Tipsoft Blonde Finest 2Band
@cihankeskin harika bir inceleme yapmışsınız. Tüm yazdıklarınıza katılmamak elde değil. Sizin için sakıncası olmazsa ufak bir katkı da bulunmak isterim. Ben Tipsoft fırçalara forumda yeteri kadar önem verilmediğini düşünüyorum.Yaklaşık bir yıldır forumu takip etmeme rağmen Tipsoft'un forumun bir üyesi tarafından yapıldığını çok geç öğrenmem benim ve belki de @onur98 in bir eksikliği olabilir ama diğer taraftan aramızda bu kadar fırça tecrübesi olanların bence bu fırçalardan çokça bahsetmeleri gerekirdi. Sizin Blonde Finest 2 Band incelemeniz forumda gördüğüm ilk ciddi inceleme.Ve büyük bir eksikliği gidermiş.Tabi bunları yazmak için, benim de black friday sonrası bir birikimim oldu. Manchurian ve HMV aldım ve ikisinde de sizin yaşadığınız şokları yaşadım.Elimde ölçü olarak kullanabileceğim Semogue 2013 Silver Special Edition vardı. Ve gerçekten beğenerek kullandığım bir fırçaydı.Netice de dünya üzerinde 400 ya da 440 adet limitli üretilmiş bir fırça.Fiyatı da ona göre tabi.Ama Tipsoft Manchurian da, Tipsoft HMW de açık ara daha iyi çıktılar.Hakikaten kampanya harici fiyatları da çok makul bence ve son kuruşuna kadar hak ediyorlar bunu.Vakit bulup sizin kadar detaylı ve güzel bir inceleme yapamayacağım için bunları burada paylaşmak istedim.Detaylı inceleme için teşekkürler.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
@cihankeskin teşekkürler foruma katkı için.
"Daha yumuşağı var mıdır bilemiyorum ama Shavemac Silvertip fırça kullanan birisi olarak ondan bile yumuşak uçlara sahip olduğunu belirtmeliyim." demişsiniz. premium silvertip olan versiyonun ıslak hali daha da yumuşak aklınızda bulunsun Wink

benim de premium silvertipten sonra en beğendiğim Tipsoft fırça olur kendisi.
Piyasada bulunmayan, bulunsa 300 dolar istenen fırçalardan sonra Tipsoft fırçaları görünce, insan verdiği paraya üzülüyor.
İnceleme için teşekkürler. Resimler, anlatım vs harika olmuş emeğine sağlık.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Komşum eline ve ağzına sağlık. Ben daha çok yeniyim bu konuda (daha 10 kere geleneksel tıraş olmadım). Elimde Semogue 830 ve tipsoft finest 2band var (onur98 komşum yolladığında blonde yazmıyordu). Semogue 830 u okuduklarım doğrultusunda sert dokunuşlarla açmaya başladım şimdilik memnun sayılırım, ilerde kıllar çatallandıkça daha iyi olacağını umuyorum.

Fakat 2band fırçada istediğim köpük performansını yakalamıyorum. Tabi hep sabunla denedim (Cella ve Arko) elimde krem olmadığı için denemedim. Belki de kaliteli bir krem edinip dediğiniz gibi krem harici kullanmamam lazım. Kıl dökme konusunda Semogue 830 dan fazla döktüğü kesin ama çok da dert edilecek boyutta değil.

Tabi dediğim gibi yolun çok başındayız. Elimde rimei var ve jiletler ile deneme aşamasındayım. Ve herkesin dediği gibi sakalım çıksada tıraş olsam diye bekliyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
(13/12/2015, Saat: 12:34)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler. Resimler, anlatım vs harika olmuş emeğine sağlık.

+1

güzel inceleme, çok teşekkürler komşum.
Güzel inceleme üstad. İnsanın alası geliyor. Ben kampanya fırsatını kaçırdım. İnşallah bir dahaki sefere. Fırçanızı iyi günlerde kullanın.
Üstad elinize dilinize sağlık güzel inceleme. Elimdeki 24 mm. Blonde Badger düğüme sap aldıracaksınız Smile, erteleyip duruyordum sanırım zamanı yaklaştı Smile.
Elinize sağlık inceleme için

E5553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Gerçekten şimdiye kadar olmamasına şaşırdığım detaylı ve çok yönlü,mesai ayırarak vakit harcanarak yapılmış doyurucu bir inceleme olmuş ...emeğinize sağlık...tipsoft fırçayı Uluslararası arenada da görmek istiyoruz...
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Üstadım eline sağlıki güzel bir inceleme. Ben de kampanyadan bir tane edinmiştim bu fırçadan, gerçekten deneyimi çok farklı bir fırça.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Vulfix 374 - Tipsoft HMW - Maseto Manchurian TheMadcap 2 1,746 27/02/2022, Saat: 13:58
Son Yorum: marv
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,763 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Thater 4125 2 2band olive wood brush karakartal 1 1,968 05/08/2021, Saat: 16:58
Son Yorum: karakartal
  tipsoft bitmeyen kıl dökme sorunu baran32 53 54,531 09/11/2019, Saat: 09:20
Son Yorum: CtrlKML
  Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası jesusfear 185 121,853 08/04/2019, Saat: 23:50
Son Yorum: Legend
  Morris & Forndran Blonde Badger onur98 6 10,986 22/01/2019, Saat: 15:12
Son Yorum: turkoglum13
  Tipsoft Silvertip Finest Chinaski 38 45,148 25/12/2018, Saat: 17:51
Son Yorum: GartBnx
  Tipsoft tavsiye DeaKeN 18 16,645 27/10/2018, Saat: 00:56
Son Yorum: onur98
  Frank Shaving 26mm Finest Badger pars 78 99,887 21/04/2018, Saat: 08:29
Son Yorum: kral arthur
  Tipsoft El yapımı Knotlar onur98 17 12,456 15/02/2018, Saat: 21:50
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: