerde ise ilk perdenin jilet açıklığı çok olan, ikinci perdenin jilet açıklığı az olan tarafla tamamlanması konforluydu. Hatta Shark ve derby jiletlerde her iki perdede de jilet açıklığı çok olan tarafla tıraş olmak güzel sonuç verdi. Ama en konforlu tıraşlarımı yeşil gilette, polsilver ve personna jiletlerini kullanarak oldum. Tüm denemelerimde jilet hariç aynı ekipmanları kullandığım için bundan sonra P 20 ile hangi jiletleri nasıl kullanacağım konusunda net fikrim oluştu.

Sakal tıraşının yanı sıra kafa tıraşında da bu aleti kullandım. Kafa tıraşını haftalık olarak yaptığımda, alette herhangi bir tıkanma ya da atlama yaşamadım. Tıraşı kısa sürede ve hatasız tamamlayabildim. Ancak 2 haftalık saçların tıraşında makinede tıkanma ve atlama oldu. Bu da bana normal geldi. Ayarlanabilir futur marka makinede ilk 6 kademenin üzerine yaptığım ayarlamalarda ancak tıkanma olmaksızın tıraş olabiliyorum.

Kullanım sonrasında içinde jilet bırakmaksızın, kurulamadan aleti kaidesinin üzerine bırakıyorum. Bu süreçte görünümünde gözle görülür bir değişim farketmedim. Bir kez de sırf meraktan bulaşık makinesinde yıkadım.

Nihai olarak P 20, ilk intibada edindiğim izlenimi teyit eden, kalite hissi ve tıraş konforuyla edinmekten mutlu olduğum bir alet oldu.
A momentary lapse of reason.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 170 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,373 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,299 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,929 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,554 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 96,805 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,312 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,807 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,087 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,559 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: