İtalyan Bariyeri, Saponificio Varesino Sabun İncelemesi
Bu incelemeyi kaçırmışım, harika bir inceleme olmuş Sayın @dikdik_s .
Tıraş sabunu işini İtalyanlar iyi biliyor...
Valla #1) deki aynı sabun listesini sıralayıp her biri için "XXX" gibi bir sabun tanımıyorum diye geçen bir sürü yorum var hem BB'de hem de Nook'da Smile

Önemli olan başkalarının değil kendimizin kullandığımız ürünlerle mutlu olması Smile
Buda okuması çok keyifli bir inceleme olmuş aynı zamanda bilgilendirici. benim incelemeler bu kadar eğlenceli olmuyor Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(11/02/2016, Saat: 22:54)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla #1) deki aynı sabun listesini sıralayıp her biri için "XXX" gibi bir sabun tanımıyorum diye geçen bir sürü yorum var hem BB'de hem de Nook'da Smile

Önemli olan başkalarının değil kendimizin kullandığımız ürünlerle mutlu olması Smile

Abi Saponificio olmazsa XXX verelim baba, buyrunn sıcak sıcak Big Grin Big Grin Big Grin Forumda yok yok.
http://www.geltir.com/thread-6909.html

Not: SV ile XXX kafa kafaya karsılastır derseniz, sahsi fikrim SV önde olur cogu maddede, sadece XXX in kremsi yapıya sahip oldugu icin kayganlıgı daha fazla. Diger yonlerden SV.
Hocam XXX ile ilişkimi özetliyorum, 3 defa kullandım sonra kabını kullanayım diye sabunu wc'ye boşaltıp sifonu çektim Smile
(12/02/2016, Saat: 10:28)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam XXX ile ilişkimi özetliyorum, 3 defa kullandım sonra kabını kullanayım diye sabunu wc'ye boşaltıp sifonu çektim Smile

Hocam oyle birşey yapıcagına, burada genç arkadaşlarımızdan birine hibe etseydin ya, daha faydalı olmazmıydı?
Settantesimo ilk edindiğim Saponificio Varesino tıraş sabunu. Kalıcı denebilecek bir kokusu var, after shave'i de beraberinde kullanmamın sonucu olabilir ancak öğleden sonra dahi ara ara kokusunu alıyordum. Bunun yanında şimdiye kadar kullandığım başlıca tıraş sabunları Arko, Valobra Cologne, TOBS Sandalwood ve MWF. Köpük kalitesi, koku, yastıklama, nemlendirme, tıraş sonrası hissiyat ögeleriyle beraber karşılaştırdığımda 10 üzerinden puan verirsem,

Arko 6
TOBS Sandalwood 7
Valobra Cologne 7,5
MWF 8
Settantesimo 8,5

MWF'den üst vermemin sebebi daha rahat köpürmesi (her ikisinde de Simpsons Duke 3 Best Badger ve Artesania Romera Silvertip Chubby fırça kullanıldı), kısa bir yüklemeyle tam krema kıvamında köpük elde edilebilmesi. Bir de tıraş olurkenki his çok az daha iyi diyebilirim. Tıraş sonrası için aklıma kelime gelmiyor ama smooth tabiri tam uyuyor hissiyat için, koku zevki değişir tabi ama benim için MWF'den sadece bir tık önde. Her ikisi de değişmeyecek sabunlarımdan oldu. Hatta bu sabun bitince hangi Saponificio Varesino ile ikame edeceğim onu düşünmekteyim Smile
Acta est fabula, plaudite.
Aromatic Fern i koku olarak oneririm. Tundra da kullandıgınız urune benzer son versiyon 4.1
Manna MWF kokusunda en azından bana oyle geldi abi.

Saygılar.
Sabunlar dediginiz gibi her yonden guzel
@dikdik_s
Hayır daha ilk sayfasına yazmışım görmesem, konuyu kaçırmışım diyeceğim. Şu Lucien Baba'ya verdiğin ehemmiyeti şu sabuna verseymişsin Big Grin
Şaka bir yana gerçekten çok hoş bir sabun komşum. Haftaya nefis bir başlangıç yaptırdı bana.
Zat-ı alinize de tekrar teşekkür ederim güzel inceleme için. Zaten ne gerekiyorsa yazmışsınız. Bize bir şey kalmamış. Bari fotoğrafı atayım, bizim de tuzumuz olsun Wink

e871co.jpg
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,933 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,217 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,949 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,119 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,096 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,533 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,316 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Pearl Shaver's Spirit Artisan Tıraş Sabunu İncelemesi Oldstyle 2 1,682 26/11/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: Oldstyle
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,282 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: