sonunda kavustum,
selam arkadaslar, sonunda ilk şapima kavustum, diyeceksiniz buda biseymi Smile benim icin cok degerli, nedenide Norvecte kaliyorum, Tras icin Turk mallarini bulmak biraz zor, ancak Ebay veya birileri ile ismarlarsam elime geciyor. yarinda ilk denememi yapicagim. bakalim suratim gerilecekmi Big Grin
bir sorumda olacak, markalarda kalite farki varmidir, yoksa hepsi aynimi?

oaax74.jpg
formul aynı
açık ham şap, iha ve alibıyıklı denedim fark yoktu

hayırlı olsun
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Hocam arko falan vb herhangi bir ihtiyacınız olursa yollayalım size PTT ile ucuz oluyor.
Güle güle kullanın.
Hocam lazımsa jilet sabun falan göndeririz problem değil. Yeter ki söyleyin. Big Grin
ooo arkadaslar tsk ederim, sormaniz bile yeterli, cok sukur ebayden az kazikta olsa 6 tane Derby tras sabunu aldim Smile artik bu bana baya bir yeter, 2 tanede arko var, ama pek sevmedim arkoyu køpukten baska birsey degil. Derbye hayran kaldim gercekten muhtesem sabun, kokusu yumusakligi, kayganligi ve køpurmesi. Baska yerli tras sabunu varmi denenmesi gereken?
FÜME var mutlaka denemelisiniz.
evet, ebay falan uğraşmayın, bir isteğinize hangimiz ulaşabileceksek buradan hemen yollarız.
bu lafınızın üzerine derbye bir şans daha vereceğim, sizin için. ilk denemeler pek hoş olmamıştı Confused
Saygılar
(18/04/2012, Saat: 22:43)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ooo arkadaslar tsk ederim, sormaniz bile yeterli, cok sukur ebayden az kazikta olsa 6 tane Derby tras sabunu aldim Smile artik bu bana baya bir yeter, 2 tanede arko var, ama pek sevmedim arkoyu køpukten baska birsey degil. Derbye hayran kaldim gercekten muhtesem sabun, kokusu yumusakligi, kayganligi ve køpurmesi. Baska yerli tras sabunu varmi denenmesi gereken?
(18/04/2012, Saat: 22:43)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ooo arkadaslar tsk ederim, sormaniz bile yeterli, cok sukur ebayden az kazikta olsa 6 tane Derby tras sabunu aldim Smile artik bu bana baya bir yeter, 2 tanede arko var, ama pek sevmedim arkoyu køpukten baska birsey degil. Derbye hayran kaldim gercekten muhtesem sabun, kokusu yumusakligi, kayganligi ve køpurmesi. Baska yerli tras sabunu varmi denenmesi gereken?

Füme tıraş sabunu
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(18/04/2012, Saat: 23:04)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu lafınızın üzerine derbye bir şans daha vereceğim, sizin için. ilk denemeler pek hoş olmamıştı Confused
Saygılar

derbynin jiteli bir ise yaramaz, ama sabunu gercekten cok hosuma gitti, arko gibi sadece køpuk degil, arkoya laf atmak gibi olmasin, dunyaca meshur sabun ama derby bence kayganligi ve yumusaticisi-kokusu ile harika, köpugude kalin, ilk denemede farkina vardim yumusakligi ile ve nemlendirisini, ertesi gunu yuzum yuryumusakti. alali bir kac gun oldu ve yuzumdeki degisikligin farkindayim, yuzum daha parlak ve yumusak.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: