Wilkinson Sword Classic vs Rimei
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşın dediği gibi yumuşak ve pek sık olmayacak sakalım var benim de. Şu an elimde ws var ama biraz mild geliyor bana. Forumdaki tavsiyeleriniz üzerine Rimei almayı düşünüyorum. Acaba agresiflik olarak Rimei Ws den bir tık mı üst yoksa bariz fark var mı?
(07/01/2016, Saat: 10:15)LeonErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar. Arkadaşın dediği gibi yumuşak ve pek sık olmayacak sakalım var benim de. Şu an elimde ws var ama biraz mild geliyor bana. Forumdaki tavsiyeleriniz üzerine Rimei almayı düşünüyorum. Acaba agresiflik olarak Rimei Ws den bir tık mı üst yoksa bariz fark var mı?

Bariz fark var.
@arandur, Rimei ile hangi tıraş bıçağını önerirsiniz?
(07/01/2016, Saat: 20:33)LeonErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @arandur, Rimei ile hangi tıraş bıçağını önerirsiniz?

Hepsini önerebilirim, Rimei'nin sıkıntı oluşturduğu bir durum yaşamadım.
Teşekkür ederim @arandur komşum Smile
@mustafayazar, @LeonErdem, arkadaşlar merhaba. Konuyu yeni gördüm. Ben de yaprak jiletli tıraşta yeniyim. Akıcı tıraş için ben kesinlikle rimei tavsiye ediyorum. Ws classic ya çok mild, ya jileti konforsuz bir açıda tutuyor ya da başka bir sorunu var. Diyeceksiniz ki çok milad makine mi olur? Ben ws classic ile tıraş olurken hep temiz tıraş olabilmek adına makineyi yüzüme çok bastırdım. Rimei ise temel prensiplerden olan bastırmadan tıraşa sizi ikna etmek için gayet iyi bence. Jilet olarak rimei ile şimdilik gillette silver blue denedim, şiddetle tavsiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rimei tıraş aleti BigHillMe 439 318,070 23/12/2016, Saat: 22:58
Son Yorum: FurkanY
  Wilkinson Sword Classic Traş Aleti BigHillMe 453 344,292 07/12/2016, Saat: 00:07
Son Yorum: Kaptan
  Wilkinson Quattro Titanium ts9funk 11 8,257 11/03/2016, Saat: 01:14
Son Yorum: surhay5

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi