Sağlıklı gülüşler :)
Müstakbel diş hekimi komşumuzun en kısa sürede okulunu bitirip bizlere Geltir indirimi ile yardımcı olmasını diliyorum Smile öte yandan bir koca karı ilacı gibi düşünülebilir ancak sormadan edemeyeceğim. Oksijenli su ile karbonat karışımı kullanımı için ne diyorsunuz? Okuduğum güvenilir olmayan kaynak altı ay ara ile en fazla üç günlük kullanımı tavsiye ediyor. Gargarayı ise ben zaten sizin Dekan Bey'in önerdiği gibi kullanıyormuşum buna çok sevindim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(03/02/2016, Saat: 00:57)Turquoise Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar @serjames komşum . Öncelikle hayırlı uğurlu olsun aldığınız diş fırçası dediğiniz gibi diş fırçalama alışkanlığı eksik olanlara güzel yardımcı oluyor . Macunu satmaya yönelik yapılan reklama kanmayın , hemen hemen her macun aynıdır içeriği mümkün mertebe temiz olan ve az aşındırıcı bulunduran her macun makuldür , şuan kullandığınız bitince isterseniz deneyebilirsiniz .

Saolun Turquoise ustad , Smile
@turquoise hocam bilgilendirme için elinize sağlık.

Diş fırçalamak benim içinde zor bir süreçti sebebi midem bulanıyordu marketlerde satılan diş macunu ve diş fırçalarından kokuları mahvediyordu sonra yeni diş Dr tavsiyesi ile curaprox diş macunu ve diş fırçası ile bu sıkıntıdan kurtuldum bir aydır düzenli olarak kullanmaktayım.

Hocam benim sorum şu çatal şeklindeki diş ipleri hakkındaki görüşleriniz nedir ?
Selamlar @Nani Kuş sorununuzdan kurtulup diş bakımınızı bir rutine oturtmanıza çok sevindim (: diş ipinin her türlüsü olur yeterki doğru kullanın , çoğu kişi sadece yukarıdan aşağıya bastırma hareketini yapıp bırakıyor , bu şekilde kullanım eksik ve pek bir anlam ifade etmemektedir . Yazıyla anlatmak zor olduğundan eklediğim videoyu incelerseniz daha verimli olacaktır Smile
@Korgunv güzel dileginiz için teşekür ederim , geltir ailesine karşı boynum kıldan ince hayırlısıyla bir mezun olayımda gerekli yardımı yaparım tabiki Smile oksijenli su ve karbonatı size kullanın diyemem çünkü az yada çok kesinlikle belli bir miktar zarar verir . Eğer kullanacak iseniz mümkün olduğunca az ve uzun süre geçmeden tekrar kullanmamak şartıyla deneyebilirsiniz .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: