İtalyan Bariyeri, Saponificio Varesino Sabun İncelemesi
@dikdik_s komşum teşekkür ederimSmile
Tam bahar ve yaz aylarina ozgu sıkmayan hafif bir kokusu var.Daha ilk kez kullandim.Performans konusunda net bisey diyemiyorum ama hayal kirikligina ugratmadi ilk tıraşta. @impaticaret e tesekkur ederim bizleri gumruk kapilarinda ugrastirmayip ithal ettigi icin boyle urunleri.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(21/04/2016, Saat: 14:56)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş lar cosmo ve tundra artica yı impadan almış olup kokusunu yorumlayabilecek kimse var mı acaba? Ona göre karar vermeye çalışacağım da.
Şimdiden teşekkürlerSmile

70.Yıl sabunu ile her şey harika başlamıştı. O zevkle hem onun, hem de Cosmo'nun balsamını aldım. İkisinde de maalesef sabunda aldığım zevki bulamadım  Undecided
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
70.yıl ile ilgili söyleyeceğim şey fazla yükleme yapmadan kullanmanız. Çünkü o kadar koruyucu yoğun köpük oluyor ki bıçağın tene ve sakala ulaşmasını engelleyebiliyor. O nedenle diğer sabunlarla yapacağınız yüklemenin 1/3 ü bir yükleme yetiyor da artıyor bile. Diğer taraftan içeriğinde kullanılan yüksek kaliteli doğal içerikler sayesinde nemlendirme de çok başarılı olduğu için tıraş sonrasında herhangi bir balsam kullanmanıza gerek kalmıyor.
Tek bir kötü yanı var : Bağımlılık yapıyor Smile
70 yıl ozel uretım aldım kullanma fırsatım oldu
- sabun pahalıca en son 130 tl ıdı. yanı bı sabuna 130 tl verılırmıydı ? sırf merakımı yenemedığım ıcın verdım .
- şık bir ambalajı var
- sabunun kokusu guzel gibi , herşeyden once tanıdık gibi, ama kesın net şudur dıyeceğınız kadar taklıtte değil. temızlık ferahlık çağrışımları var. pudralı değil sütlü de değil. hafif ferah çiçekler altında vetıver çağrımı yapan bır koku var.
yuzde bır kaç saat hıssedıldığını farkettim . after shave ıle bu sure bıraz daha uzar dıye duşunuyorum .ş
- sabunun ustunde azıcık sıcak suyu 3 5 dk bekletıp suzdukten sonra çok kolay kopuruyor. yuzde kolay kopuruyor.
- klay kurumuyor kıvamlı bır kopuğu var tek yukleme ıle 2 perde tıraş rahat çıkıyor.
- kolay traş olunuyor ama abartıldığı kadar barıyer etkısı yok. köpiğe guvenıp çok bastırmamak lazım .
- nemlendırme etkısı guzel,
- fıyatı ucuz değil tabı ama dayanıklı bır sabun hergun kullanılsa rahat 8 ay 1 yıl ı çıkartır gibi duruyor.
benım gozlemlerım bu kadar inşallah alacak arkadaşlara bır fıkır vermıştır.
Tundra Artica nın AS balmını kullanıyorum. Performans ve doku harika, koku erkeksi başlangıçta alınan hafif mandalin sonradan yerini oud wood ve sedirin nefis kalıcı esintisine bırakıyor.
Terre d'hermes seven komşularımın beğenecepi bir kokuya sahip.

Bu arada Cosmo AS de ayrı bir güzellikte..
Ben kullanıktan hemen sonra @impaticaret Mustafa kardeşimizin grafiğindeki alt kokuları kalıcı olarak hissediyorum..

(07/01/2017, Saat: 17:34)gokhanvet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: - kolay traş olunuyor ama abartıldığı kadar barıyer etkısı yok. köpiğe guvenıp çok bastırmamak lazım .

Neye gore abarttıgımı soyluyorsunuz anlayamadım. Ben elimdeki onlarca sabuna kıyasla bir inceleme yaptım. Tırasın ilk kuralını "bastırma" unutup herseyi sabundan bekliyorsanız tabiki abartı gelebilir.
@dikdik_s Serdar kardeşim SV ile ilgili güzel inceleme ve yorumun için çok çok teşekkürler yeni farkettim eline sağlık..

@Tahir
Ne demek dostum, o zamanlar pek bilmiyorduk, impa da yoktu. Bir deneme atısı yaptıydık. GUzel cıktı, Cogumuz cok begendi. Sagolsun mustafa beyde getirdi. Gecinip gidiyoruz o saatten beri Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 221 181,083 08/04/2024, Saat: 23:53
Son Yorum: sfenks
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 59,536 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 259,050 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 115,267 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 102,047 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 420,166 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 72,131 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,554 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,445 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Pearl Shaver's Spirit Artisan Tıraş Sabunu İncelemesi Oldstyle 2 1,691 26/11/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: Oldstyle

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: