Diş Fırçası Önerileri
@turkoglum13 gargara tavsiyesi için teşekkür ederim . Peki karışımı nasıl oranlarda hazırlamalıyız Bilgi rica edebilirmiyim ?
Ek olarak şarjlı diş fırçları kişinin bir özürü yoksa kullanmak bana doğru gelmiyor . Manuel diş fırçasını doğru teknikle kullanmak yeterli . Diş ipi olmazsa olmazı ama herkes de kullanmayı öğrenemiyor diş ipini .
(28/05/2018, Saat: 14:57)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 gargara tavsiyesi için teşekkür ederim . Peki karışımı nasıl oranlarda hazırlamalıyız Bilgi rica edebilirmiyim ?
Ek olarak şarjlı diş fırçları kişinin bir özürü yoksa kullanmak bana doğru gelmiyor . Manuel diş fırçasını doğru teknikle kullanmak yeterli . Diş ipi olmazsa olmazı ama herkes de kullanmayı öğrenemiyor diş ipini .

Tuzlu su gargarasi karisimi. 1 cay bardagina 1 cay kasigi tuzu atip karistirip kullanabilirsiniz.
Kantaron yagini oldugu gibi kullanabilirsiniz. Ki biz ameliyatlardan sonra bile bu iki gargarayi agirlikli olarak oneriyoruz. Hasta hangisini secerse secsin sonuclar cok iyi.
Sarjli dis fircalarinin ilk cikis amaci dediginiz gibi ozurlu insanlar icin bir cozum ama ortalama iki dakikalik fircalamalari carsilastirdigimizda sarjli fircalar cok fazla alani cok daha fazla supurme ile temizliyor. Ki asindirma yapmasin ve dis etlerine zarar vermesin diye ozellikle yumusak baslik tercih edilmesini oneriyorum.
Bu arada unuttugum bir bilgiyide vereyim. Dis fircalarken mutlaka dil, damak ve yanaklar fircalanmalidir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@turkoglum13 sektörden birisi olarak güzel bilgiler vermişsiniz.

Reklamlara aldanmayıp burada kaliteli tıraş olmak adına toplanmış insanlarız. Siz de aslında bir başlık açsanız ve bildiğiniz tüm önemli teknikleri paylaşsanız çok güzel olur. Fırça konusunu biraz genişletebilirsiniz, bildiğiniz başka gargara vb. tarifler varsa paylaşabilirsiniz örneğin. Manuel fırça ile doğru teknikler demişsiniz, varsa güzel bir video veya yazı, diğer bilgilerle birlikte kaynak niteliğinde bir başlık açarsanız herkese çok faydalanır.

Bu arada arkadaşlar ben yıllardır Radius marka diş fırçası kullanıyorum. ABD'den sipariş ederdim artık Türkiyede de satılıyor. Organik ailem diye bir sitede satışı var. Ben Original modelini tavsiye ederim. Bana büyük olur derseniz (ki aslında alışınca öyle olmuyor) Source modelini tavsiye ederim. Scuba modeli de güzeldir ama, fırçanın boyun kısmındaki çıkıntı ağız kenarını yaralayabilir, o nedenle orasını biraz törpüleyip kullanmak isteyebilirsiniz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(29/05/2018, Saat: 00:27)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @turkoglum13 sektörden birisi olarak güzel bilgiler vermişsiniz.

Reklamlara aldanmayıp burada kaliteli tıraş olmak adına toplanmış insanlarız. Siz de aslında bir başlık açsanız ve bildiğiniz tüm önemli teknikleri paylaşsanız çok güzel olur. Fırça konusunu biraz genişletebilirsiniz, bildiğiniz başka gargara vb. tarifler varsa paylaşabilirsiniz örneğin. Manuel fırça ile doğru teknikler demişsiniz, varsa güzel bir video veya yazı, diğer bilgilerle birlikte kaynak niteliğinde bir başlık açarsanız herkese çok faydalanır.

Bu arada arkadaşlar ben yıllardır Radius marka diş fırçası kullanıyorum. ABD'den sipariş ederdim artık Türkiyede de satılıyor. Organik ailem diye bir sitede satışı var. Ben Original modelini tavsiye ederim. Bana büyük olur derseniz (ki aslında alışınca öyle olmuyor) Source modelini tavsiye ederim. Scuba modeli de güzeldir ama, fırçanın boyun kısmındaki çıkıntı ağız kenarını yaralayabilir, o nedenle orasını biraz törpüleyip kullanmak isteyebilirsiniz.

Tabikide boyle birsey yapabilirim. Ama biraz zaman istiyorum sizlerden. Bi on arastirma ve dokuman incelemesi yapip saglikli bilgiler vermek isterim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aradığım başlık tamda burdaymış son günlerde şarjlı fırça alsammı diye düşünüyordum, burayı okuduğum iyi oldu, sonicare firmasını philips satın aldı ülkemizde pek satışı yok var olanlarıda oral b den daha pahalı, çalışma şekli oral b sağa sola dairesel çevirme yaparken sonicare normal fırça kullanıyormuş gibi yukarı aşağı çalışıyormuş, bildiğiniz gibi oral b de bir P&G firması tıpkı gillette gibi kartuşlu jiletlerde olduğu gibi bunlardada devamlı bir başlık satma telaşı var orjinal başlıklarda az para değil hani doğru teknikle manuel fırçaya diş ipine devam
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(27/12/2015, Saat: 00:28)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Curaprox tan çok memnunum.

+5460
Ben uzun yillardir sensodyne expert orta firca kullanirm. Ayni sekilde parodontax macun. Geleneksel tiras sayesinde marvisle tanistim. Simdi de curaprox tesekkur ederim sizlere Smile
zGBy9D.jpg

eczacı arkadaş hediye etti, deneyip görelim bakalım
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(02/08/2019, Saat: 11:30)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eczacı arkadaş hediye etti, deneyip görelim bakalım

Hayırlı olsun komşum, diş fırçasından çok memnun kalacağınızı düşünüyorum uzun bi süre çok severek kullanmıştım.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
Teşekkürler komşum, internetteki yorumlarına baktım memnun kalmayan yok gibi birşey. İsviçreli bilim adamları bu ürün üzerinde epey bir çalışmış yine Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,677 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  Barbaros Markalama Önerileri theunnamed 18 13,943 17/11/2015, Saat: 00:45
Son Yorum: theunnamed
  Replika saat alınacak yer önerileri. laktik 11 27,354 21/04/2014, Saat: 11:18
Son Yorum: kaju

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: