Gömlek-Kravat
Boynunuzu germeden (kafanızı arkaya doğru eğmeden) tıraş olmanızı tavsiye ederim. Ayrıca boyun bölgenizde çıkan kılların yönünü doğru tayin etmeye çalışın, WTG'den şaşmayın.

Yukarıdaki tavsiyelerin hepsi çok isabetli ve etkili.

Pudra, şap, hassas ciltlere özel tıraş sonrası balsam size çok iyi gelecektir.

Doğru jilet+doğru makine+doğru teknik= Keyifli tıraş
Gömlek - Kravat başlığına aldanıp (giyim kuşam konusu gibi geldi) yorumları okuyunca ve dahi kendi yorumumu da görünce biraz nostaljik duygular hissettim. Uzun süredir kravat takma zorunluluğu olmayan (kravatın pek sevilmediği Smile) bir ülkeden merkez ofise dönünce bir süredir bende gömlek - kravat - günlük tıraş üçgenine geri dönmüş oldum. Yukarıdaki günlük tek perde tavsiyemin aksine bir süredir Pazartesi - Çarşamba - Cuma iki perde şeklinde tıraş oluyorum. Cihan üstadımızın kulakları çınlasın, gömlekleri de bir beden büyük aldım.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Eğer sakal hizası yaka hizasının altında kalıyorsa kirli sakal çok daha ciddi sıkıntı yaratabiliyor. Haftanın 7 günü traş olmamın başlıca nedeni bu bölge idi.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
kaliteli gömleklerin sert yakaları yerine
sıradan markaların casual gömleklerini takım elbisenin içine giyiyorum
gözle farkı anlaşılmadığı gibi inanılmaz rahatlar tavsiye ederim

yoksa her gün takım elbise katlanılır gibi değil Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Başkan çabuk bıkmışsın Big GrinBig Grin
ayakkabımda casual Smile
boyanabilen her ayakkabıyı giyerim takımın altına hiç affetmem Smile

dikkat çekmesin yeter Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
@seiko komşum hayırlı olsun. Yeni işinizde başarılar dilerim. Ben de takım giyiyorum. Üstadlar benim uyguladıklarımın çoğunu yazmışlar. Ekleyebileceklerim;
- tahriş geçene kadar bu bölgeyi mümkümse tıraş makinası veya favori düzeltme aleti kullanarak alın.
-günlük tıraş için ej89 ve lord süper chrome kullanıyorum. sinek kaydı tıraş olmasa da memnunum. Ayrıca adem elması altında kalan sakalları çıkış yönünde kesmeye dikkat edin.
-tıraş öncesi o bölgeye lokal olarak şap sürmeyi deneyin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  boyun bölgesindeki tahrişin sebebi sıkı gömlek yakaları mı? mriza1 7 15,720 02/10/2012, Saat: 14:21
Son Yorum: mriza1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: