Kimleri, ya da kaç kişiyi geleneksel tıraşla aşıladınız ?
İkisi işyerinden ikisi de ezelden beri arkadaşım olan toplam dört kişilik bir kurban ekibim var. Yediyi bulayım beraber danaya gireceğiz.
Soğuk bir izmit  gününde küçük bir buluşma ve bu buluşmanın sonunda bartuğ arkadaşımızı geleneksel tıraşla tanıştırdım   beni kırmadı  geleneksel tıraşa ilk adımı attırdım sonunda konuştuk  forumdan bahsettim başlangıc seti wilkinson sword classic ve  permasharp jiletle oluşturdum ucuz bir fırça,arko sabun ve  aliminyum tasıyla bu işin başlangıcı bu dedim yakın bir zamanda  forumada üyeliğini yapıcak resimde solda ki bartuğ sağdaki ben
2ppgg8m.jpg
Çok güzel paylaşım, ben de şu ana 2 ay içinde kadar bir arkadaşımı geleneksel tıraşa kazandırdım. Keyifli tıraşlar...
Bacaklardan anlaşılacağı üzere Bartuğ arkadaşımız basketbolcu. Smile
Hayırlı olsun, umarım.daim olur.
Geleneksel tıraş camiasının büyüdüğünü görmek çok güzel.
Hayırlı olsun yeni kazanımlarımız.

Ben de işyerinde o gün bir işi başarmış bir arkadaş varsa ve o gün tıraşlıysa bu başarısının tıraşlı olması sayesinde olduğunu söyleyerek beyinlere enjeksiyon yapıyorum. Ekibimdeki 4 arkadaşı zehirledim, jiletleri bitince bana gelmeleri için bekliyorum Smile

~SB
en yakın arkadaşımı başlattım. kendisi zaten ıslak tıraş oluyordu ben geleneksel kısmına yönlendirdim. 6 ay boyunca okuduğum izlediğim her bilgiyi, videoyu 2 günde özetledim ikna oldu. eline bi düzine jilet sabun verdim şu an mutlu bundan sonra hangi makineyi alsam diye soracağı günü bekliyorum Big Grin
(01/12/2018, Saat: 19:36)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soğuk bir izmit  gününde küçük bir buluşma ve bu buluşmanın sonunda bartuğ arkadaşımızı geleneksel tıraşla tanıştırdım   beni kırmadı  geleneksel tıraşa ilk adımı attırdım sonunda konuştuk  forumdan bahsettim başlangıc seti wilkinson sword classic ve  permasharp jiletle oluşturdum ucuz bir fırça,arko sabun ve  aliminyum tasıyla bu işin başlangıcı bu dedim yakın bir zamanda  forumada üyeliğini yapıcak resimde solda ki bartuğ sağdaki ben

Sanki geleneksel tıraşa başlamanın verdiği heyecan ve tedirginliği üzerinde taşıyor.
Sanıyorum az sonra kalkıp gidecek ve denemesini yapacak.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Babam zaten hep fırça-krem kullanırdı mach3'ten DE makineye geri döndü.

Yakın arkadaşlarımdan kirli sakal bırakmayan sadece bir kişi var onukomple döndürdüm o da babasını döndürdü. Dolaylılar ile toplam 3 kişi, 3 ay için iyi sayı bence.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!
Geçen haftalarda geleneksel tıraş ile tanışması için bir yakınıma tıraş ekipmanı(Tıraş makinesi, tıraş sabunu, tıraş fırçası, köpürtme kabı, tıraş sabunu kabı, şimdilik deneme amaçlı bir kutu jilet) göndermiştim.
Evvelsi gün akşam telefon etti ve neyi nasıl yapacağını sordu.
Canlı yayınla konuşalım dedim ve dilim döndüğünce sabun yükleme ve tıraş olma ile ilgili gereken bilgileri verdim.
İlk kez tıraş olmasına rağmen 5 dakika içerisinde tıraş bitti.

ARdından da yorum yapmasını istedim.
Söyledikleri:
"Çok memnun kaldım, daha pürüzsüz ve daha zahmetsiz bir tıraş oldu, yalnız boyun bölgemde hafif tahriş var" dedi.
Ardından önerim üzerine normal bir krem sürdüğünü ve tahrişin geçtiğini söyledi.

Yani, bir kişi daha geleneksel tıraş aşısı oldu.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,334 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,538 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,548 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 29 11,887 03/01/2022, Saat: 23:37
Son Yorum: Oldstyle
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,092 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Gelin el ele verelim, geleneksel tıraş ekipmanlarını yaygınlaştıralım. mvorun 19 7,029 01/05/2021, Saat: 19:26
  Geleneksel tıraşa başlamaktan korkuyorum. ahmetahmet64 24 8,841 01/05/2021, Saat: 19:25
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,095 01/05/2021, Saat: 19:22
  Malzeme Tedariği Yüzünden Geleneksel Tıraşa Ara Vermek Zorunda Kaldım esatakgul 30 9,585 17/09/2020, Saat: 23:55
Son Yorum: shopol21
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,332 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: