Phoenix Malbolge
Çok güzel görünüyor gerçekten. İnceleme için teşekkür ederiz. İnşallah birgün bize de nasip olur ama benim önce biraz stokları eritmem lazım. Sanırım 2016 yılı benim açımdan daha çok tüketim yılı olacak. Tabi sizin gibi üstadların bu incelemelerini okuyup ta ne kadar dayanabilirsem Smile
@Saltuk
Dostum inceleme icin tesekkurler.
Arkadaslar agırlıklı ABD menseili bu artisian sabunları bir sıralamaya koyarsak kalite olarak bildikleriniz kadarı ile hangilerini onerirsiniz. Barrister Mann ı var, Caties Bubbles ı var işte burdaki ornek gibi phoenix i var, var da var.
Deneyip öneri/sıralama yapabilecek olan var mı?
Sorunuzun cevabını hala merakla bekliyorum @dikdik_s hocam
Sahsim adina ben siralama yapacak olsam :
Qedman
Barrister& mann
Caties bubbles
Phoenix-strop shoppe
Cold river-mike's
Razorock-stirling

Derdim. Aslinda hepsi de kaliteli urunler, aralarinda cok ucuk farklar yok. ama ozgunluk acisindan qed ve caties bubbles daha farkli. Razorock ise biraz daha basit kaliyor.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
@Saltuk hocam hiç wsp deneyimlendinizmi ?
Üstat lar bir sabun gördüm ismi soap of the gods. Nasıldır? Bileniniz var mı acaba.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Nani Kuş wsp genelde fircalari bilinen bir firma bildigim kadariyla. Abd de almaya kalksaniz onlarca farkli sabun var. Ben bu konuda tercihimi kendini ispatlamis markalardan yana kullaniyorum
@Saltuk hocam sağolun özellikle yapmış olduğunuzu sıralama için
Hocam kendisini ispatlamış markalar bunu biraz açarmısınız ?artisan sabunlarda kriter nedir ? Yabancı forumlardaki incelemelerimi kıstas alıyoruz ? hatta bizede Ögretirmisiniz ? Neye daha çok dikkat edelim ?
Varsa oncelikle bizim forumdaki yorumlara bakiyorum. Sonrasinda yabanci forumlari okuyorum. Kac kisi kullanmis kac kisi yorum yapmis, ne kadari olumlu, elestirilen yonleri neler, bunlara bakiyorum. Icerigine bakiyorum tabi ki; ucuz kimyasallar mi kullanilmis dogal icerikler mi kullanilmis o da onemli. Ha hemen her sabunun seveni var yurtdisi forumlarda ama digerlerinden farkli bir ozelligi veya one ciktigi bir konu var mi ona da bakiyorum. Mesela b&m tallow iceren bunun yaninda baska guzel iceriklere de sahip bir sabun, kullanan cok, begenen cok hic olumsuz elestiri gormedim, aldim. Qed yuksek oranda esansiyel yag, kil vb maddeler iceriyor farkli bir sabun, aldim. CB fransiz usulu bir sabun, farkli, aldim. Ornekler bu sekilde. Digerlerinden yapi veya performans olarak farki olmayan urunlere cok niyetlenmiyorum cunku dedigim gibi almak isteseniz birbirine benzer sayisiz urun var.
Bu kriterler sizin tercihinize kalmis tabi ki. Ote yandan sabun konusunda benden daha fazla urun denemis olan kisiler de vardir muhakkak forumda. Merak ediyorsunuz aliyorsunuz bir suru sonra birikiyor hepsi kurtulmaya calisiyorsunuz genelde boyle oluyor Smile nacizene tavsiyem birbirine benzer artisan sabunlar almayin.
@Saltuk hocam sağolun çok teşekkür ederim öneri ve uyarılarınız dikkate aldım bilin .

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 45,755 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  Phoenix Dapper Doc's Sabun İncelemesi MerkurFutur 10 5,234 19/03/2020, Saat: 23:56
Son Yorum: Ali Desidero
  Phoenix Amber DarthVader 11 8,848 06/12/2016, Saat: 16:42
Son Yorum: onurcakmak
Star Phoenix and Beau Solaris Tıraş Sabunu Zeman 12 8,228 03/11/2016, Saat: 22:21
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: