Diş Fırçası Önerileri
(02/08/2019, Saat: 11:30)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zGBy9D.jpg

eczacı arkadaş hediye etti, deneyip görelim bakalım
Güle güle kullanın komşum, şu ana kadar kullandığım (halen kullanıyorum) en iyi diş fırçası. İsviçreli bilim adamları bu işi çözmüş gerçekten

S9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(02/08/2019, Saat: 11:30)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eczacı arkadaş hediye etti, deneyip görelim bakalım
Bundan sonra diğer fırçalar zımpara gibi gelecek, curaprox ile diş fırçalamak gerçekten ayrı keyifSmile

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşular ben en son 2009 yılında manuel diş fırçası ile dişlerimi fırçalarken 4 adet dolgu yaptırdım. Sonra oral b şarjlı diş fırçası aldım ve hala aynı diş fırçasını kullanıyorum her ne kadar pili az gitsede kullanılabiliniyor. Sonuç 10 senede sıfır çürük o yüzden çok memnunum şimdi yenisini almaya düşünüyorum değişim vakti geldi artık. Almayı düşünenlere kesinlikle öneribilirm. Öyle detaylı olmasına da gerek yok, tercihen li pilli şarjlı olması ve basınç sensörü olması yetiyor.
(06/08/2019, Saat: 07:18)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular ben en son 2009 yılında manuel diş fırçası ile dişlerimi fırçalarken 4 adet dolgu yaptırdım. Sonra oral b şarjlı diş fırçası aldım ve hala aynı diş fırçasını kullanıyorum her ne kadar pili az gitsede kullanılabiliniyor. Sonuç 10 senede sıfır çürük o yüzden çok memnunum şimdi yenisini almaya düşünüyorum değişim vakti geldi artık. Almayı düşünenlere kesinlikle öneribilirm. Öyle detaylı olmasına da gerek yok, tercihen li pilli şarjlı olması ve basınç sensörü olması yetiyor.

yazdıklarınız şarjlı fırçaya geçmeye teşvik ediyor.Bende arada kalmış birisiolarak indirim kovalıyorum.Ama elimde iki adet manuel fırça var ondan sonra belki geçerim.
Selamlar , ben Tepe markasını tavsiye ederim. Biraz sıradan fırçalara göre pahalı ama verdiğin parayı hak ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(25/04/2020, Saat: 20:43)Kecelan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar , ben Tepe markasını tavsiye ederim. Biraz sıradan fırçalara göre pahalı ama verdiğin parayı hak ediyor.

Tepe+1
Banat compact kullanıyorum yaklaşık 10 yıldır.Doktorum tavsiye etmişti.
(25/04/2020, Saat: 21:30)Ibra35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Banat compact kullanıyorum yaklaşık 10 yıldır.Doktorum tavsiye etmişti.

Aslında difaş ve banat ında gerçekten iyi diş fırçaları var

Daha önce de yazmıştım ama Curapox denemeyen varsa lütfen denesin Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Komşum 12 li kutu olarak alıyorum ekonomik oluyor.Fırça kılları diri oldumu çok iyi temizliyor.1 ayda bir yeniliyorum.Etkin şekilde temizliyor,6 ayda bir tartar temizletiyorum.Diş doktoru gayet iyi göründüğünü söylüyor.Çok para vermek zorunda değilim.İşimi görüyor.
(25/04/2020, Saat: 21:42)Kecelan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında difaş ve banat ında gerçekten iyi diş fırçaları var

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,832 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  Barbaros Markalama Önerileri theunnamed 18 14,109 17/11/2015, Saat: 00:45
Son Yorum: theunnamed
  Replika saat alınacak yer önerileri. laktik 11 27,404 21/04/2014, Saat: 11:18
Son Yorum: kaju

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: