Mongoose SE
Ginger Weir az kalsın hanımı kaptırıyordu Big Grin
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
https://www.ebay.com/itm/Flawed-Mongoose...d#viTabs_0

Eleman ateş püskürüyor ki çok yüksek ihtimalle de haklı. Aynı işi yapanları bir kaç dolara bulunabilirken keyiften bir kaç yüz dolar verip aldığı alet 80 yıllık kömürlükten çıkan usturalar gibi paslanınca ben hak verdim açıkçası.

Geçen senelerde birisi de Mercedes S 600 satıyordu böyle Türkiye'de. Adam yetkili bayyiden sıfır otomobil almış ama araba rahmetli Azer Bülbül gibi titriyormuş ve belki 100 bin lira harcamış ama sorunu çözememişler vs... aklıma o geldi şimdi bunu okuyunca.

Bizim paslanmaz çelikten üretim yapan üyelerimiz belki daha detaylı bir gözlem yapabilirler, biz de bu vesileyle lüzumsuz bilgiler ansiklopedimize bir satır daha ekleriz belki. O yüzden onları da etiketleyeyim.

@rocnel
@theunnamed
Şunu gördükten sonra hayatta Mongoose almam.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(11/01/2018, Saat: 04:15)pilotic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.ebay.com/itm/Flawed-Mongoose...d#viTabs_0

Eleman ateş püskürüyor ki çok yüksek ihtimalle de haklı. Aynı işi yapanları bir kaç dolara bulunabilirken keyiften bir kaç yüz dolar verip aldığı alet 80 yıllık kömürlükten çıkan usturalar gibi paslanınca ben hak verdim açıkçası.

Geçen senelerde birisi de Mercedes S 600 satıyordu böyle Türkiye'de. Adam yetkili bayyiden sıfır otomobil almış ama araba rahmetli Azer Bülbül gibi titriyormuş ve belki 100 bin lira harcamış ama sorunu çözememişler vs... aklıma o geldi şimdi bunu okuyunca.

Bizim paslanmaz çelikten üretim yapan üyelerimiz belki daha detaylı bir gözlem yapabilirler, biz de bu vesileyle lüzumsuz bilgiler ansiklopedimize bir satır daha ekleriz belki. O yüzden onları da etiketleyeyim.

@rocnel
@theunnamed

Bu markayı çok sevmem sebebi ise işçiliğinin çok kötü olmasıdır. Ancak bu fotoğrafta görünen kusurların firmayla alakası olduğunu sanmıyorum, çünkü pas lekesinden ziyade ürün zarar görmüş gibi duruyor. Örneğin alet kutusunun içinde saklanmış olabilir. Küçük bir çocuğun eline verilmiş olabilir. Herhangi bir paslanmaz çeliğin normal koşullarda paslanmasını ya da bu şekilde bir tahribata uğramasını çok normal görmüyorum. Bu makine ilk çıktığında tek olduğu için hayal gibi görülüyordu. İki sene sıra bekleniyordu. Bilenler bilir. Sonrasında farklı markalar ortaya çıkınca önemini yitirdi. Kendini de geliştiremedi. Umarım aynı sonu biz de yaşamayız Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel haftada bir aksiyon yapıyor.Hızına yetişmek ne mümkün.Hele instagram daki 'SAILOR' modeli efsane olmuş. Smile Smile
de te fabula narratur.!
(15/01/2018, Saat: 14:02)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel haftada bir aksiyon yapıyor.Hızına yetişmek ne mümkün.Hele instagram daki 'SAILOR' modeli efsane olmuş. Smile  Smile

Denizci serisi bayağı iyi oldu Smile Ben de çok sevdim, yaptığımız en iye makine oldu sanırım.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Yılbaşı etkinliğinde komşumun hediye ettiği aleti kullanıyorum bir süredir, ilk birkaç tirasta açıyı arasira kacirdiktan sonra el alışkanlığı oturdu. schick proline p-30 ile güzel bir ikili oldular. Ben 10 perde (1 hafta) aralıkla Jileti değişiyorum ama rahat 5-6 perde daha gider bu jilet. Aletin elde tutuşu, alıştıktan sonraki rahatlığı mutlu hissettiriyor, birde kesici ağzın büyük oluşu tıraş süresini baya kisaltiyor
Mongoose 2 ve Mingoose benim keyifle kullandigim aletler. Jileti hissetmeden konforlu ve etkili tiras keyfi veriyorlar.
Mongoose bulmasi biraz zor, malum uretimi yok ve stoklarda kalmamis. Mongoose SE icin favori jiletim Japon Feather Pro Super.
Mingoose kolaylikla bulunabilen bir alet. Mingoose icin favori jiletim Japon Schick B-20. Suan icin bana schick veya injector tarzi aletlerden daha konforlu tiras veriyor.

2gtb3pw.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: